Jump to content
Sign in to follow this  
ja_roju@op.pl

programyunijne.eu

Recommended Posts

Kupujesz? :rolleyes:

Siwy dym! NIe zauważyłem, że to dział Handel a nie Wycena i ten drugi wpis mnie zmylił :P Jasne, że nie kupuję, bo nie potrzebuję.

Share this post


Link to post
Share on other sites
No Umberto

 

Domena do kupienia za 70 + 20 złotych ("dawałeś" 500 euro )- czysty zysk :rolleyes:

 

 

 

W sumie to domena jest na licytacji także nie wiadomo za ile pójdzie :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
@Sebastianwpns,

Czy nick ja_roju@op.pl to Twoje drugie konto?

 

 

Następny heheheh dlaczego niby to ma być moje konto ? (zgodnie z regulaminem mozna posiadać tylko jedno konto)

 

 

TO NIE MOJE KONTO!

 

 

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogę się mylić, ale...

To jest Twoja wygrana aukcja: https://www.dropped.pl/bid.php?id=518797

To jest Twoja aukcja FM: https://www.aftermarket.pl/bid.php?id=516937

A to jest aukcja FM ja_roju@op.pl: https://www.aftermarket.pl/bid.php?id=516509

Wszędzie przewijają się te same nick'i: Ty licytujesz u ja_roju@op.pl, ja_roju@op.pl licytuje u Ciebie oraz wzajemnie sobie wyceniacie domeny.

Obym się mylił ale już był taki jeden...

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przecież mozna sprawdzic do kogo należą Donemy...

Wybacz, ale domeny FM nie są zarejestrowane.

 

... jeżeli mialbym 2 konta to jakim cudem licytowałbym swoje Domeny?

No właśnie :rolleyes: - do tego potrzebny jest drugi użytkownik lub "lipny" użytkownik jak np. ja_roju.

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wybacz, ale domeny FM nie są zarejestrowane.

 

 

Domena programyunijne.eu nie jest na FM także mozna sprawdzić i porównać z moimi

 

 

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domena programyunijne.eu nie jest na FM także mozna sprawdzić i porównać z moimi

 

 

Pozdrawiam

No właśnie, adres e-mail domeny "programyunijne*eu" (whois) to ja_roju@op.pl :rolleyes:

Przegiąłeś!

Udaj się na korepetycje do @masire - powie Ci co masz teraz zrobić.

Jeśli brakuje Ci na drożdżówkę to powiedz - zrzucimy się i wytłumacz się teraz ze swoich sprzedaży.

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites
No właśnie, adres e-mail tej domeny (whois) to ja_roju@op.pl :ph34r:

Przegiąłeś. Udaj się na korepetycje do @masire - powie Ci co masz teraz zrobić.

Jak brakuje Ci na drożdżówkę to powiedz, zrzucimy się. Wytłumacz się teraz ze swoich dotychczasowych aukcji.

 

 

Ale Domena programyunijne.eu nie należy do mnie :ph34r: Biorąc udział w "życiu" tego forum oczekuje między innymi na Opinie i Wyceny moich Domen (jeżeli miałbym sam je wyceniać z innego konta było by to bezsensowne i po co maiłbym pytać innych o wyceny ? zastanów się :ph34r: ) A Tobie radzę założyć jakąś agencję detektywistyczną bo widać WĘSZENIE to twoja pasja ;) Może na niej zarobisz na tą "drożdżówkę" ;) Widać z Ciebie niezły Aferzysta powinieneś wziąć pod uwagę karierę dziennikarza Interwencji ;)

 

Suma Sumarum skompromitowałeś się ponieważ ja_roju@op.pl To nie moje konto! :rolleyes:

 

 

 

ps. Moim skromnym zdaniem powinieneś przestać wyszukiwać jakiś głupich afer ponieważ to nie przynosi Ci pieniędzy a jedynie stratę czasu :P

(Polecam skierowanie tego całego potencjału do interesów :P )

 

 

 

 

 

Pozdrawiam :lol:

 

 

 

edit : i to moja ostatnia wypowiedź w tym temacie

Edited by Sebastianwpns

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przepraszam bardzo ale to nie jest post pt. "wydział śledczy" tylko, handel---->domeny zagraniczne. I nie życzę sobie takich wypowiedzi, bo to czyste oszczerstwo! Jeżeli macie jakieś podstawy do sądzenia iż konto jest założone niezgodnie z regulaminem bardzo proszę o załatwianie takich spraw prywatnie a nie na forum publicznym.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mamy prawdziwych Sherlock Holmsow na Di :P może założymy jakieś biuro detektywistyczne :rolleyes:

 

Okej, najpierw załatw domenę: może być BiuroDetektywistyczne'pl ewentualnie skrót BD'pl ...

 

Sorki za OT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×