Jump to content
Alexis

Kupuję całe portfolia lub ich cześci, budżet XXX.XXX PLN

Recommended Posts

Tak, finalizuje w dalszym ciagu transakcje. Z budzetu zostalo duuuzo ponizej 10%, wiec kupie jeszcze tylko kilka domen. Jesli ktos potrzebuje natychmiast pieniedzy, chce sie jeszcze zalapac na "ostatni dzwonek" i jest w stanie udzielic znacznego rabatu, to oczywiscie zapraszam do zlozenia oferty.

 

Wszyscy, ktorzy przyslali portfolia na email dostana odpowiedz tak czy inaczej. W tym roku prawdopodobnie beda do dyspozycji nastepne partie budzetu.

Edited by Alexis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie jestem w stanie obecnie odpisac kazdemu na pw albo email, wiec pisze tu:

 

jestem przy koncowce budzetu i finalizuje ostatnie transakcje paru domen dla ktorych przedlozylem juz oferty. Ci o ktorych chodzi wiedza o tym. Nie mam czasu zaglebiac sie w odrzucone oferty, bo opcji jest duzo wiecej niz pozostalo budzetu. prosze nie brac mi tego za zle, nie wynika to ze zlej woli a z czystej efektywnosci dzialania. prosze obecnie nie dopytywac sie i nie ponaglac mnie. napisze w przyszlym tygodniu ciag dalszy tutaj i w przypadku niektorych osob poinformuje je takze bezposrednio przez email.

 

mam mala prosbe: moze ktos napisac do admina zeby powiekszyl mi skrzynke, bo ciagle mi sie zapycha i musze kasowac wiadomosci nieraz nawet pare razy dziennie i trace przeglad nad ofertami, negocjacjami i zapytaniami. dzieki z gory :P

Edited by Alexis

Share this post


Link to post
Share on other sites
mam mala prosbe: moze ktos napisac do admina zeby powiekszyl mi skrzynke, bo ciagle mi sie zapycha i musze kasowac wiadomosci nieraz nawet pare razy dziennie i trace przeglad nad ofertami, negocjacjami i zapytaniami. dzieki z gory :P

Niedawno pojemność PW była zwiększana.

Może łatwiej będzie poprosić zainteresowanych o wysyłanie wyłącznie maili ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sfinalizowalem wszystkie transakcje na te partie budzetu i zakonczylem skupowanie domen.

Dziekuje wszystkim sprzedajacym za domeny a reszcie za zlozone oferty.

Pozostawilem niskie XX.XXX w razie gdyby ktos naprawde potrzebowal pieniedzy i chcial szybko spieniezyc domene premium mogac zaoferowac mi odpowiednie warunki.

 

Jasnym jest, ze nawet najwiekszy budzet jest ograniczony, prosze wiec o zrozumienie, ze nie bylem w stanie tym razem zaspokoic wszystkich zainteresowanych a z czescia sprzedajacych przeprowadzilem tylko symboliczne transakcje. Nie kupilem tym razem tez zadnego calego portfolio, choc w 1-2 przypadkach mialem zamiar to juz tym razem zrobic i pewnie zrobilbym to, gdyby nie zbytnie "raptusostwo" wlascicieli.

 

Planuje dysponowac w tym roku nastepnymi partiami budzetu i bede od nowa prioryzowal wszystkie portfolia dajac (prawie) kazdemu nowa szanse zlozenia oferty. Dam znac kiedy to bedzie. Do poczatku marca bede w rejsie morskim, bez dostepu do internetu, wiec jak cos to prosze o kontakt jeszcze w tym tygodniu (przed wyprawa), najlepiej przez mail, ewentualnie przez pw.

Edited by Alexis

Share this post


Link to post
Share on other sites
kredyty-krotkoterminowe.pl - 5. 000

 

mowilem: domeny premium po cenie, ktorej nie moge odrzucic.

Co do Twojej domeny: wlasnie puscilem:

kredytyekspresowe.pl

 

zapraszam do lapania :)

Edited by Alexis

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×