Jump to content
Alexis

Kupuję całe portfolia lub ich cześci, budżet XXX.XXX PLN

Recommended Posts

DomenyDoKupienia.pl - całe portfolio (domeny + strony www + domena portfolio) - cena 10 000 zł

 

Portfolio spokojnie na siebie zarabia oraz pozwala co jakiś czas zrobić nowe zakupy. Oferta ważna do 10 grudnia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
dziwne, bo ja slalem liste w piatek i nadal cisza... wiec mam myslec, ze nic nie chcesz czy jak?

 

@pitreq: Cisza? Dostales wczoraj po poludniu na PW nastepujaca wiadomosc:

 

Dziekuje, potwierdzam otrzymanie listy. Prosze o cierpliwosc, troche zajmnie mi przejrzenie wszystkich ofert, a zaczynam od najbardziej atrakcyjnych. Ciagle jeszcze wplywaja nowe i jak widzisz nie jestem jeszcze na biezaco.

 

W dalszym ciagu wplywaja nowe oferty. Chce je uporzadkowac i reagowac w kolejnosci atrakcyjnosci. Na niektore nieliczne reaguje odrazu, niektore odrazu odrzucam, inne przechodza do 2go kroku. Pitreq, twoja natarczywosc nie przyspiesza tego procesu.

Edited by Alexis

Share this post


Link to post
Share on other sites
- Tylko generyki

- Domeny .pl (ew. topowe, jednowyrazowe generyki .com .eu)

- Tematy: biznes, finanse, bankowosc, inwestycje, ubezpieczenia, nieruchomosci, medycyna

z innych tematow (np. produkty, technologia, przemysl, turystyka) tylko jednowyrazowe generyki

Precyzuje: prosze oferowac mi tylko rzeczowniki, zadnych czasownikow, przymiotnikow, imieslowow.
witam

 

mam do zaoferowania:

 

oz.com.pl - 2k zl

stoj.pl + IDN - komplet 2k zl

testuj.eu - 500 zl

ebiznes.info - 1k pln

Nie ma co... czytać ze zrozumieniem to ty potrafisz.

Edited by Jarek17

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosze o cierpliwosc i nie ponaglanie mnie przez PW. Moja skrzynka co chwile sie zapelnia i musze kasowac posty i uwazac przy tym by nie skasowac niczego waznego co utrudnia prace i spowalnia caly zabieg. Przegladam i prioryzuje obecnie przyslane na email portfolia a jest ich lekko 100. Kto przyslal mi portfolio w excelu przez email do soboty godzina 13ta, powinien miec juz prioryzacje. W pojedynczych przypadkach decyduje sie na zakup domeny albo portfolio "na pierwszy ogien" (z priorytetem 0). Przebijam sie teraz przez portfolio z X.XXX domen.

 

Bede tu regularnie wpisywal stan odpowiadania na PW i prioryzacji portfolio:

Prioryzacja portfolio: sobota 13.00

Odpowiadanie na PW: niedziela 13.00

 

Prosze o kontakt tylko w przypadku nowych ofert albo w wypadku gdy komus wg. statusu powinienembyl juz odpowiedziec albo sprioryzowac, a tego nie zrobilem.

Edited by Alexis

Share this post


Link to post
Share on other sites

To moze pochwalicie sie jakie domeny juz sprzedaliście ? :( i za jaka kwote ? :D

Albo chociaz autor watku pochwali sie ile domen zdarzyl kupic w calej tej akcji :P

Edited by kompostownik

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przegladam i prioryzuje obecnie przyslane na email portfolia a jest ich lekko 100. Kto przyslal mi portfolio w excelu przez email do soboty godzina 13ta, powinien miec juz prioryzacje. W pojedynczych przypadkach decyduje sie na zakup domeny albo portfolio "na pierwszy ogien" (z priorytetem 0). Przebijam sie teraz przez portfolio z X.XXX domen.

 

Wypada mieć tylko nadzieję, że Freddy nie przyjedzie za kilka dni do Rohrdorf i nie zrobi Ci dzikiej awantury, iż wykończony tym całym stresem, w endefekcie skupiłeś mu mało wartościowe domeny (portfolia) :( .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wypada mieć tylko nadzieję, że Freddy nie przyjedzie za kilka dni do Rohrdorf i nie zrobi Ci dzikiej awantury, iż wykończony tym całym stresem, w endefekcie skupiłeś mu mało wartościowe domeny (portfolia) :( .

 

Twoje pozostawie jemu :D Ale zarty na bok, zarowno tu jak i poza forum istnieja wartosciowe portfolia i domeny. Niekiedy ich piekno lezy w oku odbiorcy :P

 

Apropos: pozno pracujesz, a myslalem, ze tylko ja musze nadrabiac zaleglosci ;)

 

Aktualny status:

PW niedziela 13:00

Prioryzacja list zlozonych przez email: niedziela 00:01

Edited by Alexis

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wypada mieć tylko nadzieję, że Freddy nie przyjedzie za kilka dni do Rohrdorf i nie zrobi Ci dzikiej awantury, iż wykończony tym całym stresem, w endefekcie skupiłeś mu mało wartościowe domeny (portfolia) :( .

Phi! Myślałem, że to nowy inwestor, a to człowiek Frediego co kuma po naszemu. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@korneliusz.com: tego nie powiedzialem :(

 

Aktualny status:

PW poniedzialek 10:00

Prioryzacja list zlozonych przez email: niedziela 9:00

Edited by Alexis

Share this post


Link to post
Share on other sites
nie wiem czy mam informowac ale przeslalem zmieniona oferte :)

Przemnożyłeś swoje poprzednie ceny kilkukrotnie po tym gdy przeczytałeś, że może stać za tym Freddy ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

a co sie dzieje jak skladam ponowna oferte ze skorygowanymi cenami? nowa prioryzacja czy jak? bede wdzieczny za odpowiedz Alexis w wolnej chwili...

Share this post


Link to post
Share on other sites
a co sie dzieje jak skladam ponowna oferte ze skorygowanymi cenami? nowa prioryzacja czy jak? bede wdzieczny za odpowiedz Alexis w wolnej chwili...

 

Oczywiscie... ale nie bede za kazdym razem informowal o tym przez email. Sorry ale gdzies sa granice komunikatywnosci.

Edited by Alexis

Share this post


Link to post
Share on other sites

teraz dobrze doczytalem... zle mnie zrozumiales, ja nie chcialem odpowiedzi na meila tylko tutaj w temacie...;/

Edited by pitreq

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×