Jump to content
Sign in to follow this  
pb

Niektóre działy nie są widoczne dla niezalogowanych

Recommended Posts

Działy forum "Prakowanie domen" (Sedo, Namedrive, Inne) oraz "Inne ogłoszenia" (Kupię) nie są w ogóle widoczne dla niezalogowanych. Zauważyłem to dziś, przeglądając na komórce wersję lo-fi (gdzie nie ma logowania), ale w pełnej wersji jest to samo. Działy innych forów (Ogólne rozmowy, Newsy, Przejmowanie domen) są normalnie widoczne.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Działy (...)) nie są w ogóle widoczne dla niezalogowanych.

Zazwyczaj pojawiają się propozycje, że im więcej niewidocznych działów tym lepiej :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zazwyczaj pojawiają się propozycje, że im więcej niewidocznych działów tym lepiej :)

 

Widoczność to co innego niż zabroniony dostęp. Działy z zabronionym dostępem są normalnie widoczne dla niezalogowanych, tylko nie mogą wejść. A te są w ogóle niewidoczne.

 

Ale skoro już poruszyłeś tę kwestię, to przypominam o potrzebie zabezpieczenia forum "Prawo" – to że jest publicznie dostępne i indeksowane jest absurdalne i niebezpieczne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawe co na to Administracja, w sumie działy niewidoczne nie są indeksowane w Google to mogło to być w sumie zamierzone.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Są niewidoczne dla wygody, no i żeby EU wpisując nazwę domeny w Google nie zobaczył, że rok temu poszła za 100zł. Ja bym jeszcze oprócz forum z prawem temat z wpisywaniem domen z palca uczynił niewidzialnym.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Są niewidoczne dla wygody, no i żeby EU wpisując nazwę domeny w Google nie zobaczył, że rok temu poszła za 100zł. Ja bym jeszcze oprócz forum z prawem temat z wpisywaniem domen z palca uczynił niewidzialnym.

To może od razu całość forum???

 

Kurcze... codziennie czytam coś o edukowaniu EU na tym forum, ale jak przychodzi co do czego to wszystko utajnić. Paranoja.

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×