Jump to content
Edit

Dział Wycena i Opinie

Recommended Posts

Wedlug mnie wartosc merytoryczna dzialu wycena i opinie znacznie spadla w ostatnim czasie.

 

Często do wyceny daje się domene zarejestrowana kilka dni temu lub kupiona wczoraj na AM za kwote nieprzekraczajaca 100PLN. Wyglada na to, ze nowi wlasciciele oczekuja ze domena nastepnego dnia jest warta kilka razy wiecej niż zaplacili. Doskonale rozumiem ze jest to forma reklamy dla swojej domeny, ale nie jestem pewiem czy akurat ten dzial do tego się nadaje.

 

Nietrudno zauwazyc, ze Ci którzy mogliby wiele powiedziec na temat wyceny juz w tym dziale się nie wypowiadaja.

 

Nie probuje znalezc rozwiazania, chce tylko poznac opinie innych uzytkownikow di.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Masz rację, ale weź pod uwagę również miej doświadczonych, którzy momentami potrzebują rady lub opinii bardziej doświadczonych.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Często do wyceny daje się domene zarejestrowana kilka dni temu lub kupiona wczoraj na AM za kwote nieprzekraczajaca 100PLN. Wyglada na to, ze nowi wlasciciele oczekuja ze domena nastepnego dnia jest warta kilka razy wiecej niż zaplacili.

Nietrudno zauwazyc, ze Ci którzy mogliby wiele powiedziec na temat wyceny juz w tym dziale się nie wypowiadaja.

 

Wiesz ...jak pojawi sie b.dobra domena do wyceny i przy niej znany nick...to kazdy, nawet nowicjusz stara sie zabrac głos, stawiajac pełno X :)

a wg mnie taki sprzedawca i tak zna wartosc swojej domeny, wiec moglby tez nie dawac jej do wyceny. Bo jak starzy wyjadacze mówią, domena jest tyle warta ile klient może dac.

Moze zamiast działu wyceny dać im dział "Pochwal się", i tam można by wyrażać swoje opinie.

 

Słabych domen też staram się nie wyceniać na regfee bo jak mi zycie pokazalo, i wiele watków na tym forum można takie domeny sprzedac za sensowne pieniażki dla początkujacych domainerów.

 

Może dział wycen trzeba jakoś zmienić, wyceniać moglyby tylko znane, cenione osoby, ktore maja już za sobą niejedna sprzedaz?

Do tej grupy mozna byloby wejsc tylko z polecenia.

 

A co z wyborem domen do wyceny? musialby też przejsc przez moderatora, zglaszane przez jakis forumularz.

Wtedy wyceny i wyceniane domeny bedą na poziomie.

 

A do reszty domen zastosowac dział "Pochwal sie".

 

Wiem, ze to duzo zmian na forum, i pewnie nikle szanse na realizacje.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę że to "choroba" nowicjuszy, kiedyś też na nią chorowałem. :)

 

Uważam że to dobre miejsce, "młodzi" mogą poznać wartość swoich domen, oraz niekiedy ostudzić swoje napalone intencje co do rejestracji kolejnych stworów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×