Jump to content
Sign in to follow this  
lumbo

Narzędzia dla domeniarzy

Recommended Posts

Witam,

 

Zapraszam do testowania i oceniania stworzonych na użytek własny 3 narzędzi.

 

1. Lista domen - lista domen które zostały usunięte z dns.pl z możliwością wyszukiwania.

 

2. Generator domen - narzędzie generujące z podanych danych domeny (od 1 do 4 znaków-więcej nie ma sensu za dużo kombinacji). Możliwość sprawdzenia hosta dla max 15600 domen. A czemu dla tylu? bo tak sobie kiedyś wymyśliłem:). Istnieje możliwość wygenerowania domen do pliku XLS.

 

3. Wykrywacz domen - z wklejonych danych wyłapuje nazwy domen dla których końcówki określił użytkownik. W wykrytych domenach można zmienić końcówkę na dowolną. Wygenerowane dane można wyeksportować do pliku XLS.

 

Chciałbym również zapytać czy nie oberwało by mi się, gdybym udostępnił dla ogółu możliwość podania strony www do wykrywacza domen i on automatycznie by z niej zaciągał domeny dla użytkownika?

 

Kwestia bezpieczeństwa oraz anonimowości. Domeny wygenerowane narzędziem nr 2 i 3 są zapisywane w bazie danych TYLKO na czas trwania sesji i TYLKO aby umożliwiać eksport do XLS(2 i 3), czy zmiany końcówek(3). W przypadku wylogowania,wygaśnięcia sesji lub naciśnięcia dostępnego przycisku wyczyść. Dane są usuwane z bazy. W żaden sposób nie podglądam ich bo szczerze mnie to nie interesuję. Jeśli komuś się to przyda to się cieszę. W najbliższym czasie udostępnię...mam kilka pomysłów:)

 

Narzędzia dostępne pod adresem sklepdomenowy.pl

Login: di

Hasło: di

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×