Jump to content
yaci

Wyszukiwanie domen w nazwa.pl

Recommended Posts

Od wczoraj znów nie działa – niby zaczyna coś szukać, ale zaraz przekierowuje na stronę główną nazwa.pl.

 

U mnie działa. :P Mam nadzieję, że u Ciebie też już wszystko ok.

Tak w ogóle jakby ktoś miał w przyszłości jakieś większe problemy z tą wtyczką to piszcie do mnie na pw. Ostatnio rzadko wchodzę na forum, ale jak napiszecie na priv to dostanę maila z powiadomieniem i będę wiedział, że mam tu zerknąć. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
U mnie działa. :P Mam nadzieję, że u Ciebie też już wszystko ok.

 

Tak, już działa, ale przez dobę nie działało, dlatego myślałem że już na stałe coś zepsuli. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zainstalowałem plugin na kolejnym kompie - jest to jeden z najlepszych jak dla mnie dodatków ;) Proponowałeś go NetArtowi? :o

Share this post


Link to post
Share on other sites
Proponowałeś go NetArtowi? ;)

 

Może lepiej niech nie wiedzą? ;-)

Już nieraz pokazywali, że nie są zainteresowani klientami utrzymującymi więcej niż kilka domen – a głównie takie osoby korzystałyby z tego pluginu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale tez wyszukując prosto z przeglądarki pozostajemy na stronie Nazwy, gotowi do rejestracji. Wydaje mi się, że jednak byliby zainteresowani ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

sorry ale możecie powiedzieć gdzie konkretnie w oknie przeglądarki mam szukać tej wtyczki? Jak widać po pytaniu nie jestem biegły w tej tematyce. Po dodaniu do katalogu searchplugins a nawet restarcei kompa nic sie nie zmieniło, okno wygląda jak przed pobraniem wtyczki. Może ktoś chętny poda metodę małych kroków ;)

Dzięki za odp.

Share this post


Link to post
Share on other sites
szkoda tylko, ze gdy sie zalogujemy to wyszukiwarka juz nie dziala ;)

Przeczytaj dokładnie cały wątek. W jednym z postów przedstawiłem rozwiązanie tego problemu.

 

Proponowałeś go NetArtowi?

Poczekam aż sami do mnie przyjdą. :] Poza tym myślę, że większą kasę bym zbił sprzedając to po złotówce na Allegro. ;)

 

 

Przy okazji pytanie: wyszukiwanie w NetArt wam odpowiada, czy też raczej wolelibyście podobną wtyczkę, ale do innego serwisu?

 

Na koniec dziękuję wszystkim za miłe słowa i za okrągłą liczbę 200 pobrań!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×