Jump to content
Sign in to follow this  
Dosia

Czy strona może przez transfer stracić oglądalność?

Recommended Posts

hmm... kupując Towar w sklepie, mamy prawo do reklamacji. jak widać przy domenach, jest pełna samowolka. jesli sprzedajacy celowo wprowadza kupujacego w blad, aby odniesc jak najwieksza korzysc materialna, to sie chyba nadaje pod jakis paragraf... 450zł drogą nie chodzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
No ja tą stronę kupiłam od Yogi. Przedstawił mi jakieś liczby, że strona w dwa tygodnie zarobiła kilkaset złotych. Może go poproszę i zwróciłby mi chociaż z 200 zł, bo to były moje ostatnie oszczędności...

 

Hm mam stronę która zarabia w 2 tygodnie kilkaset pln a sprzedaje ją za 450 pln :D czyli albo nie umiem liczyć albo licze na to że kupujący nie umie

jeśli zarobki i ruch byłyby prawdziwe to po przedstawieniu na forum bez trudu kolega sprzedałby ją poprzez DI.pl aftermarket za duuuuuuuuuuużo więcej

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hm mam stronę która zarabia w 2 tygodnie kilkaset pln a sprzedaje ją za 450 pln ;) czyli albo nie umiem liczyć albo licze na to że kupujący nie umie

jeśli zarobki i ruch byłyby prawdziwe to po przedstawieniu na forum bez trudu kolega sprzedałby ją poprzez DI.pl aftermarket za duuuuuuuuuuużo więcej

 

Ruch był nabity przez http://nk.oblukaj.com i spamowanie na śledziku, było to dobrze widoczne w statystykach (w zakładce Najczęściej ze stron).

 

http://stat.4u.pl/?oblukajcom

hasło: 126

 

Moim zdaniem to było zwykłe żerowanie na ludzkiej niewiedzy. Są rzeczy, których nie powinno się robić, bo pieniądze to nie wszystko, jak kolega z forum to smród będzie się ciągnął niestety, a straconego zaufania nie da się odbudować, ja na pewno już nic nie kupię od yogi. :D

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
nie popełnia blędow tylko ten który nic nie robi.

popełnianie błedów nie jest niczym złym - to są najskuteczniejsze lekcje :D

 

Liczba porażek jest proporcjonalna do liczby sukcesów.

 

T.I. Watson, założyciel IBM

 

Na przyszłość przy zakupie serwisów polecam Ci Dosiu poproszenie o screeny lub jeszcze lepiej zaproszenie do statystyk google analitics, lub statystyk o podobnej funkcjonalności, gdzie odrazu zauważysz sztuczny ruch.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ruch był nabity przez http://nk.oblukaj.com i spamowanie na śledziku, było to dobrze widoczne w statystykach (w zakładce Najczęściej ze stron).

 

http://stat.4u.pl/?oblukajcom

hasło: 126

 

Moim zdaniem to było zwykłe żerowanie na ludzkiej niewiedzy. Są rzeczy, których nie powinno się robić, bo pieniądze to nie wszystko, jak kolega z forum to smród będzie się ciągnął niestety, a straconego zaufania nie da się odbudować, ja na pewno już nic nie kupię od yogi. :D

 

chyba źle użyłem słowa kolega chodziło mi o logiczne podejście do sprawy serwisy zarabiające kilkaset pln w miesiącu są warte więcej niż 450 także powinno to być zastanawiające

Share this post


Link to post
Share on other sites
chyba źle użyłem słowa kolega chodziło mi o logiczne podejście do sprawy serwisy zarabiające kilkaset pln w miesiącu są warte więcej niż 450 także powinno to być zastanawiające

 

Wiadomo, że nie są, cudów nie ma. :D

 

W ogóle wielce wymowne jest autorstwo skryptu tej wyszukiwarki - http://oblukaj.com/www/js/minisearch-load.js

 

/**

* @author Michell Hoduń

* @copyright Michell Hoduń mhodun<dot>gmail<dot>com

* @url http://www.michell.pl/moje-projekty/minisearch/

* @package MiniSearch

* @version 1.0

*/

 

Może nad tym skryptem ciążyła klątwa i po prostu nie mógł być normalnie sprzedany. ;)

 

