Jump to content
bialy69

oszustwa hodunia

Recommended Posts

Temat podpięty więc go odświeżę.

 

Nie znam go, ale niegdyś pożyczyłem mu pieniądze via net i ODDAŁ w uzgodnionym terminie. Wiedziałem już o zarzutach w stosunku do niego.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wiedziałem już o zarzutach w stosunku do niego.

 

skad wiesz, ze to byl on? po co mu pozyczales, jezeli znales zarzuty?

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bo nie ukrywał personaliów. Sądzisz, że ktoś się podszył pod osobę, wobec której kierowano różne zarzuty? Przelew zwrotny podaje jego dane.

 

po co mu pozyczales, jezeli znales zarzuty?

 

Przepraszam, ale mam się wytłumaczyć? :> A bo tak!

 

Mam go w zasięgu rzutu beretem, jednak nie rzucałbym beretem...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bo nie ukrywał personaliów. Sądzisz, że ktoś się podszył pod osobę, wobec której kierowano różne zarzuty? Przelew zwrotny podaje jego dane.

 

 

 

Przepraszam, ale mam się wytłumaczyć? :> A bo tak!

 

Mam go w zasięgu rzutu beretem, jednak nie rzucałbym beretem...

 

 

Ad.2 nic Tobie nie zarzucam, ale stawia Cie to w dziwnym świetle, porzyczasz komuś pienidze, kto jest znanym oszustem internetowym, a pozniej dajesz dowody jego uczciwosci na forum, to jest troche podejrzane.

Edited by apze

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ad.1. jakie dane podaje?

 

Dysponuje kontem bankowym, którego dane dokładnie zgadzają się z podanymi przez tmi. Był to przelew skierowany do mnie, więc dane podał bank. Jedyna alternatywa, to fakt, że owy oszust podszył się pod istniejącego Hodunia, lecz nim nie był.

 

Nr konta mogę podać na pw, jednak wyłącznie osobom, które zostały przez niego oszukane. mBank konto rozpoznaje jako prowadzone przez "Bank Millennium S.A. Millennium - Centrum Rozliczeniowe".

 

Edit: 4 ostatnie cyfry to ...7548

 

Ad.2 nic Tobie nie zarzucam, ale stawia Cie to w dziwnym świetle, porzyczasz komuś pienidze, kto jest znanym oszustem internetowym, a pozniej dajesz dowody jego uczciwosci na forum, to jest troche podejrzane.

 

Jesteś Hiszpańską Inkwizycją, której się nikt nie spodziewa? Chcesz mnie rozśmieszyć na śmierć? :>

Edited by apze

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jesteś Hiszpańską Inkwizycją, której się nikt nie spodziewa? Chcesz mnie rozśmieszyć na śmierć? :>

sam dobrowolnie piszesz cos publicznie, wiec nie dziw sie pytan i komentarzy, widze ze masz problem z normalna odpowiedzia i chcesz sprowadzic wszystko do absurdu, ciekawe dlaczego

Share this post


Link to post
Share on other sites

No właśnie ciekawe dlaczego? Może po prostu kpię z dość podłych insynuacji skierowanych przez Ciebie do mnie? Nie... to byłoby pewnie dla Ciebie zbyt proste.

 

Chcesz, żebym zaprzeczył, że pożyczył ode mnie pieniądze i zwrócił? Nie nie zaprzeczę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
No właśnie ciekawe dlaczego? Może po prostu kpię z dość podłych insynuacji skierowanych przez Ciebie do mnie? Nie... to byłoby pewnie dla Ciebie zbyt proste.

 

Chcesz, żebym zaprzeczył, że pożyczył ode mnie pieniądze i zwrócił? Nie nie zaprzeczę.

 

chcialem jedynie dojsc do prawdy, a to ze masz niejasne motywy dzialania, w sprawie w ktorej wiele osob zostalo oszukanych to juz Twoj problem, nic Tobie nie zarzucalem, sam pograzasz sie swoimi odpowiedziami na normalne pytania w temacie ktory wywolales.

 

koniec tematu, dobranoc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam prośbę, możesz napisać choć jeden post normalnie, bez żadnych insynuacji i takich określeń jak "pogrążać" czy "niejasne motywy"? Czy to zbyt wielkie wyzwanie? Szczerze napisawszy drani mnie to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na pytanie odpowiem publicznie: jego dane z przelewu dokładnie zgadzają się z tymi podanymi przez tmi - Michell (nie Michał!) Hoduń (przez ń), czyli dość dziwne połączenie francuskiego imienia i polskiego nazwiska.

Edited by MiKeyCo

Share this post


Link to post
Share on other sites
- Michell (nie Michał!) Hoduń (przez ń), czyli dość dziwne połączenie francuskiego imienia i polskiego nazwiska.

 

Może to "Miszel", czyli kobieta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam

Ruszyla w koncu sprawa dotycząca powyższych oszustw dokonanych przez H.

Jesli chcecie złozyc jakies wyjaśnienie lub podłączyć się do sprawy, przesyłam dane:

 

Sąd Rejonowy Gdańsk-Południe

w Gdańsku

III wydział Rodzinny i Nieletnich

80-803 Gdańsk ul.Nowe Ogrody 30

 

Sygn.Akt III R Now 63/09

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×