Jump to content
Saint

Padł ... ???

Recommended Posts

Po próbie zalogowania na konto: BĹ�Ä�d bazy danych

 

Mam to samo od wczoraj. Czy ktos jest w stanie powiedziec kiedy problem zostanie rozwiazany?

Share this post


Link to post
Share on other sites

"BĹ?Ä?d bazy danych" zauwazalem juz od dawna podczas modyfikacji domen, ale nie robilem z tego wtedy jakiegos halo, bo myslalem, ze to przejsciowe. Teraz widze, ze od tamtego okresu dramatycznie spadl ruch, jak i zarobki. Na domenach, ktore mialy po kilkadziesiat c za klik, teraz jest 1-2c!! O kilku ostatnich dniach nie wspomne, bo ruch spadl o polowe albo lepiej :/

 

W jaki niby sposob ND zrekompensuje nam te straty?? I czym to wytlumaczy? Brakiem pradu na poludniu Polski?!

 

[Edit]

17:57 nadal "Error" :rolleyes:

Edited by empireus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatnio są również takie przypadki, że jak wejdę na stronę zaparkowaną na ND, to nie wyświetlają się reklamy a jak ją odświeżę to już się wyświetlają... Problem w tym, że przypadkowy internauta nie będzie odświeżał strony tylko po prostu nie kliknie i wyjdzie...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadal na niektórych domenach nie wyswietlaja sie reklamy :/ Template sie laduje, ale PUSTE! Wczoraj CTR wyniosl tylko % 7.77, gdzie srednia zazwyczaj byla na poziomie 28% ! Jestem ciekaw, jak ND wynagrodzi te straty, bo nowe templates to nie wszystko. Rozumiem dzien awarii - kazdemu sie zdarza, ale to juz trwa zbyt dlugo, zeby mozna bylo to wytlumaczyc zwyklym "przepraszamy".

Share this post


Link to post
Share on other sites

spadek CTR to jedno, drugie to stawki. Tylu zerowych klików co wczoraj nie miałem chyba nigdy.

Albo rzeczywiście jest krach w reklamie internetowej, ND nie ma się czym dzielić i wkrótce pójdzie z torbami, albo sobie najzwyczajniej pogrywa z klientami którzy napędzają im ruch.

Jak może wyglądać wspominana przy okazji awarii rekompensata? Bonusy, kliki? Czy może to takie słowo wytrych gaszące pretensje?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak może wyglądać wspominana przy okazji awarii rekompensata? Bonusy, kliki? Czy może to takie słowo wytrych gaszące pretensje?

Po rozwiązaniu problemu pobierane są statystyki z ostatnich dni, w których system działał poprawnie. Na podstawie tych statystyk zostaje wyliczona średnia plus mała rekompensata (więc stratny na pewno nie będziesz) - tak było w ubiegłym roku podczas kilkugodzinnej awarii stąd wnioskuję, że tym razem będzie podobnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Po rozwiązaniu problemu pobierane są statystyki z ostatnich dni, w których system działał poprawnie. Na podstawie tych statystyk zostaje wyliczona średnia plus mała rekompensata (więc stratny na pewno nie będziesz) - tak było w ubiegłym roku podczas kilkugodzinnej awarii stąd wnioskuję, że tym razem będzie podobnie.

 

Hmmm tylko problem jest taki, ze u siebie zauwazylem to od ok. 7go stycznia, zatem nie bylbym zadowolony, gdyby przeliczano mi rekompensate z okresu, w ktorym i tak ND dzialalo, jak chcialo...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak może wyglądać wspominana przy okazji awarii rekompensata? Bonusy, kliki? Czy może to takie słowo wytrych gaszące pretensje?

 

ND zawsze w przypadku jakichś awarii rekompensuje straty z nawiązką. Ostatnio jak ND nie działało przez kilka godzin dostałem taką rekompensatę, że jak dla mnie to niech se ND pada co drugi dzień ;-P Nie wiem o co macie te pretensje, niektórzy to tylko by narzekali i narzekali...

Share this post


Link to post
Share on other sites
ND zawsze w przypadku jakichś awarii rekompensuje straty z nawiązką. Ostatnio jak ND nie działało przez kilka godzin dostałem taką rekompensatę, że jak dla mnie to niech se ND pada co drugi dzień ;-P Nie wiem o co macie te pretensje, niektórzy to tylko by narzekali i narzekali...

 

Zglaszales, ze cos im nie trybi i za to granty dostales, czy tez sami z siebie byli tacy laskawi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ND nie zlicza mi dzisiaj wejść i klików (ostatni raz sprawdzałem po godz 14). Działa jedynie PopUnder. Czy u was jest tak samo ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znowu leży: "błąd bazy danych" :) a od 2 dni miałem na domenach globalnych kliki po 0.01-0.03 $ śmiesznie mało, a o polskich to już nie wspomnę...

Edited by Jortex

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak, od rana nic, zmiany ustawień dla domeny też mi nie chodzą, choć jeszcze sprawdzę.

za ostatnie problemy granty dostanie sie tylko wtedy kiedy namedrive nie zliczal wejsc i klikniec. jesli miales wejscia a klikniec 0 to nic ci nie zwroca:

"w ciągu ostatnich kilku dni faktycznie mogły pojawić się problemy z dostępem do serwisu. Właściciele kont, których ten problem dotyczył otrzymają rekompensatę w przypadku, gdy błąd ten uniemożliwiał im poprawne naliczenie środków. Spoglądając jednak na Pańskie konto nie dostrzegam powiązania pomiędzy awarią, a spadkiem liczby kliknięć ponieważ awaria dotyczyła naliczania odwiedzin, nie natomiast liczby kliknięć, a liczba odwiedzin na Pańskim koncie jest zliczana poprawnie"

mialem 8-12 klikniec na dzien, a tu nagle 0... no i tyle sie nacieszylem z grantow... :)

Edited by domensa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta i nagle kliki na starcie maja przed weryfikacją 0,02 centa a reszta po całości po weryfikacji góra 0,03 centa więc wychodzi na to że ND zaczyna sobie przytulać coraz więcej z klików na domenach.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ta i nagle kliki na starcie maja przed weryfikacją 0,02 centa a reszta po całości po weryfikacji góra 0,03 centa więc wychodzi na to że ND zaczyna sobie przytulać coraz więcej z klików na domenach.

 

Tez to zauwazylem, ze w ostatnim czasie ND zaczyna kombinowac.

Share this post


Link to post
Share on other sites
coś jest nie tak z ND - czas na przenosimy.... ?

 

Tylko gdzie, skoro ND to prawie monopolista? Do sedo, gdzie klikalnosc i ppc jest jeszcze bardziej nedzna, a wybor templates ogranicza sie do kilku oklepanych, na widok ktorych internauci jak najszybciej kapuja, ze sa na parkingu i klikac nie zamierzaja...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

...nie mogę ustawić/zmienić.. szablonu... słow kluczowcyh.. i calej reszty... pokazuje"Database Error"

(domenę mam tylko na 14 dni.. czy zdążę z konfiguracją?) 0zlosc.gif

Edited by epson

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×