Jak dla mnie ta sytuacja nie jest jasna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a myślałem, że Yogi zostanie dzielnie przyjęty do bradztwa di.pl ale niestety zawiódł Nas... a co do skryptu nie swojego autorstwa zapewne nie miał prawa do jego sprzedaży :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
a co do skryptu nie swojego autorstwa zapewne nie miał prawa do jego sprzedaży ;)

 

Mam nadzieję, że masz rację i zbiegi okoliczności gonią zbiegi okoliczności, a yogi nie jest autorem skryptu. :D

 

O Michellu Hoduniu było np. tu:

 

http://www.di.pl/index.php?showtopic=4189&st=40

http://www.forum.optymalizacja.com/lofiver...php/t53050.html

http://www.forum.optymalizacja.com/lofiver...php/t40772.html

 

ale sprawa rozeszła się "po kościach". Dokładnie takie same metody stosował - nabijanie ruchu, fałszywe zarobki itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mam nadzieje, że nasz sławny kolega "Majkel i jego gadający samochód" (Michellu Hoduniu) :D nie powrócił pod Nickiem Yogiego... i tak jak piszesz thomaso możliwe, że "zbiegi okoliczności gonią zbiegi okoliczności".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najlepiej moim zdaniem, żeby wypowiedział się sam yogi i wyjaśnił całą sprawę, bo jeszcze nie odwiedził chyba tego wątku, w sumie skrypt mógł od Hodunia zakupić, jest do kupienia np. na http://www.michell.pl/moje-projekty/minisearch

 

Ale te wątki z Hoduniem to dobra przestroga, tyle, że tam skala poszkodowanych i kwot były o wiele wyższe, no i nie ma czegoś takiego jak serwis z 400 zł zarobku / m-c za 400 zł, bo kto by coś takiego sprzedał? Dla mnie takie oferty są z gruntu podejrzane i włącza się czerwona lampka.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hoduń jest doskonałym przykładem bezkarności takich ludzi, którzy wykorzystują naiwności i nieznajomość tematu. Inni patrzą na Niego i myślą Sobie "mu nic nie zrobili a mi by mieli..." żal mi tej Polski. A co do Yogiego myślę, że wszystko ładnie nam wyjaśni.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kreatywność naszego nowego kolegi Yogibeznogi idzie w złym kierunku... :D

Możeby się wypowiedział w temacie ten nasz YOGI na czym mu ta strona zarobiła kilkaset złotych, chyba nie na tym jak ją opchnął Dosi ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

yogi
Grupa: Użytkownik
Postów: 71
Dołączył: wto, 27 lut 07
Użytkownik nr: 366

 

To mnie trochę niepokoi. Pytanie do Administracji - to błąd czy jakiś uśpiony przez dwa lata nick?

Bo posty nabite są w ciągu ostatnich kilku tygodni.

Share this post


Link to post
Share on other sites
To mnie trochę niepokoi. Pytanie do Administracji - to błąd czy jakiś uśpiony przez dwa lata nick?

Bo posty nabite są w ciągu ostatnich kilku tygodni.

 

Nie mogę znaleźć teraz tego posta ale gdzieś sam Yogi pisał, że zarejestrował się kiedyś z ciekawości a ostatnimi czasu powrócił na forum i rozpoczął biznes.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie mogę znaleźć teraz tego posta ale gdzieś sam Yogi pisał, że zarejestrował się kiedyś z ciekawości a ostatnimi czasu powrócił na forum i rozpoczął biznes.

 

Pewnie "upolował" sobie ofiarę, a że Dosia skutecznie z własnej woli świeci brakiem wiedzy to dała się naciągnąć.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oj dosia :)

Uprzedzam , zaproponowałem sprzedaż strony , przekazałem informacje na stronie , POINFORMOWAŁEM , że strona miała 10tys unikatowych poprzez reklame (śledzik).

A Teraz UTRZYMUJE SIĘ 1000+ unikatowych poprzez reklamę (dużo ludzi ma ustawione jako stronę startową). Podałem Ci statystyki są do wglądu.

Dosia irytowała mnie ciągłymi pytaniami , powiedziałem , że strona może u mnie stać (dopóki nie będzie miała własnego serwera[sprawy groszowe] ) a domenę przeniesie sobie na dropped , podałem jej kod authinfo.

Nie namawiałem na kupno.

 

 

Na stronie do dzisiaj zarabiam do 1$ , chciałem Dosi pomóc , ale jak widzę nie za bardzo się da.

