Jump to content
macjous

Szczęśliwego Nowego Roku

Recommended Posts

Wszystkim domenowiczom życzę Szczęśliwego Nowego Roku, dobrych sprzedaży i łagodnego kaca w dniu jutrzejszym.

Edited by macjous

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przyłączam się do życzeń:

Więcej radości z uprawiania domainingu, więcej optymizmu, oby przyszły rok nie był gorszy od mijającego.

Gdzie witacie Nowy Rok?

Mnie tym roku wypadło spędzić wspólnie ze znajomymi na tzw. "prywatce". Będzie hucznie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiem, że "przed" stało się jakąś nie wiem czemu przestrzeganą regułą :) ... bo życzenia dot. Nowego Roku składać się powinno raczej wtedy kiedy on już nastanie ;),

"Bojkotuję" więc w tym momencie Starego Roku ten wątek [choć w wątek świąteczny wcześniejszy sprzed kilku dni "wmanewrowałem się"] :P

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wiem, że "przed" stało się jakąś nie wiem czemu przestrzeganą regułą :) ... bo życzenia dot. Nowego Roku składać się powinno raczej wtedy kiedy on już nastanie :),

"Bojkotuję" więc w tym momencie Starego Roku ten wątek [choć w wątek świąteczny wcześniejszy sprzed kilku dni "wmanewrowałem się"] :)

 

W takim razie zapraszam do tutaj jutro :)

 

Ja ide na domówke, dla osób wieku średniego = prywatka

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak to mawiają: ,, Jaki Sylwester- taki cały rok "

 

A więc wszystkim udanej zabawy życzę :)

Jaki Nowy Rok taki cały rok - mówi stare, polskie porzekadło...

Najlepszego!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wiem, że "przed" stało się jakąś nie wiem czemu przestrzeganą regułą :) ... bo życzenia dot. Nowego Roku składać się powinno raczej wtedy kiedy on już nastanie :),

 

E tam, można też na zapas. :) Najlepszego w Nowym Roku wszystkim. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku i specjalne życzenia dla solenizantów plw i dediabel!

Każdemu życzę w Nowym Roku sprzedaży domen na poziomie, aby na następnego Sylwestra lał się szampan... ale ten prawdzwy, z :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Również życzę forumowiczom di.pl wszystkiego co dobre na tym prawie Nowym Roku i niech się darzy w domeno-biznesie. Ja biore swoje rahetle i lecę na imprezę. Dobrej zabawy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szczęśliwego Nowego Roku, szczególnie dla tych, którzy jeszcze są na di.pl i chyba nie przejmują się specjalnie Sylwestrem :)

 

Pozdrawiam Was z domu! :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Szczęśliwego Nowego Roku, szczególnie dla tych, którzy jeszcze są na di.pl i chyba nie przejmują się specjalnie Sylwestrem :)

Rok temu o północy na di.pl było kilku najtwardszych domenowych twardzieli. Ja po raz trzeci przywitam Nowy Rok o północy na di.pl.

 

Samych szczęśliwości w Nowym Roku. Rok 2010 z pewnością będzie dużo lepszy dla biznesu domenowego.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja też się nigdzie nie wybieram.

Spędzę ten wieczór w smutku i zadumie... znowu będę o rok starszy.. i co tu świętować?

Wiekiem się przejmujesz? Jeszcze parę lat i medycyna będzie na takim poziomie, że nie tylko spowolni starzenie się, ale i umożliwi Ci doszycie Twojej głowy do ciała 20 latka. I znów będziesz piękny i młody :)

 

Pomyśl ile fajnych rzeczy zdarzy się w nadchodzącym roku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pamiętajcie o przedłużeniu wygasających domen, póki co jeszcze bez dopłat. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Życzę wszystkim i sobie żeby wreszcie się ten rynek domen w Polsce rozwinął i żeby każda firma miała swoją stronę internetową... :)

 

 

 

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :):):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Życzę wszystkim aby rok 2010 był ostatnim z tak wysokimi cenami odnowień. ;-) Prócz tego: uporządkowania portfolio, upolowania dobrych domen i jak najwyższych sprzedaży!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×