Jump to content
Sign in to follow this  
Dropped.pl

Domena dodana do Sedo przez 2 osoby

Recommended Posts

Zastanawiam się, co dzieje się gdy dwie osoby dodają tę samą domenę do swojego konta Sedo - kto dostaje kase z parkingu? Logicznym by mi się wydawało, że pierwsza osoba, a drugiej powinni domenę odrzucić. Ale jeśli np. ktoś sprzedał domenę, nie usunął jej ze swojego konta a nowy właściciel chce dodać? Czy ktoś ma doświadczenie z podobnymi przypadkami?

Share this post


Link to post
Share on other sites

W takich sytuacjach weryfikuje się własność domeny która jako druga dodała ją do Sedo - np screenshot. Często sie to zdarza po zaparkowanych spadach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właściwie z Sedo nie mam doświadczenia w ogóle, ale dzisiaj chciałem tam wstawić moją domenę, ale widzę, że po Sedo hula sobie dokładnie taka sama, jako "for sale" ... :)

Na razie nie robię nic, i patrzę sobie, czy ktoś nie składa tam aby propozycji kupna. Jeśli ktokolwiek złoży, to bardzo mnie ciekawi w jaki sposób dojdzie do kupna/sprzedaży, i kto dostanie po tyłku, bo przecież do przekazania domeny nie dojdzie ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikt nie dostanie po tyłku. Przecież złożenie oferty nie jest jednoznaczne z zawarciem umowy kupna/sprzedaży. Gdyby jednak ktoś zgodził się na daną ofertę to akceptuje chyba punkt w regulaminie że jest właścicielem domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nikt nie dostanie po tyłku. Przecież złożenie oferty nie jest jednoznaczne z zawarciem umowy kupna/sprzedaży. Gdyby jednak ktoś zgodził się na daną ofertę to akceptuje chyba punkt w regulaminie że jest właścicielem domeny.

 

 

 

 

 

Fakt.

O 4 rano, umysł nie jest zbyt błyskotliwy :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

ostatnio mialem podobna sytuacje zapomniałem dodac do panelu po przepięciu dnsow, oczywiscie ktos ja przytulił do siebie

najlepsze jest to ze dostał na nią az 2 oferty hehe, sprzedać to by mu sie juz nie udało :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×