Jump to content
Dropped.pl

Prerejestracja IDN .eu

Recommended Posts

 EURID dziś ujawnił swoją totalną niekompetencję. Dali dokumenty dokładnie opisujące co się stanie, jak system zostanie skonfigurowany np., że podniosą limit hitpoint (10pkt za próbę rejestracji już zarejestrowanej domeny) z 1000 do 7500 i co... i limit został 1000, kto go przekroczy zostaje wycięty... 

 

Obciach na całego.

Edited by arekm

Share this post


Link to post
Share on other sites
No i wszystko stało się jasne - realtime zwinął chyba wszystko ;)

 

I tak za rok czy dwa większość spadnie. ;-)

 

Z dwóch które chciałem mieć do kompletu, jedną złapał (dla mnie) dropped, a drugą (nie dla mnie) realtime. Nie jest źle. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
I tak za rok czy dwa większość spadnie. ;-)

 

Z dwóch które chciałem mieć do kompletu, jedną złapał (dla mnie) dropped, a drugą (nie dla mnie) realtime. Nie jest źle. ;-)

 

Co z tego że spadnie. Ważne że będą się zabijać o nie na aukcjach ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co z tego że spadnie. Ważne że będą się zabijać o nie na aukcjach ;)

 

A te domeny złapane przez realtime będą na jakiejś publicznej aukcji, czy tylko dla tych co wcześniej zamówili? A może aukcje już zakończone? Bo ta jedna to w sumie nindża, nie wiem kto ją tam zamówił, w dropped byłem jedynym chętnym, a nie-idn zarejestrowałem z palca nie tak dawno temu...

Share this post


Link to post
Share on other sites
A te domeny złapane przez realtime będą na jakiejś publicznej aukcji, czy tylko dla tych co wcześniej zamówili? A może aukcje już zakończone? Bo ta jedna to w sumie nindża, nie wiem kto ją tam zamówił, w dropped byłem jedynym chętnym, a nie-idn zarejestrowałem z palca nie tak dawno temu...

 

Domeny zlapane przez realtime beda wystawione na aukcjach sedo od jutra.Licytowac beda mogly osoby ktore wczesniej zamowily domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A te domeny złapane przez realtime będą na jakiejś publicznej aukcji, czy tylko dla tych co wcześniej zamówili? A może aukcje już zakończone? Bo ta jedna to w sumie nindża, nie wiem kto ją tam zamówił, w dropped byłem jedynym chętnym, a nie-idn zarejestrowałem z palca nie tak dawno temu...

Wczoraj do 15:00 była "prerejestracja" na aukcje. Same aukcje już złapanych domen rozpoczną się jutro i potrwają do 17 grudnia. Aukcje na Sedo dostępne są dla tych, którzy do wczoraj złożyli zamówienia na domeny.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, w takim razie proszę o kontakt osobę która zamówiła biała.eu – odkupię za 100 zł. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ok, w takim razie proszę o kontakt osobę która zamówiła biała.eu – odkupię za 100 zł. ;)

Minimalna cena domeny na aukcji Sedo to 99 euro ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro dom.eu była do kupienia za ok. 15k, to większość licytacji polskich idnów eu na Dropped to całkowita porażka, więc realtime w sumie uratował w wielu przypadkach od straty.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
Ok, w takim razie proszę o kontakt osobę która zamówiła biała.eu – odkupię za 100 zł. ;)

W Sedo płaci się min. 99 EUR za domenę :-) Osobiscie nie mogę się już doczekać końca tych aukcji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

przesyłki*eu

podłogi*eu

pałac*eu

tatuaże*eu

rachunkowość*eu

 

trafią wkrótce na aukcje na aftermarket.pl po cenie startowej z aukcji prerejestracji eu idn

 

Tu się pojawia pytanie do dropped - kiedy pozostałości z prerejestracji eu idn zostaną wyczyszczone? Aktualnie nie można dodać tych domen do aukcji gdyż ""Domena jest już wystawiona na aukcji!".

 

 

 

 

Już można, a więc:

 

przesyłki*eu https://www.aftermarket.pl/bid.php?id=500205

podłogi*eu https://www.aftermarket.pl/bid.php?id=500209

pałac*.eu https://www.aftermarket.pl/bid.php?id=500210

tatuaże*.eu https://www.aftermarket.pl/bid.php?id=500211

rachunkowość*eu https://www.aftermarket.pl/bid.php?id=500212

Edited by arekm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dropped naliczył podwójną opłatę za wiele domen. Trzeba to będzie skorygować.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dropped naliczył podwójną opłatę za wiele domen. Trzeba to będzie skorygować.

 

DD

 

Mam to samo ;)

I za jedną domenę dostałem 5 smsów o tym że została przechwycona.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dropped naliczył podwójną opłatę za wiele domen. Trzeba to będzie skorygować.

 

DD

 

U mnie wszystkie opłaty za domeny zostały naliczone podwójnie, okolice 5 K do zapłaty ;)

 

 

u mnie tez tak bylo, ale wlasnie przed chwila zostalo poprawione.

 

Wszystko gra ;)

Edited by krystekm

Share this post


Link to post
Share on other sites
U mnie wszystkie opłaty za domeny zostały naliczone podwójnie, okolice 5 K do zapłaty ;)

 

u mnie tez tak bylo, ale wlasnie przed chwila zostalo poprawione.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja również proszę o poprawienie, bo chcę rejestrować domeny.

 

//edit: poprawione ;)

Edited by Bert

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy wiadomo już jaka domena najdrożej wylicytowana, została zarejestrowana przez DROPPED i przekazana do właściciela?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy wiadomo już jaka domena najdrożej wylicytowana, została zarejestrowana przez DROPPED i przekazana do właściciela?

Moja najdroższa to krzesła.eu za 190 PLN :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×