Jump to content
Saint

Padł ... ???

Recommended Posts

:P padł na cacy...

żadnej domeny nie otwiera...

(a niedawno taką fajna literówkę tam zaparkowałem... z niezłym ruchem i klikami)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wczoraj NameDrive padł, a dzisiaj nie liczy odwiedzin. W tym momencie mam 50 % normalnych statystyk o tej porze. Ciekawy jestem czy to się wyrówna, wczoraj miałem spadek o ponad 30%. Czy to jakiś update systemu czy tak po prostu przerwa bez powodu?

 

Tak przy okazji dochodzę do wniosku że parking typu NameDrive to złoty interes.

Występując jako klient Adwords trzeba przygotować konkretne kwoty. Będąc natomiast klientem ND oddaje się ruch który nie można do końca zweryfikować, trzeba wierzyć co pokaże panel ND.

Kto by pomyślał, biznes oparty na bezgranicznym zaufaniu.

Jak tylko ruszy chętnie skorzystam z alternetywnego droppark.pl Czy wiadomo kiedy wznowi działanie?

Edited by dlp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

 

 

problem z dostępem mógł potrwać do kilku godzin, tego dnia mieliśmy pewne techniczne problemy. Proszę się jednak nie martwić o spadek ruchu i przychodów, gdyż zostanie to w 100% zrekompensowane.

 

Przepraszamy za tę niedogodność.

 

Pozdrawiam, NameDriver

Share this post


Link to post
Share on other sites
problem z dostępem mógł potrwać do kilku godzin, tego dnia mieliśmy pewne techniczne problemy. Proszę się jednak nie martwić o spadek ruchu i przychodów, gdyż zostanie to w 100% zrekompensowane.

 

Przepraszamy za tę niedogodność.

1. Mieliście DOSS-a.

2. Tak jak 1. z tego wynikały problemy techniczne zresztą to chyba nie pierwszy raz więc chyba należy wyciągnąć jakieś wnioski z tego?

3. Kilka godzin? Mój post pisałem gdzieś ok. 21-22 o ile dobrze pamiętam więc dopiero na drugi dzień coś się ruszyło, więc było to trochę więcej niż kilka godzin kiedy nie tylko panel ale i wszystkie domeny zaparkowane leżały.

4. 2 centy to tyle co nic zwłaszcza, że przed weryfikacją zaczynamy od 7 centów niekiedy 9 centów, a przy dużej ilości klików mamy 1-2 centy to chyba parytet podziału trochę się zmienił ostatnio?

5. W jaki sposób zostanie to zrekompensowane w takim razie? Czy tak, że aktualnie wszystko działa?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy Wam też nie otwierają się strony zaparkowane na ND, tylko wyświetla się komunikat "Error"? :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites
U mnie jest ok.

Otwierają się bez problemu.

Teraz tak, ale jeszcze o 20.00 było "Error", sprawdzałem kilka stron, nie tylko swoich :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi też nie działa ale za to działa na Nerwy :rolleyes:

Wpisujecie miasta, gminy i ulice ;)

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gdyby nie to forum, czułbym się osamotniony, a tymczasem nie tylko ja mam problem...

Będziemy się wspierać duchowo w tych trudnych chwilach :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×