Jump to content
Sign in to follow this  
horacy11

20 lat RMF fm.... matko, kto tego slucha?

Recommended Posts

i te ich obludne haslo "tylko najlepsza muzyka", a przeciez graja identyczna muzyke jak eska, zet itp.

 

To tak jakby ogladac m jak milosc, czy inna telenowele

 

Jedyne co ich ratuje to prowadzacy i felietony olbratowicza, kronika, szkoda ze Peszek juz nie czyta Klary Veritas.

 

Ale muzyka tragedia, a tak sie sklada ze w robocie u mnie Panie sluchaja i po 8 godzinach mi normalnie ucho odpada.

Gdyby przynajmniej nie powtarzali piosenek, ale ten najwiekszy chlam, piaski, paule, struzin to potrafia w ciagu 8 godzin z cztery razy ta sama piosenke puscic

 

Mam nadzieje ze Wy drodzy domainerzy, z racji szerszych horyzontow(ciezko ocenic wartosc domeny, nie majac pojecia danej dziedzinie) nie sluchacie te g...a.

 

Szacun.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No wlasnie.

W sumie to zle zadalem pytanie, powinno byc "dlaczego" a nie "kto".

 

Dlaczego polowa kraju slucha rmf, zet lub eski? Dlaczego tak popularni sa pseudoartysci bez glosu, haryzmy? To samo tyczy sie np. kina, telewizji.

 

Jestemy tak bardzo ograniczeni? Czy tez moze leniwi i nie chce nam sie szukac, bierzemy co nam podsuwaja?

Edited by horacy11

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam nadzieje ze Wy drodzy domainerzy, z racji szerszych horyzontow(ciezko ocenic wartosc domeny, nie majac pojecia danej dziedzinie) nie sluchacie te g...a.

 

Polecam

 

PRL24.net - Polskie Radio Londyn

 

ChilliZet

 

M1LIVE.com

 

FullHouseRadio.com (najlepsze housowe radio na świecie, ostatnio jednak problemy co chwila)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poczytaj swój pierwszy post dokładnie i odpowiedz sobie na zadane w temacie pytanie

kto tego slucha?

Ty tego słuchasz skoro masz tak dokładne informacje.

Skoro w firmie zmuszają Ciebie do słuchania g...a i strasznie źle Ci z tym, to przekonaj ich by zmienili stację, kup sobie słuchawki lub zmień firmę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie słucham radia, nie mam na to czasu :)

a kto słucha? pewnie Ci którzy nie potrafią zmienić na inną stację :)

Edited by Bert

Share this post


Link to post
Share on other sites

25% osób w Polsce tego słucha :) Drugie 15% słucha radio Zet, ale już prawie 10% słucha Trójki.

 

Ja polecam wszystkim Radio PiN i Antyradio, a poza tym mnóstwo stacji internetowych, z których można wybierać i przebierać co się komu podoba :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Polecam

 

 

ChilliZet

 

Oprócz Chilli jeszcze Trójka. Ale generalnie wolę słuchać tego na co mam chęć i mogę sam sobie włączyć :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Poczytaj swój pierwszy post dokładnie i odpowiedz sobie na zadane w temacie pytanie

kto tego slucha?

Ty tego słuchasz skoro masz tak dokładne informacje.

Skoro w firmie zmuszają Ciebie do słuchania g...a i strasznie źle Ci z tym, to przekonaj ich by zmienili stację, kup sobie słuchawki lub zmień firmę.

 

Gdyby to bylo takie proste.

Od razu wywiazala by sie dyskusja na temat gustow muzycznych, albo raczej bezguscia muzycznego. I wczesniej czy pozniej musialbym powiedziec komus ze slucha g...a, z czego mozna by wyciagnac daleko idace wnioski o nim samym(co zwykle nie jest jego wina) i by sie zrobilo nie milo. Dlatego wybieram mniejsze zlo(poswiecam sie i siedze cicho).

 

Fajnie ze coraz wiecej osob probuje sluchac trojki, antyradia, gdzie nie graja tylko tego czego slucha wiekszosc i na czym mozna zarobic. Bo to chyba nie tajemnica ze stacje typu rmf dostaja kase za promocje pewnych wykonawcow i granie ich "tworczosci".

 

Zalozylem temat bo wszyscy sie rozpisuja ze rmf ma 20 lat, pierwsze prywatne radio itp, i co z tego? Jaką to ma wartosc?

Maja pewna liczbe, wyselekcjonowanych piosenek, ktore tylko uzupelniaja nowosciami. Nie "kombinuja", nie probuja zainteresowac ludzi innymi gatunkami muzyki, nie kszaltuja gustow, ale rozleniwiaja, niszcza.

 

Bo w koncu jestesmy tym czego sluchamy, co ogladamy, co jemy, itp.

 

Zeby nie bylo ze tylko krytykuje, to serwisy informacyjne, felietony sa na naprawde niezlym poziomie, ale muzyka...

Edited by horacy11

Share this post


Link to post
Share on other sites

W sumie to z tą pracą to nie za dobry przyklad, bo zawsze moga sie spotkac ludzie o roznych gustach i trzeba jakos dojsc do porozumienia, wiec jakos to mozna zrozumiec.

Ale ludzie tego sluchaja wszedzie, w domu, w aucie itp. Co zreszta odzwierciedla sie we wszelakich ankietach popularnosci.

 

60% spoleczenstwa to kulturowe bezguscia(czy tez lenie, na to samo wychodzi)

Share this post


Link to post
Share on other sites

horacy11 masz szczęście, że Twoje współpracownice nie słuchają Radia Maryja lub nieszczęście bo nie masz motywacji do zmiany pracy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jaką to ma wartosc?

Taką mniej więcej jak wp.pl czy kilka innych podobnych serwisów, które w moim odczuciu powstały nie po to by szerzyć Kulturę lecz by zarabiać na masówce.

 

Niestety Radiowa Trójka też nadaje reklamy i każdy może tam znaleźć kilka minusów.

(Słucham jej od 1982 roku lecz sam niekiedy przełączam na inny kanał)

Znam takich, którzy dopiero w Radiowej Dwójce znaleźli bardziej wartościowe pokłady.

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...]

Ale ludzie tego sluchaja wszedzie, w domu, w aucie itp. Co zreszta odzwierciedla sie we wszelakich ankietach popularnosci.

 

60% spoleczenstwa to kulturowe bezguscia(czy tez lenie, na to samo wychodzi)

 

No ale nawet jeśli .., to cóż z tego?

 

Chcą, niech słuchają. Poza tym, o gustach się podobno nie dyskutuje. Mogą byc dobrymi ludźmi po prostu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chcą, niech słuchają. Poza tym, o gustach się podobno nie dyskutuje. Mogą byc dobrymi ludźmi po prostu.

 

Jak to mawia moja znajoma "jeden lubi pomarańcze a drugi jak mu nogi śmierdzą". Ale fakt, o gustach się nie rozmawia :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
RMF to dramat, w kółko pięć piosenek.

Pamięta ktoś jeszcze audycję - JW23 ?

Chlip, chlip.. aż miło wspomnieć..

 

Ale potem przyszło formatowanie tej stacji, ludzie którzy tworzyli stację odeszli albo zostali zwolnieni i jest teraz to co jest.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×