Jump to content
SELES

Logo - zlecę wykonanie

Recommended Posts

mało, powiedział bym ze to psucie rynku

 

 

Jeszcze wybrzydzasz? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja zlecałem Midgarowi pełne opracowanie graficzne firmy. W kontaktach profesjonalizm, merytoryczne wypowiedzi, ładny efekt końcowy. Ogólnie współpraca na plus, jestem zadowolony i mogę polecić.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja zlecałem Midgarowi pełne opracowanie graficzne firmy. W kontaktach profesjonalizm, merytoryczne wypowiedzi, ładny efekt końcowy. Ogólnie współpraca na plus, jestem zadowolony i mogę polecić.

Pokaż efekty :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
multilingua pl

 

Jak logosy robi/robią ładne i profi, to za projekty www (IMHO) nie powinien/powinni się brać, ale to tylko moje zdanie. No i całkiem chybiony pomysł "logosków" jako wersji językowych - brrrrr.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak logosy robi/robią ładne i profi, to za projekty www (IMHO) nie powinien/powinni się brać, ale to tylko moje zdanie. No i całkiem chybiony pomysł "logosków" jako wersji językowych - brrrrr.

Mi też niestety nie podoba się, ale grunt, że zleceniodawca zadowolony.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za opinie Panowie. Już starożytni mawiali, że o gustach się nie dyskutuje. Miało być czysto i przejrzyście i IMHO jest.

Share this post


Link to post
Share on other sites
multilingua pl

 

Miałem też uderzać do niego z jednym projektem firmy,ale z tego co zobaczyłem to sobie odpuszczam .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie żartuj, to http://s2.img.pl/Aa3kqtd.png robił Midgar.eu? Na jego miejscu usunąłbym stopkę, bo naprawdę cienko :)
Chmielarz też odbębnił Nina Kroniki Agenta (crap) dostał grosze (kilkanaście tys. zł) krótki termin i zrobił co mógł. Nie patrzyłbym na Midgard w sposób kategoryczny (czyt. jedna lipna realizacja = beznadziejna firma), mogły być takie warunki że to i tak najlepsze co mogli zrobić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie jestem grafikiem, ale te postrzępione belki nawigacyjne w multilingua.pl wyglądają tragicznie...

Share this post


Link to post
Share on other sites
(czyt. jedna lipna realizacja = beznadziejna firma), mogły być takie warunki że to i tak najlepsze co mogli zrobić.

 

Zakładam że została zrealizowana w 100% wizja klienta :) JAKA by ona nie była.

 

 

Drogi kolego, zakładać to możesz sobie skarpetki co rano. Proszę, abyś nie wypowiadał się o sprawach, o których nie masz pojęcia, a takimi bez wątpienia są warunki współpracy i "realizacji wizji" uzgodnione między dwoma stronami, z których żadną nie byłeś Ty.

 

Projekt może się podobać lub nie, indywidualna sprawa. Podobnie jak moją indywidualną sprawą jest, na co i kogo wydaję swoje (indywidualne ;) ) pieniądze.

 

Tak jak pisałem, ze współpracy jestem zadowolony. Czy efekty się podobają czy nie tak naprawdę nie ma dla mnie znaczenia, gdybym chciał outsourcingu konsultingowego z DI prosiłbym o to na etapie powstawania kolejnych składowych (kolorystyka, logo, layout, papeteria, wizytówki etc).

 

Raz jeszcze dziękuję za opinie dotyczące tej tragedii :P

Edited by Cockney

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×