Jump to content
Saint

Padł ... ???

Recommended Posts

halo! da sie uaktualnic zarobki z ostatnich dni? Czy jeszcze jestesmy w nastroju swiatecznym? :>

A i jeszcze jedno: dla 22.grudnia mam w panelu same zera :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Program Internet Explorer nie może wyświetlić witryny sieci Web

 

 

Przeglądarka Google Chrome nie może wczytać strony internetowej, ponieważ oczekiwanie na odpowiedź serwera www.namedrive.com trwa zbyt długo. Witryna może być wyłączona lub mogły wystąpić problemy z połączeniem internetowym.

i tak jest też dla domen parkowanych

 

do dawna tak jest? Wczoraj często widziałem też ten komunikat

Error #31000: Could not connect to host

przy statystykach w panelu AM

Edited by wieju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam trochę inny problem (choć kto wie czy nie związany właśnie z niezliczaniem ruchu w ostatnich dniach).

 

25.04 zarejestrowałem poprzez Aftermarket domenę do testów (IDN od mocno reklamowanej ostatnio w radio domeny związanej z odchudzaniem/dietami).

Nigdy wcześniej nie rejestrowałem testów w Aftermarket, wiedziałem tylko, że jest to o tyle wygodne, że można poustawiać pewne rzeczy dot. parkingu z poziomu panelu Aftermarket. Wydawało mi się, że wszystko ustawiłem dobrze (a DNS-y to już na 1000%). Liczyłem na ruch kilkanaście, może kilkadziesiąt wejść dziennie. W pierwszym dniu sam wlazłem z 3-4 razy na tą domenę, żeby posprawdzać co się wyświetla, czy wyświetla się link, że domena jest na sprzedaż (nie wyświetlał się i pomimo dokonania 26.04 stosownej zmiany poprzez panel Namedrive, nadal się nie wyświetla !). Poprzez panel Aftermarket już potem nic nie grzebałem. Kolejnego dnia też wszedłem z ciekawości 2-3 razy na tą domenę. Do dnia dzisiejszego nie pojawiło się ani jedno wejście na tą domenę, zarówno w panelu/statystykach Aftermarket jak i Namedrive (!). Dodam, że za dzień 25.04 miałem w Namedrive statystyki dla wszystkich innych domen z ruchem w miarę normalne (tzn. na podobnym poziomie jak każdego poprzedniego dnia), 26.04 mam w statystykach mniej więcej połowę dotychczasowego ruchu, a od wczoraj zero (czyli to o czym piszecie). Czy możecie mi podpowiedzieć dlaczego nie zlicza mi dla tego IDN-a zarejestrowanego do testów w Aftermarket ?

 

Sebastian

alpine5

Edited by alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widocznie ND ma jakiś problem ze zliczaniem ruchu, mam dokładnie tak samo, wrzuciłem parę domen na testy 25 i 26 na każdej z nich jest dalej 0 (mimo tego że jestem pewien ruchu na tych domenach) Dla potwierdzenia przerzuciłem jedną z testowanych na inny parking i domena generuje ruch. Trzeba czekać ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie to samo, nie zlicza żadnych wejść i klików. W takim przypadku zawsze udaję się na ich blog, a tu kicha, sami zobaczcie:

 

blog.namedrive.com

 

Parse error: syntax error, unexpected T_VARIABLE in /var/www/blog2/wp-includes/functions.php on line 192

Share this post


Link to post
Share on other sites

To nie pierwsze takie zdarzenie. Zawsze wtedy po kilku dniach statystyki pojawiają się w panelu, a gdy trzeba jest rekompensata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

co się dzieje z ND może mi ktoś pomoże wszystkie moje domenki dodane na parking ,gdy wchodzę pod adres domeny wyskakuje error le co to oznacza? na wszystkich domenach to mam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pisałem do supportu, i zapewnili że wejścia i kliknięcia są zliczane, tylko nie pojawiają się w panelu bo mają jakiś problem i prawdopodobnie jutro się już z tym uporają i statystyki wrócą.

 

Nie martwcie sie chłopaki ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dalej leżą i kwiczą. Blog też nie działa :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie do końca. Tak się składa że akurat testowałem domeny od razu po wystąpieniu tego buga i nie mają naliczonych wejść. Czyli pewnie utracili staty a te pare dni teoretyzowali - albo czekali na staty od Google

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie do końca. Tak się składa że akurat testowałem domeny od razu po wystąpieniu tego buga i nie mają naliczonych wejść. Czyli pewnie utracili staty a te pare dni teoretyzowali - albo czekali na staty od Google

Też mam wrażenie, że to trochę improwizacja jeśli chodzi o podliczenie dni w których była awaria.

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wygląda na to że update tych statystyk dalej trwa

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie wygląda podobnie, z domen testowanych przed bugiem ruchu nie ma, ale z pozostałych które już były zarejestrowane ruch jest w miarę ok (chociaż trochę niższy niż zawsze). Trzeba czekać aż aktualizują wszystko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dokładnie..wczoraj pojawiły się staty za 1 dzień a wieczorem zniknęły..

kurcze to chyba pierwszy raz tak długo trwa..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zmieniło się to (przynajmniej u mnie) że zamiast w 1 maja podsumowanych, mam staty za dzień 27, 28 kwietnia, i mały ułamek za 29 kwietnia, wygląda na to że aktualizują po kolei.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×