Jump to content
Dropped.pl

[beta] Oznaczanie literówek na aukcjach

Recommended Posts

Na liście i w szczegółach aukcji wprowadzone zostało automatyczne oznaczanie możliwych literówek. Oto jak działa ono w praktyce:

 

https://www.aftermarket.pl/auctionsearch.ph...&order=date

 

Prosiłbym o komentarze i uwagi na temat tej funkcjonalności. W szczególności, jeśli czyjaś domena została niesprawiedliwie oznaczona jako literówka, proszę o kontakt z supportem - zdejmiemy oznaczenie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No, No Widzę, że forumowicze się ubiegali o dodawanie informacji przy domenie czy to literówka i widzę, że się doczekali:) teraz tylko testować :blush:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się, że znowu będzie problem, że domena oznaczona jako literówka faktycznie nią nie będzie. Będą krzyki, że domena zostanie "pokrzywdzona".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sprytny ten skrypt. :blush: Parę przykładowych FM:

 

dornena.com.pl Możliwa literówka od domena.com.pl

prornocje.pl Możliwa literówka od: promocje

teakwondo.pl Możliwa literówka od: taekwondo

vviosna.pl Możliwa literówka od: wiosna

wizarzogrodow.pl Możliwa literówka od: wizaż ogrodow

 

Myślę, że dużo lepiej będzie się teraz przeglądało aukcje. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wydaje mi się, że znowu będzie problem, że domena oznaczona jako literówka faktycznie nią nie będzie. Będą krzyki, że domena zostanie "pokrzywdzona".

 

Nigdzie nie jest napisane, że to literówka. Tylko, że to możliwa literówka - i każdy sam się zastanowi. To w żaden sposób nie obniża wartości domeny.

 

Wczoraj sprzedalo sie biuromatrymonalne za 30 pln (licytujący sam siebie przelicytował) i ubezpieczeniamotoryzacyjne ( całkiem fajna domena) za prawie tyle samo. Mam nadzieję, że teraz różnica miedzy domenami a potworkami znacząco się powiększy.

 

vvagina.pl

vvarszavva.com.pl

pivvo.pl

kovval.pl

nie mają wykrzykników.

 

kilka do poprawy:

stepujemy.pl Możliwa literówka od: wstępujemy

kredyt-na-samochody.pl Możliwa literówka od: kredyt na samochód

mieszkania-do-wynajęcia.pl Możliwa literówka od: mieszkaniedowynajecia

 

 

 

 

Fajnie, że już działa:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wśród domen które wrzuciłem na Aukcje FM trafiła mi się przez nieuwagę jedna literówka i okazuje się, że ten typ nie jest jeszcze wychwytywany przez skrypt.

Chodzi o domenę dlugopisyreklamolwe.pl i nadliczbowe litery tak jak "L" w tym przypadku.

Share this post


Link to post
Share on other sites
vvagina.pl

vvarszavva.com.pl

pivvo.pl

kovval.pl

 

Swoją drogą osoby, które wystawiają takie first minuty zasługują na klapsa w tyłek, a co najmniej na potępienie na forum.. To jest wyjątkowe chamstwo.

https://www.aftermarket.pl/bid.php?id=484675

 

Mam nadzieję, że istnieje możliwość wycofania swojej oferty na aukcjach fm w przypadku kiedy domena okaże się taką "literówką"? Z resztą ciężko nazwać to literówką. Literówka to omsknięcie palca na klawiaturze, a celowa zamiana vv na w czy rn nie ma nic wspólnego z literówkami... To czyste cwaniactwo.

Edited by domenator

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobry pomysł, jestem jak najbardziej za większym uporządkowaniem i segregacją aukcji.

 

Dropped.pl pionier rozwiązań po First Minute mam o was jak najlepsze zdanie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiaj zwróciłem uwagę na to, że wykrzyknik pojawia się przy wielu trzyliterówkach. Trzeba będzie jeszcze nad tym popracować ;)

 

Np.

lkz.pl - możliwa literówka od: pl

iba.sk - możliwa literówka od: pl

zfb.pl - możliwa literówka od: pl

zkr.pl - możliwa literówka od: pl

...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×