Jump to content
Dosia

Jak znależć domenę z ruchem?

Recommended Posts

Chciałabym bardzo znależć domenę, która ma ruch, choćby kika kiknięć dziennie, ale nie wiem, czym się najlepiej kierować. Sugerowaam się różnymi statystykami, ale nie znalazłam dobrej domeny. Które statystyki są najepsze?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chciałabym bardzo znależć domenę, która ma ruch, choćby kika kiknięć dziennie, ale nie wiem, czym się najlepiej kierować. Sugerowaam się różnymi statystykami, ale nie znalazłam dobrej domeny. Które statystyki są najepsze?

 

tylko, ze ruch to nie klikniecia tylko wejscia na strone

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak zauważyłem kolejny post zaczynający się od "Jak...", to od razu bezbłędnie odgadłem autorkę.

Czy nie powinno się blokować użytkowników za zaniżanie poziomu merytorycznego forum?

Droga beztroska osobo! Zanim zadasz kolejne pytanie typu "jak zrobić emotikon", zadaj sobie choć trochę trudu i poczytaj forum. Wiele odpowiedzi na Twoje pytania padło już dawno i wielokrotnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak zauważyłem kolejny post zaczynający się od "Jak...", to od razu bezbłędnie odgadłem autorkę.

Czy nie powinno się blokować użytkowników za zaniżanie poziomu merytorycznego forum?

Droga beztroska osobo! Zanim zadasz kolejne pytanie typu "jak zrobić emotikon", zadaj sobie choć trochę trudu i poczytaj forum. Wiele odpowiedzi na Twoje pytania padło już dawno i wielokrotnie.

czep sie tramwaja bystrzaku :)

ktoś zadaje pytanie chcesz odpowiedz niechcesz przecież nie musisz ale jaki sens ma twój post nie jestem w stanie pojąc i zresztą niechce bo po co?wg. mnie zbędnie się czepiasz ale to twój problem tobiaszku

Edited by gruby

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trzeba troszkę głową poruszać żeby ruch odkryć :o

Czy nie powinno się blokować użytkowników za zaniżanie poziomu merytorycznego forum?

Dziewczynom jestem gotów nieco więcej wybaczyć ;)

 

Dosia przypomniała mi dawną ( z życia wziętą ) sytuację pomiędzy nowym szefem a jednym z jego doświadczonych podwładnych.

 

Szef zapytał:

- Co by pan zrobił aby sprzedawać dużo więcej naszych produktów ?

Ale dysponując bardzo niewielkim budżetem.

Podwładny na to bez wahania, że ... musiałby mieć rurę :)

Szef zaskoczony:

- Jaką rurę ?

- Rurę do tańca erotycznego.

- ... ?

Jeśli mam postarać się o znaczny wzrost sprzedaży a nie mam na to budżetu, to może choć wokół rury zatańczę; laski zaczną szaleć i dzięki temu uda nam się osiągnąć spodziewany rezultat ;)

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widzisz grubasku, a wystarczyłoby, żeby Dosia poczytała trochę forum - na jej pytania odpowiedzi padły już dawno i wiele razy. Tego też nie rozumiesz? Wkrótce zaleje nas fala pokemonów chcących małym kosztem zrobić miliony w internecie. Tak małym, że nawet nie chce się czytać, za to chce się wszystko dostać na tacy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja polecam świetny tekst tmi'ego: http://www.di.pl/index.php?showtopic=149

 

W cytowanym temacie tmi wspomniał:

 

"Keyword Discovery dostepne na http://nichebotclassic.com

KD wiele razy było wspominane na forum jednak niewiele osób wie co to za narzędzie. Jest to nic innego jak odpowiednik Overture Yahoo czyli dane ile razy dana fraza zostala wpisana do wyszukiwarki w ciagu ostatniego roku. Keyword Discovery dotyczy jednak wyszukiwarki która jest nam bardziej znana na polskim rynku - Google. Dzieki niemu możemy z wielką dokładnością sprawdzić jaki ruch może mieć rejestrowana przez nas domena żeby ograniczyć do minimum liczbe naszych "wpadek". Działanie jest bardzo proste. Wpisujemy adres domeny ktora nas interesuje (i jest wolna) w pole "Keywords" i patrzymy na liczbe ktora wyswietla sie pod polem "count". Z doswiadczenia moge powiedzieć ze jeśli wynosi ona powyzej 50 to domena jest warta rejestracji i jej ruch bedzie wynosil srednio od kilkudziesieciu wejsc dziennie. Wszystko polega na tym, ze ludzie wpisuja czasami omylkowo adresy stron do wyszukiwarki zamiast do przegladarki. W ten sposob mozemy wyszukiwac oplacalne literowki"

 

Czy ktoś może polecić aktualne narzędzie, które działa dokładnie w taki sam sposób i jest warte uwagi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A te powyższe to upadły projekt czy przyjął inną formę dystrybucji?

 

Drogo :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra nie ma tematu. Poczytałem sporo na forum. Kupiłem licencję keyworddiscovery.com

 

Myślę, że będzie dobry.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm - a jak uważasz wyniki - mają tam wersję testową, ale odbiegają one sporo od tego co pokazuje google oraz logika nawet - mówię o keyword tools - z której zakładki korzystasz by sprawdzać ewentualną popularność literówek?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×