Jump to content
bialy69

oszustwa hodunia

Recommended Posts

Poszukuje osób ,które zostały oszukanie przez hodunia.Mam już kilku chętnych do założenia mu sprawy.Sam założyłem mu już sprawę.Poszukuję kolejnych osób,aby udupić w końcu tego beszczelnego oszusta.Im więcej osób zgłosi się na policję tym większe hoduń poniesie konsekwencję.Dysponuję danymi i mogę podzielić się informacjami na temat jego oszustw,skontaktować z innymi oszukanymi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brawo! Myślałem, że już jestem ostatni :).

 

Jakiś rok temu miałem już nazbierane 20 osób które oszukał, mieliśmy prawnika, przygotowane dowody.. tak się to przedłużało, że wszystko przepadło.

 

Robiłem wiele tematów o tym oszuście. Tworzy serwisy w kilka dni które mają niby wiele tysięcy uniq, sprzedaje i nagle mają 0. Głównie zajmuje się serwisami mp3.

 

Chętnie pomogę w zbieraniu dowodów przeciwko niemu, postaram się również odzyskać stare kontakty w tej sprawie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hoduń był na di.pl, na szczęście już go nie ma.

 

Jeśli możecie, opiszcie trochę Wasze sytuacje, mam nadzieję, że pomoże to "ostrzec" innych potencjalnych Kupujących.

 

 

Życzę powodzenia!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hoduń oferuje "program do przechwytywania domen" z trojanem:

http://www.di.pl/index.php?showtopic=4527

 

witam ten pan mnie rowniez oszukal, na szczescie tylko na 20zl, byla to zaliczka za domene... (brakowalo mu na cos wiec dolozylem)... jednak cos siedzialo we mnie i chcialem mu dopiero zaplacic za domene jak przeprowadzilby cesje... prosilem go przez 2 tygodnie i nic... a kasy nadal mi nie oddal... wiem 20zl to na szczescie nie duze pieniadze ale jak koles oszukuje to z checia tez odzyskam i tyle :D przynajmniej se pizze zamowie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do mnie nadal nie doszla podpisana cesja za domene ktorą chciałem mu przekazać za free. Zróbcie z nim porzadek, nie bedzie trudno bo z tego co mi powiedzial ma już zawiasy za jakieś wałki.

 

edit: jak nie znałem jeszcze jego historii to miałem mu sprzedać kilka domen. Oczywiście staneło na wykonaniu przelewu.

 

Mam nadzieję hodun, że dostaniesz srogi wyrok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gość miał niezły rozmach, gdzie nie spojrzeć tam Hoduń już coś nawywijał...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatnio niejaki michell@hodun.pl chciał mi wpłacić kasę na domeny i AllPay odrzuciło mu transakcję :( Czyżby przerzucił się na przekręty z kartami kredytowymi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dorzucam sie do oszukanych, 250zł za strone megaworld.pl... strona miała mieć 5000 uników dziennie i miała tyle lecz przez pare dni potem liczba spadła (mailing) a teraz strona zniknela, wiec patrząc na to okolo 20$ z adsensa mi sie zwrócilo ale reszta pozostaje...

 

Może jest ktoś z pomorza/kujaw?

Bo mozna złożyć mu wizyte...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dorzucam sie do oszukanych, 250zł za strone megaworld.pl... strona miała mieć 5000 uników dziennie i miała tyle lecz przez pare dni potem liczba spadła (mailing) a teraz strona zniknela, wiec patrząc na to okolo 20$ z adsensa mi sie zwrócilo ale reszta pozostaje...

 

Może jest ktoś z pomorza/kujaw?

Bo mozna złożyć mu wizyte...

 

to jeszcze nikt mu wpie... nie spusil?

 

Jezu ludzie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja na szczescie licytowalem mydir.eu ale nie zaplacilem za ta aukcje na sedo i nie zaplace... koles mi jeszcze wisi 20zl (nie duzo na szczescie) za wplate za domene fcbarcelona.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

Panowie. Dochodzenie trwało długi czas. :)

Hodun to www.okk.pl.

 

Pozdrawiam

ps. mam juz mocne dowody na tego absztyfikanta

Share this post


Link to post
Share on other sites
Panowie. Dochodzenie trwało długi czas. :)

Hodun to www.okk.pl.

 

Pozdrawiam

ps. mam juz mocne dowody na tego absztyfikanta

 

hehe www.okk.pl jest z południa Polski więc gdzie Rzym a gdzie Krym...No chyba że panowie działają ze sobą w zmowie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Panowie. Dochodzenie trwało długi czas. :)

Hodun to www.okk.pl.

 

Pozdrawiam

ps. mam juz mocne dowody na tego absztyfikanta

Można zobaczyć te zarzuty? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

Wszysto w swoim czasie.

Planuje teraz kolejny zakup kontrolowany. :)

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W wakacje kupiłem serwis teledyski.us za 700 zl przelałem panu pieniądz i strony nie widzę ani pieniędzy teraz już wiem kto to był

gg: 7592647 czyli hoduń jak wygląda sytuacja zdziałaliście coś ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Panowie. Dochodzenie trwało długi czas. ;)

Hodun to www.okk.pl.

 

Pozdrawiam

ps. mam juz mocne dowody na tego absztyfikanta

 

Czlowieku ja jestem z poludnia Polski zapytaj domainera on juz ze mna robil transakcje pieniezne ! tez sobie moge zrobic nick ANGLIK1 i wszystkie oszczeerstwa poleca na Ciebie bo masz ANGLIK proste nie ? ;/ ogarnij sie czlowieku bo piszesz ze masz niezbite dowody na mnie to mi je pokaz bo bardzo jest ciekawy co tym razem wymysliles ;]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×