Jump to content
Sign in to follow this  
pb

Zlecę sprzedaż domen

Recommended Posts

Poszukuję osoby, która skutecznie, ale nienachalnie (żadnych mailingów), za przyzwoite pieniądze sprzeda trochę moich domen klientom końcowym. Nigdy nie kontaktowałem się jako pierwszy z klientami i nie mam w tym żadnego doświadczenia – oczekuję że osoba która się tego podejmie, będzie takie miała. Na pierwszy rzut pójdzie trochę domen branżowych. Jeśli zgłosi się kilka osób, każda dostanie osobny zestaw (o ile zdecyduję się podjąć z nią współpracę). Prowizja i inne warunki do uzgodnienia. Kontakt: domeny@varia.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Poszukuję osoby, która skutecznie, ale nienachalnie (żadnych mailingów), za przyzwoite pieniądze sprzeda trochę moich domen klientom końcowym.

Oczekujesz, że sprzedawca będzie osobiście docierał do potencjalnych nabywców ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oczekujesz, że sprzedawca będzie osobiście docierał do potencjalnych nabywców ?

 

Osobiście uważam, że najlepszym rozwiązaniem w dzisiejszych czasach jest telemarketing później ewentualne spotkanie z klientem. Pomimo negatywnej opinii jaką mają dziś telemarketerzy wśród nich są naprawdę profesjonaliści - potrafią manipulować ludźmi jak tylko chcą.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oczekujesz, że sprzedawca będzie osobiście docierał do potencjalnych nabywców ?

 

Oczekuje że będzie się kontaktował z konkretnymi firmami z konkretną ofertą, a nie roześle spam do xxxx firm i będzie czekał która odpowie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oczekuje że będzie się kontaktował z konkretnymi firmami z konkretną ofertą, a nie roześle spam do xxxx firm i będzie czekał która odpowie.

Rozumiem tylko nie bardzo wiem dlaczego wykluczyłeś mailing ?

Jeśli jest naprawdę profesjonalny, nie musi być mniej skuteczny od rozmowy telefonicznej lub rozmowy bezpośredniej.

Ew. może być poprzedzeniem innej formy kontaktu.

Piszę ogólnie, nie tylko o domenach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mailing mailingowi nierowny - przy dobrze skalibrowanej liscie EU przynosi dobre rezultaty - tylko trzeba wiedziec do ktorych wysylac....osobiscie uwazam dobry mailing jest mniej nachalny niz telemarketing.....ale to moje zdanie :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oczekuje że będzie się kontaktował z konkretnymi firmami z konkretną ofertą, a nie roześle spam do xxxx firm i będzie czekał która odpowie.

 

 

Jeżeli dysponujesz niewielką ale konkretną bazą firm docelowych napisz do mnie na PW. Pobieram prowizję tylko i wyłącznie za efekt.

Share this post


Link to post
Share on other sites
mailing mailingowi nierowny - przy dobrze skalibrowanej liscie EU przynosi dobre rezultaty - tylko trzeba wiedziec do ktorych wysylac....osobiscie uwazam dobry mailing jest mniej nachalny niz telemarketing.....ale to moje zdanie :D

 

W każdej branży są partacze - dobrych telemarketerów idealnie zbijających obiekcje klientów jest niewielu....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Rozumiem tylko nie bardzo wiem dlaczego wykluczyłeś mailing ?

Jeśli jest naprawdę profesjonalny, nie musi być mniej skuteczny od rozmowy telefonicznej lub rozmowy bezpośredniej.

Ew. może być poprzedzeniem innej formy kontaktu.

Piszę ogólnie, nie tylko o domenach.

 

Doprecyzowuję: przez "mailing" w pierwszym poście rozumiem wszystko co podpada pod ustawową definicję spamu lub narusza dobry obyczaj.

 

@mishel: gdybym posiadał, to bym sam, za darmo nacisnął "wyślij". :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Doprecyzowuję: przez "mailing" w pierwszym poście rozumiem wszystko co podpada pod ustawową definicję spamu lub narusza dobry obyczaj.

 

@mishel: gdybym posiadał, to bym sam, za darmo nacisnął "wyślij". :D

 

 

Nie realizuję mailingu tylko drobne działania telemarketingowe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×