Jump to content
Saint

Paczka

Recommended Posts

Nie wiem jak inni, ale ja dziś otrzymałem małą, sympatyczną paczkę. To miłe, że Dropped / Aftermarket pamięta o swoich klientach. Dziękuje za pamięć.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaka paczka?

 

Dla najlepszych klientów czy dla wszystkich, bo ja jeszcze nic nie dostałem, i najważniejsze - co w tej paczce? ;)

Edited by crtt

Share this post


Link to post
Share on other sites

ojojojoj ja też nic nie dostałem ;p ale ok...wpisywać się kto dostał ;)

Będzie wiadomo kto jest równy a kto jest równiejszy ;)

A dla tych co nie dostali i nie dostaną mam dobrą wiadomość :

nie długo wigilia ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proszę pamiętać że wysyłki mogą się opoznic ze wzgledu na okres swiateczny i duza ilosc wysylanych w tym czasie paczek ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Będzie wiadomo kto jest równy a kto jest równiejszy ;)

 

Wydaje mi się, że po prostu zastosowano jakieś kryteria statystyczne - wówczas nie ma tutaj mowy o równych i równiejszych - po prostu czysta matematyka (może ilość domen? może ilość zakupów / sprzedaży? ...)

 

Nierealnym finansowo byłoby zapewne wysłanie paczek do wszystkich klientów (nawet tych co mają np. 1 domenę) - same koszty wysyłki szły by pewnie w setki tysięcy zł (ale może się mylę)

 

Ja również dziękuję za paczkę, to było naprawdę miłe zaskoczenie, choć na początku przed rozpakowaniem miałem obawy czy jakiś "Miły Tom" nie przesyła mi bomby w tym kwadratowym opakowaniu ;)

Edited by Radek (Brewka)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podtytuł tematu jest wymowny: "... że pamiętacie o najlepszych klientach...". Ale Saint pojechałeś... ;)

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wydaje mi się, że po prostu zastosowano jakieś kryteria statystyczne - wówczas nie ma tutaj mowy o równych i równiejszych - po prostu czysta matematyka (może ilość domen? może ilość zakupów / sprzedaży? ...)

 

Nierealnym finansowo byłoby zapewne wysłanie paczek do wszystkich klientów (nawet tych co mają np. 1 domenę) - same koszty wysyłki szły by pewnie w setki tysięcy zł (ale może się mylę)

 

Ja również dziękuję za paczkę, to było naprawdę miłe zaskoczenie, choć na początku przed rozpakowaniem miałem obawy czy jakiś "Miły Tom" nie przesyła mi bomby w tym kwadratowym opakowaniu ;)

 

 

Spoko Miły Tom nie wysłał bomby ( nie czyham na wasze domeny ;) ) a jest to jedynie adres na wypadek ewentualnych zwrotów, by nie pojechały na Cypr.

 

Niestety paczki nie pojechały do wszystkich klientów AfterMarket.pl (myślę, że jest to zrozumiałe), a jedynie do tych, którzy utrzymują dużą ilość domen, lub w ostatnim roku poczynili sporo zakupów na Dropped.pl i AfterMarket.pl

Jednocześnie zapewniam, że wszyscy nasi użytkownicy są dla nas niezwykle ważni, czemu AfterMarket.pl daje wyraz w równym traktowaniu użytkowników, chociażby wyrównując ceny rejestracji domen.

 

Pozdrawiam

 

P.S.

 

Było trochę wysyłek zagranicznych, mam nadzieję, że prezenty zdążą przed gwiazdką dotrzeć do wszystkich adresatów. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Podtytuł tematu jest wymowny: "... że pamiętacie o najlepszych klientach...". Ale Saint pojechałeś... ;)

Wydając kilkadziesiąt tysięcy rocznie wydaje mi się, że jestem jednym z najlepszych klientów.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niestety paczki nie pojechały do wszystkich klientów AfterMarket.pl (myślę, że jest to zrozumiałe), a jedynie do tych, którzy utrzymują dużą ilość domen, lub w ostatnim roku poczynili sporo zakupów na Dropped.pl i AfterMarket.pl

Sporo zakupów lub sprzedaży.

Share this post


Link to post
Share on other sites
ha... mojego adresu nie mają więc śpię spokojnie ;)

Trzeba było zmienić, tak to powędruje do Hiszpanii i pewnie wróci ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oj w tym roku Mikołaj.pl nie dla mnie :-(

 

Chyba musimy trochę domen dokupić, co by w przyszłym roku nas nie pominął ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Również dziękuję.

Zaraz po otrzymaniu paczki zajrzałem na forum z myślą o podziękowaniu. Jednak zdając sobie sprawę, że nie wszyscy otrzymali wstrzymałem się z podziękowaniem. Teraz jak już Sain się pochwalił mogę podziękować ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×