Jump to content
513581

wolne Polskie keywordy w .com

Recommended Posts

balety.pl domena jest już zarejestrowana

balety.info domena jest już zarejestrowana

balety.net domena jest już zarejestrowana

balety.com.pl domena jest już zarejestrowana

 

a balety.com wolna :rolleyes: idealna na serwis o imprezach :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

dzisiaj wolne:

Wierzby.com - zajete wierzby.net, wierzby.pl i wierzby.com.pl

Diagramy.com - zajete diagramy.net i diagramy.pl

eMozg.com :) - zajete emozg.net i emozg.pl

Edited by 513581

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po co Ty to piszesz?

Co z tego, że jest np. zajęta stalownia.pl skoro nic na niej nie ma? To ma być dowód na to, że warto zarejestrować com?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Po co Ty to piszesz?

Co z tego, że jest np. zajęta stalownia.pl skoro nic na niej nie ma? To ma być dowód na to, że warto zarejestrować com?

 

Oczywiście że to jest dowód wartości domeny że inne są zajęte, to że teraz nic pod tą domeną nie ma nie znaczy że tak będzie zawsze.

Zresztą nie raz sprzedałem domeny właścicielom tych samych nazw w innych koncówkach ;)

Wszystkie .com które tu podaje też były zajete, tylko nie zostały odnowione.

A to czy ktoś zarejestruje jakąś domene to już jego osobista decyzja.

Edited by 513581

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rozumiem, że jak ktoś ma dziesiątki trzyliterówek to pisze, że trzyliterówki będą warte majątek, jak ktoś ma masę idn-ów, chwali idn-y - bo im to potem podnosi cenę sprzedaży.

 

Posty takie jak Twoje - napędzają jedynie kasę rejestrom. Nawet rejestratorzy na tym nie zarobią. Stąd nie bardzo rozumiem.

To co napisałeś jest oczywiście nieprawdą, ale kogoś początkującego kto czyta to forum - może zmylić.

 

W zeszłym roku kilka osób zrobiło akcję pod tytułem: "trzyliterówki już urosły, teraz kolej na czteroliterówki". Efekty widać w tym roku na listach spadów.

Share this post


Link to post
Share on other sites
To co napisałeś jest oczywiście nieprawdą, ale kogoś początkującego kto czyta to forum - może zmylić.

 

 

Tzn. co jest nieprawdą? To że dowodem wartości domeny jest to że inne końcówki są zarejestrowane?

Nie mam zamiaru nikomu robić wody z mózgu, tak jak to robią spekulanci których wymieniłeś, swoją drogą kiedyś też się prawie złapałem na pic na wode którym były 4 literowe .com, na szczęście bardzo dobrze na nich wyszedłem, jednak ci co uwierzyli że każdy qxyz będzie za 2 lata wart 100 dolarów sporo stracili.

Ps. umieszczam w tym poście domeny które znajduje podczas szukania innych domen i które wydają mi się ciekawe, które bym zarejestrował gdybym kupował Polskie keywordy. Nie mam żadnego interesu w promowaniu Polskich keywordów w domenach innych niż .pl, posiadam ogólnie tylko kilkanaście takich domen.

Edited by 513581

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy akurat z tego ciezko powiedziec ale zarejestrowane sa juz

 

balety.com

ekoszkola.com

noktowizor.com

zgrywus.com

 

4 domeny na 13

 

i dzis mialem napisac NAGRYWARKI.COM ale juz ktos zarejestrowal zanim zdarzylem ;)

Edited by 513581

Share this post


Link to post
Share on other sites

To macie kilak wolnych i ode mnie :blush:

 

uslugimaklerskie com.pl com i eu

dancecenter com.pl

darmowegierki com.pl eu

ogloszeniawarszawa eu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×