A że cena 450 zł jest zawyżona to wiem , lecz jeżeli Dosi taka cena odpowiadała...

Nie wiedziałem , że w niej drzemie taka niewiedza , lecz reklamy google generują dalej przychody i Dosia dobrze wie , że by się jej to zwróciło po pewnym czasie.

A wyszukiwarka dostała bana na ip (serwer), postaram się w najbliższym czasie to naprawić.

 

 

uprzedzam , że żeby robić interesy w internecie należy się czymś orientować.

 

Wystawiłem aukcję na allegro , mimo to Dosia nie zalicytowała , ponieważ nie ma konta.

 

Teraz dopniemy transakcję do końca . ( nadal czekam na e-mail od nask o transfer ) oraz przekażę Ci pliki do strony.

Dostaniesz za to co zapłaciłaś.

Skrypt został opłacony i wykupiony od Pana hodunia (też słyszałem o jego przeszłości).

Dosia jest teraz jego właścicielką , ten skrypt można nabyć w internecie za niewielkie pieniądze.

 

 

 

Dosia :)

 

 

 

Pozdrawiam

 

 

 

P.S jeżeli ktoś zaproponował by Wam za domenę 400 zł mimo , że jest warta 20 zł , nie zgodzilibyście się.

 

 

Pewnie "upolował" sobie ofiarę, a że Dosia skutecznie z własnej woli świeci brakiem wiedzy to dała się naciągnąć.

 

Wypraszam sobie :)

Edited by yogi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę , że z Dosią się dogadamy.

 

Bo z tego co widzę , nic nie będzie potrafiła z tą stroną zrobić.

Dosiu nawet nie ma założonego konta na adsense...

 

 

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
...

 

Wypraszam sobie :)

 

Sorki, zasugerowałem się całą dyskusją z wątku dlatego tak a nie inaczej można było to skwitować.

 

Jeśli faktycznie było jak piszesz m.in. wyjaśnione w jaki sposób strona zarabia to zwracam honor :)

 

 

W sprawie Dosi - niewiedza nie usprawiedliwia tak jak nieznajomość prawa :)

 

Myślę , że z Dosią się dogadamy.

 

Bo z tego co widzę , nic nie będzie potrafiła z tą stroną zrobić.

Dosiu nawet nie ma założonego konta na adsense...

 

 

 

Pozdrawiam

 

Myślę, że jak jej pomożesz w założeniu konta adsense i w ustawieniach by wszystko działało jak należy + szybkie wprowadzenie do reklamowania serwisu powinno zamknąć całą sprawę pozytywnie i Dosia nie powinna czuć się oszukana.

Edited by mdi

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sorki, zasugerowałem się całą dyskusją z wątku dlatego tak a nie inaczej można było to skwitować.

 

Jeśli faktycznie było jak piszesz m.in. wyjaśnione w jaki sposób strona zarabia to zwracam honor :)

 

 

W sprawie Dosi - niewiedza nie usprawiedliwia tak jak nieznajomość prawa :)

Na reklamach google , Dosia dostała wszystko na tacy w postaci scrennów.

 

 

 

 

Tak , wiem oczywiście powiedziałem Dosi jak i gdzie założyć konto ~jakieś 2 dni temu.

 

 

Pozdrawiam :)

Edited by yogi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli było tak jak piszesz , yogi to również zwracam honor i wycofuję zarzuty (te o bycie Hoduniem jakkolwiek głupio by to nie zabrzmiało też).

 

Dobrze chociaż, że wyjaśniłeś, jak naprawdę było, w sumie po 1$ dziennie to zakup się faktycznie zwróci, a te bany na IP od wrzuty to znana sprawa jak i fakt, że często trzeba zmieniać proxy, jest to bardzo kłopotliwe.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli było tak jak piszesz , yogi to również zwracam honor i wycofuję zarzuty (te o bycie Hoduniem jakkolwiek głupio by to nie zabrzmiało też).

 

Dobrze chociaż, że wyjaśniłeś, jak naprawdę było, w sumie po 1$ dziennie to zakup się faktycznie zwróci, a te bany na IP od wrzuty to znana sprawa jak i fakt, że często trzeba zmieniać proxy, jest to bardzo kłopotliwe.

 

Dobrze, że się nie okazało, że Hoduń znowu atakuje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×