Jump to content

Recommended Posts

Żadne widmo :) Normalna firma

Miałem raz do czynienia i odnoszę wrażenie, że ten domorosły przedsiębiorca jest niepoważny.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Miałem raz do czynienia i odnoszę wrażenie, że ten domorosły przedsiębiorca jest niepoważny.

Również miałem do czynienia z tym człowiekiem i złego słowa nie mogę powiedzieć na jego temat.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Miałem raz do czynienia i odnoszę wrażenie, że ten domorosły przedsiębiorca jest niepoważny.

 

Też tak uważam.

 

Pewnego czasu zbliżał się okres wygasania domeny, więc postanowiłem przenieść ją do innego tańszego serwisu.

Wysłałem plik dokumentów jakie sobie zażyczyli, chyba tylko po to były potrzebne by utrudnić życie. Następnie moje oczekiwania dobiegały kresu mojej cierpliwości. Dzwoniłem wielokrotnie aż kiedyś odebrał pan który twierdzi iż firma tu będąca wyprowadziła się z jego mieszkania, a o dalszych losach nic nie wie.

Myślałem że mnie krew zaleje, emaile, telefony, listy bez odgłosu.

 

W końcu przyszedł dzień wygasania, byłem zmuszony przedłużyć domenę, a dzień po przedłużeniu dostałem kod AuthInfo o kóry wnioskowałem 1-2 miesiące wcześniej oraz idiotyczną wymówkę powodu opóźnienia.

Jest to najgorsza firma z jaką kiedykolwiek miałem do czynienia w internecie.

 

 

Jeśli ktoś ma słabe nerwy, to zachęcam z całego serca do omijania szerokim łukiem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kiedyś jak działali na Domeny24.net był tam program partnerski nie powiem że miałem tam fortuny ale pewnego dnia dostałem maila że ów PP z dniem dzisiejszym już przestaje działać, ale kasy nie wypłacili od tej pory wszystkim mówię że to lodziarnia a nie rejestrator domen

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja wylicytowałem na Allegro domenę, zapłaciłem i d... Na maile nie odpisują, telefon wyłączyli, strona ut.pl nie działa, domeny oczywiście nie przekazali. Z tego co wiem kilka osób ma podobną kwas. Obym się mylił, ale chyba straciłem kasę... :-(

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ja wylicytowałem na Allegro domenę, zapłaciłem i d... Na maile nie odpisują, telefon wyłączyli, strona ut.pl nie działa, domeny oczywiście nie przekazali. Z tego co wiem kilka osób ma podobną kwas. Obym się mylił, ale chyba straciłem kasę... :-(

 

Czyli jesteś w podobnej sytuacji jak Bazyli i pewnie jeszcze kilka innych osób...

 

Cwaniactwo, oszustwo i nic więcej... też mi firma...

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ja wylicytowałem na Allegro domenę, zapłaciłem i d... Na maile nie odpisują, telefon wyłączyli, strona ut.pl nie działa, domeny oczywiście nie przekazali. Z tego co wiem kilka osób ma podobną kwas. Obym się mylił, ale chyba straciłem kasę... :-(

 

 

Daj głos na gg...dobierzemy mu się do tyłka

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panowie mam pewną ilość domen u tego rejestatora. Już od 4 dni serwis nie działa, telefony oczywiście nieczynne, inne serwisy tego Pana też nie działaja. Wlasciciel jakby zapadł się pod ziemie. Gdyby nic się nie zmieniło jak mozna domeny sprawnie odzyskac? Juz dostalem 2 maile o koniecznosci przedłużenia i nie jestem w stanie tego zrobić gdyż się nie zaloguje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Panowie mam pewną ilość domen u tego rejestatora. Już od 4 dni serwis nie działa, telefony oczywiście nieczynne, inne serwisy tego Pana też nie działaja. Wlasciciel jakby zapadł się pod ziemie. Gdyby nic się nie zmieniło jak mozna domeny sprawnie odzyskac? Juz dostalem 2 maile o koniecznosci przedłużenia i nie jestem w stanie tego zrobić gdyż się nie zaloguje :)

 

Musisz skontaktować się bezpośrednio z NASKiem i u nich je przedłużyć. Nie powinni w takiej sytuacji stwarzać problemów. Ale podejrzewam że ta usługa będzie u nich nieco droższa.

