Jump to content
BartX

Sport: Pudzian vs. Najman

Recommended Posts

Jeśli Pudzian nie popracuje nad techniką to będziemy go mogli zobaczyć tylko w walkach z takimi leszczami jak Najman.

 

Podobnie walczy jak Bob Sapp :)

 

 

Dokładnie,pojedzie do Japonii i będzie taką ich maskotka jak Sapp,a że Japończycy dobrze płaca to Pudzian nie będzie narzekał ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 godziny czekania w barze na coś co trwało 44 sekundy.

 

Ale ładnie Pudzian poturlał Nejmana po ringu :)

 

Co do Boba strasznie podobnie może się bić Pudzian w przyszłości

http://www.youtube.com/watch?v=HmTrAKN1788...feature=related

Edited by roberto_one

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szkoda, że nie pokazał nic ciekawego w parterze ;) Czekam na walkę z kimś bardziej doświadczonym - mniej biegania, a więcej prawdziwej walki, w której Pudzianowski może wykazać się swoją siłą :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajnie by było, gdyby wałczył z Khalidovem (w Bytomiu dał nieźle czadu na MMA Challenger, finał wygrał walkowerem) choć to niestety nie ta waga. Khalidov na pewno by się nie sprzedał za 50k tak jak Najman.

Moim zdaniem była ustawka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Swoją droga lipa tam z czekaniem w barze na 44 sekundową walkę (sam to dzisiaj przerobiłem)

 

Pomyśl jakbyś kupił bilety... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
sedzia sie rzucił na pudziana i w sumie bardziej powalczyl niz ten caly najman

hehe to fakt :) Ciekawe kogo szykują na następnego przeciwnika dla Pudziana? Stawiam na Ibisza. ;)

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
hehe to fakt :) Ciekawe kogo szykują na następnego przeciwnika dla Pudziana? Stawiam na Ibisza. ;)

 

Paweł Nastula ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla mnie to tylko show,

 

Andrzej z adamkiem, było dobrą inwestycją dla polsatu, teraz zrobili Pudziana. Co będzie następnym razem? Może małpy & Małysz?

Share this post


Link to post
Share on other sites

I bardzo dobrze,że zrobili te show .Przynajmniej coś się dzieje w Polsce.Zainteresowanie było także za granicą.Dużo anglików(Pudzianowski jest bardzo popularny w Anglii) oglądało na justinie oglądało galę.Nie widzę walki Nastula Pudzianowski.Byłoby to samo co wczoraj.

 

 

 

pozdrawiam

Edited by plachcik

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pierwszy raz widzę walkę MMA w której jeden z przeciwników mając buty (jakiekolwiek) na nogach kopie.

Najman też mógł, ale podobno złamał obcas :)

 

ps. Dobrze, że synek zasnął, bo chciał ze mną oglądać tę rzeźnię. Byłem zszokowany jak zobaczyłem w tv mordobicie sterydowych psycholi, ale poczytałem trochę o k1/mma i...

tam sami psychopaci, więc Pudzian może coś osiągnąć, np. rozwali sobie łeb lub inną nieużywaną kończynę.

Edited by xsawery

Share this post


Link to post
Share on other sites

"tam sami psychopaci"

Bez przesady. Oni się często po walce klepią, ściskają, całują. :)

Edited by kalesin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sam wyszedłbym na ring z Pudzianem gdybym dostał za to kasę. Te kilka sekund można się poświęcić:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sam wyszedłbym na ring z Pudzianem gdybym dostał za to kasę. Te kilka sekund można się poświęcić;)

Tylko czy by się opłacało za te 50k zostać kaleką :)

 

Powinni teraz Pudziana ustawić z Gołotą to dopiero by się działo, Gołota jest wolniejszy od Nejmana nie uciekałby tak po ringu ;)

Edited by roberto_one

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na mocnych słówkach Marcina "Estrogena" Najmana się skończyło . Latał po ringu aż miło ;D . Myślę iż Pudzian nie bawił się z nim z 2 powodów .

 

1. Pudzian ma twardy charakter , chciał udowodnić widzom i sobie że nie ma Najman najmniejszych szans z nim

2. Obawiał się o kondycję . Pare dni wczesniej obejrzałem otwarty trening Pudziana , po paru min boksowania łapał zadyszkę

 

 

Jeżeli Pudzianowi spodoba się ta dyscyplina , kto wie może spotka się na ringu z Bob Sapp`em ;) . To by była równa walka

 

 

 

PS. Gołota padł w 53 s walki, Najman zawstydził Gołote padł w 44 s :)

Edited by DESiGNER

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na mocnych słówkach Marcina "Estrogena" Najmana się skończyło . Latał po ringu aż miło ;D . Myślę iż Pudzian nie bawił się z nim z 2 powodów .

 

1. Pudzian ma twardy charakter , chciał udowodnić widzom i sobie że nie ma Najman najmniejszych szans z nim

2. Obawiał się o kondycję . Pare dni wczesniej obejrzałem otwarty trening Pudziana , po paru min boksowania łapał zadyszkę

 

 

Jeżeli Pudzianowi spodoba się ta dyscyplina , kto wie może spotka się na ringu z Bob Sapp`em ;) . To by była równa walka

 

 

 

PS. Gołota padł w 53 s walki, Najman zawstydził Gołote padł w 44 s :)

 

Dlatego Najman chciał wytrzymać pierwszą minutę. Nie udało mu się.

Share this post


Link to post
Share on other sites
DLACZEGO?

Uważam, że Pudzian miał wiele do stracenia, i na prawdziwą walkę by się nie zdecydował. Przegranie pierwszej walki w życiu zrujnowałoby mu karierę.

 

 

Pierwszy raz widzę walkę MMA w której jeden z przeciwników mając buty (jakiekolwiek) na nogach kopie.

Także byłem zaskoczony, myślałem, że to jakieś ochraniacze/skarpety:

 

http://observatory.salon24.pl/143738,co-daja-buty-w-mma-odp

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Dlaczego Pudzian nie zdjął butów przed walką? Bo na 44 sekundy się nie opłacało" :)

Edited by DESiGNER

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeżeli Pudzianowi spodoba się ta dyscyplina , kto wie może spotka się na ringu z Bob Sapp`em ;) . To by była równa walka

 

Bob Sapp:

 

Waga 152 kg (2009)

Wzrost 196 cm

 

Mariusz Pudzianowski:

 

Waga: 127 kg (2009)

Wzrost: 186 cm

 

Przy Sappie już nie wyglądałby na potężnie zbudowanego kolesia :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×