Jump to content
SWAGGER

na rozluźnienie

Recommended Posts

80-letni dziadek przyszedł do kardiologa. Po skończonym badaniu:
- Cóż - powiedział lekarz. - Ma Pan poważne szmery w sercu. Pali pan?
- Nie.
- Pije Pan alkohol ?
- Nie.
- Prowadzi pan życie seksualne?
- Tak!
- Myślę, że przez te szmery w sercu będzie pan musiał zrezygnować z jego połowy.
Zdumiony dziadek pyta:
- Ale z której połowy... Patrzenia czy myślenia ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzień dobry hejterskie nasienia :wub:

 

https://www.youtube.com/watch?v=kMGewtGUf14

 

 

Z perspektywy czasu, wychodzi na wierzch, że towarzystwo typu Michalkiewicz, Korwin-Mikke, Stonoga bardzo liczyło na wygraną Komorowskiego. Podobnie Chiny i ich agentura, bo A. Duda to chłopaczek z Unii Wolności, trochę marionetkowy, niepokorny i zadziorny.

 

Michalkiewicz na łamach Nczasu straszył, że Prezydent będzie częstym gościem na Ukrainie. Mówił też coś chamsko w stylu "nie chcieliście mieć swojej religii/kultury, to teraz będziecie mieli obcą", odnosząc się tym słowy do Islamu i Nachodźców. Lubię go często posłuchać, ale ogólnie, to Ten Pan jest zgryźliwy, trochę nie lubi Polaków, ma w sobie radziecką krew i jest rusko-przemądrzały.

 

Stonoga, tym swoim brakiem zrównoważenia, szukaniem haków na PiS, bluzgami w Prezydenta i grzebaniem mu w życiu w pewnym sensie się totalnie zdyskredytował, a swoją głupotą szybciej zdekonspirował od Korwina.

 

Dla mnie wszystko co powyżej to Prowokacyjne Agentury, odwracające uwagę od rzeczywistości.

 

Odnośnie Stonogi to nie ma się z czego śmiać, bo to Demoralizator ogromnej ilości Dzieciarni...

 

Good bye Lenin!

Share this post


Link to post
Share on other sites

90% ludzi to jednak ewolucyjni samobójcy - powtarzam to zawsze, gdy myślę o ewolucji. Niestety, tylko niewielu się udaje zawczasu wygasić "złe geny"..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wczoraj, 19.09, na portalu EastBook.eu pojawił się pewien uszczypliwy artykuł skierowany pod adresem portalu KRESY.pl, number 1215 w Alexa PL (20.09.2016).

 

Dzisiaj, na głównej Kresy.pl tak jakby na złość: "Ukraińskie papierosy zalewają Polskę".

 

Coś na zasadzie - "Ty mi k@#wo nie przygadasz" ;)

 

Śmieszne, ale sam nie wiem co o tym sądzić. Możliwe, że to jakaś ustawka... i geopolityka.

 

Znając życie i kulisy pwostania III RP (pisanie o sobie na przemian w pomorskich gazetkach) -_-

 

Co by nie było, warto się tymi "szachami propagandowymi" interesować, bo obserwując rzeczywistość w Polsce, dużo można wzdychać, ale mało można przewidzieć i zrozumieć. Mam na myśli to strzelanie na przemian w siebie: misiewicze, reprywatyzacja, korupcja, nieudane podatki pisu, prasa na zagranicznych sznurkach, kiepskie ministerstwa i niesprawdzone powołania. A zagraniczne mocarstwa nie są głupie. Tak jak są naturalne różnice pomiędzy krajami, tak też nieporównywalnie mała liczebnie grupa "S"-intelektów wystarczy, by p e r f e k c y j n i e wykorzystać jakąś wtopę ..i kogoś utopić albo zadać cios rozpaczy.

Edited by Naming

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wczoraj, 19.09, na portalu EastBook.eu pojawił się pewien uszczypliwy artykuł skierowany pod adresem portalu KRESY.pl, number 1215 w Alexa PL (20.09.2016).

 

Dzisiaj, na głównej Kresy.pl tak jakby na złość: "Ukraińskie papierosy zalewają Polskę".

 

Coś na zasadzie - "Ty mi k@#wo nie przygadasz" ;)

 

Śmieszne, ale sam nie wiem co o tym sądzić. Możliwe, że to jakaś ustawka... i geopolityka.

 

Znając życie i kulisy pwostania III RP (pisanie o sobie na przemian w pomorskich gazetkach) -_-

 

Co by nie było, warto się tymi "szachami propagandowymi" interesować, bo obserwując rzeczywistość w Polsce, dużo można wzdychać, ale mało można przewidzieć i zrozumieć. Mam na myśli to strzelanie na przemian w siebie: misiewicze, reprywatyzacja, korupcja, nieudane podatki pisu, prasa na zagranicznych sznurkach, kiepskie ministerstwa i niesprawdzone powołania. A zagraniczne mocarstwa nie są głupie. Tak jak są naturalne różnice pomiędzy krajami, tak też nieporównywalnie mała liczebnie grupa "S"-intelektów wystarczy, by p e r f e k c y j n i e wykorzystać jakąś wtopę ..i kogoś utopić albo zadać cios rozpaczy.

To info na rozluźnienie? :P

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To info na rozluźnienie? :P

 

To zależy kogo boli dupka....

 

Jako tako żeśmy tutaj przewidzieli na forum bieg wydarzeń politycznych w 2015r. Sprawdzają się też przesądy i prawidła.

 

Pewne lobby jest pod ścianą. A mowa o Związku Przedsiębiorców i Pracodawców z AWR WPROST / Wirtualną Polską.

Wychodzi na to, że oni mają międzynarodowe powiązania, zawiązłości. a wobec Polski nie są uprzejmi i życzliwi nie byli. Profesjonalistami też nie byli, inwigilując, podsłuchując i ujawniając przekręty giełdowe po dokonaniu się dzieła na GPW. Jeden wąsaty cwelik, to za mało, żeby zamienić to w Kabarat taki, "że nie będzie widać".

 

To było "wyreżyserowane". Niestety film się powoli sypie i prawda & sprawiedliwość dosięgnie niedługo każdego skurwiela, czy tego chcesz, ....czy nie.

 

Jest więc powód, by się uśmiechać :), a także śmiać.

Edited by Naming

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×