Jump to content
Sign in to follow this  
BartX

Flirtuj.pl | Kiecka.pl i inne

Recommended Posts

Witam,

 

Ciężka decyzja, ale postanowiłem zakończyć swoją przygodę z domenami.

Dzięki forum dużo się nauczyłem, ale chyba nie umiem wykorzystać tej wiedzy w praktyce.

 

W związku z tym postanowiłem sprzedać całe swoje portfolio + dwie strony.

Jeżeli ktoś będzie zainteresowany zakupem całości to proszę o kontakt na PW lub na maila: bartosz.kita[malpka]gmail.com

 

Proszę tylko o oferty z cenami.

 

Oto moje domeny:

 

PL

1. piosenkiweselne.pl + strona -> (miesięcznie ok 18k odwiedzin, ok 240k odsłon) - strona zarabia miesięcznie koło 60zł

2. piosenkinawesele.pl

3. poradyweselne.pl (active24) + serwis

4. ochotnicy.pl

5. napiechote.pl

6. kiermaszweselny.pl

7. rozwodowy.pl

8. poprawiny.pl

9. mebleforum.pl

10. onecode.pl

11. playandwin.pl

12. mebletv.pl

13. salonweselny.pl

14 dataslubu.pl + IDN

15. slubber.pl

16. bridal.pl

17. kiecka.pl

18. krakowapartamenty.pl

19. narzedziabudowlane.pl

20. flirtuj.pl

21. xxu.pl (nazwa.pl)

22. emq.pl (nazwa.pl)

 

IDN

1. mojeciało.pl

2. cztery-łapy.pl

3. uczymysię.pl

4. twój-styl.pl

5. wdrożenie.pl

6. koloryświata.pl

7. światkolorów.pl

8. czekoladkiświata.pl

 

EU

1. salatki.eu

2. flirtujemy.eu

3. poflirtuj.eu

4. randkowo.eu

5. naprawamebli.eu

6. ozdobyswiateczne.eu

7. taniedomki.eu

8. podrozposlubna.eu (active24)

 

MOBI

stancja.mobi

stancje.mobi

 

Jeżeli przy domenie nie ma rejestratora to jest to dropped.pl lub ppd.pl

 

Więcej informacji o serwsie PoradyWeselne.pl TU

 

Pozdrawiam,

Bartosz Kita.

Edited by BartX

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam ponownie.

 

W związku z tym, że dostałem kilkanaście zapytań o poszczególne domeny, postanowiłem zmienić zasady z pierwszego postu.

Oferty można składać na całość (tak byłoby najlepiej), jak również na pojedyncze domeny.

 

Żeby oszczędzić czas napiszę tylko, że cena, która mnie interesuje za domeny: flirtuj.pl to średnie xxxxx a kiecka.pl to średnie xxxx.

 

 

Przepraszam, za podbijanie posta (więcej już nie będę).

 

Pozdrawiam,

Bartosz Kita

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam ponownie.

 

W związku z tym, że dostałem kilkanaście zapytań o poszczególne domeny, postanowiłem zmienić zasady z pierwszego postu.

Oferty można składać na całość (tak byłoby najlepiej), jak również na pojedyncze domeny.

 

Żeby oszczędzić czas napiszę tylko, że cena, która mnie interesuje za domeny: flirtuj.pl to średnie xxxxx a kiecka.pl to średnie xxxx.

 

 

Przepraszam, za podbijanie posta (więcej już nie będę).

 

Pozdrawiam,

Bartosz Kita

 

Tak przy okazji tego watku naszla mnie refleksja, ze to jest moment w zyciu domainera kiedy sie mowi "sprawdzam" !

Nie bede sie odnosil do wartosci domen w Twoim portfolio ale napewno jestem ciekawy czy uda ci sie sprzedac calosc za takie lub podobne pieniadze jakie sobie wymysliles lub sprzedac swoje pojedyncze perelki za kwoty ktorych oczekujesz .

Zycze Ci jak nalepszej sprzedazy bo zawsze mnie cieszy jak ktos zarabia i mowie to bardzo serio .

Jednak ta refleksja jaka mam kiedy czytam takie oferty dotyczy tego o czym juz wielkokrotnie byla tu mowa a mianowicie kupowania glownie na serwisach przechwytujacych wszystkiego co sie rusza .Taki czas wystwienia calego portwolio jest momentem kiedy sie mozna przekonac czy te zakupy spowodowaly korzysc dla kupujacego czy tylko byly podatkiem od glupoty ktory pobral dropped !

