Jump to content
pitreq

cormedia.pl

Recommended Posts

Witam,

 

miał ktoś doczynienia z agencja cormedia.pl? przedstawili mi dobra oferte ale nie wiem czy skorzystac :P

 

Sam napisales ze to co przedstawili to dobra oferta... to czemu sie pytasz czy warto ?:rolleyes:)

Oni z tego co wiem najmocniej siedza w segmencie budownictwa, mebli , takie muratoro podobne tematy i maja biuro ( nie siedzibe ) gdzies przy Sobieskiego w Warszawie .

Edited by kilofek

Share this post


Link to post
Share on other sites

zadbaj o taki zapis w umowie żebyś mógł ją łatwo i szybko rozwiązać - najpewniej się przyda

i nie daj się ubrać w wyłączność

 

ludki z tej firmy najwięcej to potrafią obiecywać. jak się czują tacy mocni to zapytaj czy zagwarantują Ci minimalny poziom dochodów/mc

 

dużo potrafią opowiadać że nie sprzedają reklam tanio, że same CPM-y za stawki 100-120zł itp itd a potem podsyłają kampanie cpc :rolleyes:

i jak słyszą afilo albo novem to im włosy na ... rękach wstają :P

 

chyba że się w ciągu roku coś bardzo zmieniło.

 

EDIT: właśnie sprawdziłem i mój portal wisi u nich nadal w cenniku pomimo że umowę z nimi rozwiązałem ok rok temu - pełen profesjonalizm

Edited by Marion

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety podzielam zdanie poprzedników, nie dość, że przychody kiepskie (jakieś 6,7x mniej niż ich estymacja) to jeszcze dość ciężki kontakt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

wlasnie to samo zrobilem... wiele obiecywali a reklamy sprzedac nie potrafili... mozecie polecic jakas agencje, gdzie kontakt jest dobry i potrafia zalatwic jakies reklamy?

Share this post


Link to post
Share on other sites
wlasnie to samo zrobilem... wiele obiecywali a reklamy sprzedac nie potrafili... mozecie polecic jakas agencje, gdzie kontakt jest dobry i potrafia zalatwic jakies reklamy?

 

może spróbujcie http://adnet.pl/ robią i robili kampanie dla najlepszych

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×