Jump to content
Sign in to follow this  
bradiaga

Wyróżnianie postów autorów wątków

Recommended Posts

Ciekaw jestem czy dałoby się wyróżnić posty autora wątku - przynajmniej w niektórych działach.

 

Przydałoby się to np przy ogłoszeniach kupna domen, ogłoszeniach o imprezach (jak moje w stopce).

 

Alternatywnie można by dać (autorowi wątku) możliwość edycji pierwszego posta.

 

Chodzi o takie sytuacje:

 

Ktoś daje ogłoszenie: "kupię domenę do ...", następnie na skutek pytań czy przemyśleń dopisuje szczegóły, ale dzieje się to w zalewie kilkudziesięciu innych postów. Więc aby dokładnie poznać jego wymagania trzeba przeglądnąć kilka stron i wyszukać posty autora. Stąd m. in. dodawanie domen niezbyt pasujących do wymagań i dodawanie postów po informacji, że autor już ma dość :)

 

 

Wątki dotyczące np. spotkań. Myślę, że dobrze by było, gdyby autor wątku o spotkaniach w danym mieście miał możliwość edycji pierwszego posta pod tytułem: Najbliższe spotkanie odbędzie się w ... dnia... o godzinie... Myślę, że poprawiło by to czytelność wątków - zwłaszcza dla nowych lub okazjonalnych użytkowników forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niezły pomysł, a ja pozwolę sobie wtrącić małą uwagę dotyczącą np. działu Handel i Ogłoszenia... może by tak wprowadzić oferty wyróżnione? - Za niewielką opłatą czyjas oferta byłaby promowana jak w allegro na górze strony, bądź w jakiś inny sposób wyróżniona... Forum by zarobiło, można by te pieniądze przeznaczyć potem na konkursy z nagrodami :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×