Jump to content
tylko

A jakie macie samochody?

Recommended Posts

Ciekawy temat ;)

 

Ja mam:

 

9edac90e948aa103ff5c29a7f5fccebc.jpg

Ale to nie ja jestem za kierownicą.

 

W ciągu kilku tygodni zmieniam na fiata coupe.

ale ze mnie archeolog :rolleyes:

 

Apze udało Ci się wtedy nabyć Coupetę?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ford Mondeo 96r 1,8 TD w wersji sedan od wakacji 09 . Jestem bardzo zadowolony jak na moje pierwsze auto :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E36 stoi lekko rozbite pod domem, a od czerwca jeżdżę wołem roboczym ;-)

 

48310232.jpg

Edited by kulas

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gdzie kupujesz paszę? ;)

W hurtowni pasz i nawozów Lotos :) Z dodatkiem na lepszy ciąg :o

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal

A ja wciąż bez prawa jazdy, i tym bardziej bez samochodu... może wreszcie mi się uda zrobić w tym roku.

 

Ale jakoś mi tego nie brakuje, z tym że to pewnie jest tak samo jak np. z komórkami: Pierwszą komórkę sobie kupiłem jak miałem 18 lat, wcześniej nawet nie czułem takiej potrzeby. Tak na prawdę kupiłem ją po to żeby w szkole móc chodzić po Internecie. A teraz bez komórki nie mogę sobie wyobrazić funkcjonowania, więc pewnie jak już siądę za kierownicą to również ciężko będzie mi przestać z niej korzystać. Człowiek chyba tego co nie zna, nie potrzebuje :)

Edited by Michal

Share this post


Link to post
Share on other sites
Człowiek chyba tego co nie zna, nie potrzebuje :)

Zdecydowanie coś w tym jest ;) Długo nie miałem komórki i zarzekałem się, że nie jest mi potrzebna..

 

Podobnie z samochodem - wychwalałem komunikację miejską w Warszawie pod niebiosa.. od 3 lat jestem szczęśliwym posiadaczem i użytkownikiem automobilu :P

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Podobnie z samochodem - wychwalałem komunikację miejską w Warszawie pod niebiosa.. od 3 lat jestem szczęśliwym posiadaczem i użytkownikiem automobilu ;)

Jaki skromniś, pochwal się. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie wozi moja Narzeczona, nie mam prawa jazdy chociaż już w wieku 16 lat było bardzo blisko "B" zawodowe... Tylko zamiast pójść zdawać "jazdę" [miałem za sobą, teorię i badania psychotechniczne] ważniejsze było szlajanie się po imprezach. Później jakoś odpuściłem sprawę :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie ma czym :P Szczególnie, że ostatnio miał pierwszą małą awarię.. ;)

 

Jak już chwalimy się "awariami" to i ja się pochwalę:

 

moto0022t.th.jpg

 

Awaria sprzed 2 miesięcy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ja wciąż bez prawa jazdy, i tym bardziej bez samochodu... może wreszcie mi się uda zrobić w tym roku.

 

Ale jakoś mi tego nie brakuje, z tym że to pewnie jest tak samo jak np. z komórkami: Pierwszą komórkę sobie kupiłem jak miałem 18 lat, wcześniej nawet nie czułem takiej potrzeby. Tak na prawdę kupiłem ją po to żeby w szkole móc chodzić po Internecie. A teraz bez komórki nie mogę sobie wyobrazić funkcjonowania, więc pewnie jak już siądę za kierownicą to również ciężko będzie mi przestać z niej korzystać. Człowiek chyba tego co nie zna, nie potrzebuje :)

 

gdybym był złośliwy to napisałbym, że jesli ktoś do 20 roku życia nie zrobił prawa jazdy to powinni tego zabronić.... ale tak nie napisze bo uwazam że kazdy ma prawo zrobić, bez wzgledu na wiek w jakim zaczął interesować się motoryzacja !!!

 

to taka mała dygresja dotycząca dwóch innych tematów

Edited by brownpoint

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×