Zachecam i bede to robil do kupowania drogich dobrych domen a nie odpadow ktorych pelno na serwisach przechwytujacych .

Na oczy jak widze przejrzal nawet DD ktory sie skrocil i skraca z badziewia i slusznie .Posiadanie wielu kiepskich domen jest tylko wyrzuceniem kasy w bloto a nie inwestycja .Caly czas bede sie trzymal teorii ze gdyby nie gotowe listy spadow na serwisach przechwytujacych to 80% tych smieci domenowych lezalaby odlogiem .Zanim sie kupi domene nalezy wiedziec jak mozna KOMERCYJNIE wykorzystac .A pisanie postow typu "zrob pod nia serwis" i sprzedaz drozej jest dla dzieci !

Przyklad serwisu ktory generuje ruch na poziomie 2 tys miesiecznie to sukce czy porazka?bo taki ruch w adwords mozna kupic za 120 zl i jest to ruch czysty i targetowany ! Mysle ze zaraz dostane odpowiedzi ze nie ma juz dobrych domen i ze juz minely te czasy itd .A to bzdura .Przyklad Selesa czy innych ktorzy z rynku wtornego przejmuja ale NIE na aukcjach wartosciowe domeny za stosunkowo niewielkie kwoty np. wedkarstwo.pl czy podobne .

Tak wiec namawiam szukac domen u pojedynczych abonentow a nie rzucac sie jak szczerbaty na suchary na smieci na akucjach .

Bartosz zebys nie odbieral ze to co napisalem dotyczy twoich domen :D to tylko tak przy okzaji czysto refleksyjnie .

 

Poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak kilka miesięcy grzebię po tym forum, dorobiłem się setek ninj i kilku jedynie perełek.

 

właściwie ten jeden kilofka post powinien być na początku forum

niby oczywiste ale uświadomienie sobie "sprawdzam" robi porządek w głowie

 

kilofek - i tobie po części Bartosz DZIĘKI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgadzam się w całej rozciągłości. Grzebanie w spadach to jak odzyskiwanie informacji zresetowanej z czyjejś pamięci. Informacji, której się pozbyto i nie chce się do niej wracać, bo (z nielicznymi wyjątkami) stanowi ona marną jakość.

To nieustanna reaktywacja śmietnika i powoływanie do życia nie Feniksów ale Godzilli żywiącej się odpadkami :)

Wolę już sam coś wymyślić grzebiąc w zakamarkach moich zwojów mózgowych. Zamiast lektury "gotowca". I nawet jeśli to doprowadzi do tak mizernych efektów jakie mam, to przynajmniej przy okazji otrzymuję dzięki temu satysfakcję - choć ona pieniędzy nie przynosi.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też się zgadzam, ale nie w całej rozciągłości. Jak się przegląda te listy spadów z głową to można dobrze na tym wyjść. Wiele z tych śmieciowych domen ma ruch i w ciągu miesiąca odrobi się na parkingu a przez resztę roku zarobi na dobry obiad albo i kilka. Poza tym 2 takie "śmieciowe" domeny, których nikt nie chciał, a ja za nie zapłaciłem 30zł, właśnie sprzedałem za 800 i 2500 netto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

To prawda jest coś w tym że dodajemy do przechwycenia nie raz tragiczne domeny, a przecież na tym właśnie zarabiają maszyny do przechwytywania.

Mnóstwo śmieci przechwytywanych jest za 3krotną cenę ich rejestracji.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Swoja droga, domeny z watku zostaly sprzedane czy nie?

 

Witam.

 

Nie domeny nie zostały sprzedane, co jeszcze bardziej utwierdziło mnie w przekonaniu, że powinienem dać sobie spokój z domenami, lub zmienić całkowicie podejście do tematu.

 

Prawie wszystkie domeny, nadal można kupić za nieduże pieniążki.

 

Pozdrawiam,

Bartek.

Edited by BartX

Share this post


Link to post
Share on other sites
Prawie wszystkie domeny, nadal można kupić za nieduże pieniążki.
To proszę podaj ceny albo wystaw od 10 zł na AM...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×