To po pierwsze.

Po drugie.

Jeśli będzie więcej osób zrobionych w balona przez owego Pana to istnieje możliwość wniesienia zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa z art. 286 KK.

Ale z tym trzeba poczekać jeszcze parę dni. Może sytuacja się wyklaruje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Panowie mam pewną ilość domen u tego rejestatora. Już od 4 dni serwis nie działa, telefony oczywiście nieczynne, inne serwisy tego Pana też nie działaja. Wlasciciel jakby zapadł się pod ziemie. Gdyby nic się nie zmieniło jak mozna domeny sprawnie odzyskac? Juz dostalem 2 maile o koniecznosci przedłużenia i nie jestem w stanie tego zrobić gdyż się nie zaloguje :)

Skontaktuj się z NASK i przedstaw swoją sytuację.

Share this post


Link to post
Share on other sites

na nask musze poczekać do poniedzialku. Cos ewidentnie musiało się wydarzyć i zapewne dotyczy samego wlasciciela firmy. Jestem w stanie zrozumieć ze serwer pada no ale 4 dni? No i ten brak kontaktu, ehh

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam tam domenę od miesiąca i narazie jest ok ;)

 

Ps. jest jakieś rozwinięcie od UT, czy poprostu UT i koniec :)

 

 

Unreal Turnament.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I dziwicie się, że firmy wolą trzymać domeny w pewnych firmach po 100 zł rocznie? Nie zawsze oszczędzanie jest dobre.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakoś nie chce mi sie wierzyć, aby ten gość zwijał interes i ukrywał się, bo naciągnął kilka osób na Allegro. Strona ut.pl rzeczywiście nie działa, ale na dnsy ut.pl działają (nadal ładnie wyświetlają się domeny które zakupiłem). Fakt jednak jest taki, że żadne podane telefony oprócz faksu nie działają. Oj nieładnie...

Sądze, że trzeba poczekać do poniedziałku... a wtedy zacząć działać.

Edited by Big

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jakoś nie chce mi sie wierzyć, aby ten gość zwijał interes i ukrywał się, bo naciągnął kilka osób na Allegro. Strona ut.pl rzeczywiście nie działa, ale na dnsy ut.pl działają (nadal ładnie wyświetlają się domeny które zakupiłem). Fakt jednak jest taki, że żadne podane telefony oprócz faksu nie działają. Oj nieładnie...

Sądze, że trzeba poczekać do poniedziałku... a wtedy zacząć działać.

 

Często mylimy przyczynę ze skutkiem.

 

Nie sądzę, żeby starał się naciągać kogoś na allegro. Myślę, że wystawił domeny w dobrej wierze - a jakieś problemy spowodowały, że ich nie przedłużył i że padły mu serwery.

 

Nie znam, człowieka, nie miałem kontaktów biznesowych z firmą i go nie bronię, ale radzę patrzeć trochę szerzej.

 

Zbyt dobre ma domeny żeby "łasił się" na kilkadziesiąt złotych na allegro. Sądzę, że problem tkwi gdzie indziej.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Często mylimy przyczynę ze skutkiem.

 

Nie sądzę, żeby starał się naciągać kogoś na allegro. Myślę, że wystawił domeny w dobrej wierze - a jakieś problemy spowodowały, że ich nie przedłużył i że padły mu serwery.

 

Nie znam, człowieka, nie miałem kontaktów biznesowych z firmą i go nie bronię, ale radzę patrzeć trochę szerzej.

 

Zbyt dobre ma domeny żeby "łasił się" na kilkadziesiąt złotych na allegro. Sądzę, że problem tkwi gdzie indziej.

 

 

Wiem, że nie jest łatwo kiedy trzyma się tam teraz domeny ale zgadzam się z Bradiagą. Może coś się temu facetowi/właścicielowi UT.pl stało? Może ma tak skomplikowaną sytuację o jakiej nie wiemy i nawet nie przypuszczamy, że zdarzyć się może? Licho wie ... licho nie śpi.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×