Jump to content
DD

Ciekawe artykuły o domenach

Recommended Posts

A, możliwe, mają takie ograniczenie. Mnie się nie wyświetliło, bo może zapamiętał mój IP czy coś. Generalnie wystarczy podać jakiegoś maila nieużywanego i może kliknąć. Ale może nie trzeba klikać, nie pamiętam:) Też mnie denerwują "proszę się zalogować", ale z czegoś muszą żyć, a w polskim internecie niełatwo zarobić:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

OT: Jakoś mnie nie przekonują :)

"Warning: mysql_fetch_assoc(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in/usr/local/apache/www/htdocs/marketing-news.pl/modules/class_showart.inc.php on line503"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie jestem mikolem i nie wiem, co to rfc8, ale mi tu jedzie prywatą...

 

Z ciekawości dzisiaj sprawdziłem i rfc8.eu już zmieniło abonenta. Kwoty raczej nigdy się nie dowiemy, ale z pewnością nie była to transakcja D2D :)

 

Tutaj link aktywny bo tamten już nie działa dla potomnych: http://www.portalzp.pl/przetarg/328022/zakup-domeny-internetowej-%28wwwrfc8eu%29-oraz-konta-e-mail-wraz-z-usluga-hostingowa.html/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrawiam i dziękuję Przemkowi oraz AM za systematyczną promocję rynku wtórnego. Połowa artykułów o domenach w sieci to jakby nie było ich zasługa.

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

".....często podpadają nazwy zarejestrowane wiele lat przed rejestracją odnośnych trademarków..." :blink:

 

To masakra jakaś, żeby nie napisać bzdury.

 

Masakra - owszem. Ale w myśl wykładni stosowanych ostatnio przez "sędziów" arbitrażowych to jak najbardziej możliwe. Można mieć domenę utrzymywaną na parkingu od, dajmy na to, 2000 r. i stracić ją na rzecz firmy, która została zarejestrowana 5 lat później, ponieważ domena zostanie uznana za "odnowioną w złej wierze". Na razie takie rzeczy chyba się nie dzieją w Polsce, ale kto wie, w jakim kierunku to pójdzie. Niby w USA jest inna kultura prawna, mianowicie "kultura pozwów", ale jak już zostanie podpisany traktat o współpracy gospodarczej między USA i UE, to pewnie ta "kultura" i nas zarazi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:blink: w szoku jestem.... po przeczytaniu tego artykułu chyba powinniśmy zacząć doceniac papierkowe cesje.. Poza tym nie wiem jak trzeba było nakłamac, żeby móc zgadywać cyferki numeru katy kredytowej...jedynie, że mu ukradli..pamięta 4 ostatnie to dwie pierwsze sobie zgadywał.. ten artykuły powinien przeczytac każdy kto się irytuje, kiedy support każe mu się uwierzytelniać przy zleceniu wykonania jakiejkolwiek operacji na domenie czy hostingu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Analiza wpływu reklamy telewizyjnej na ruch na stronie autorstwa Comperii

http://www.comperia.pl/serwisy-internetowe-w-reklamach-tv-nowe-zjawisko-i-jego-przelozenie-na-e-biznes.html

Szkoda, że sama Comperia z ciekawych domen ma tylko Banki.pl (ktoś wie, kiedy i za ile ją kupili ;-)?). Porównywarkę kredytów hipotecznych mają na domenie eHipoteka.com (eHipoteka.com.pl przekierowana na tą krótszą domenę), na eHipoteka.pl raczej nie mają szans, więc mam nadzieję, że ich kiedyś moja iHipoteka.pl zainteresuje :P .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×