Jump to content
kilofek

Potrzebuje maila na niemieckiej domenie

Recommended Posts

Chcialem zalozyc sobie konto na gmx.net ale cwaniaki blokuja polskie IP .Jak juz sie nameczylem i mi sie udalo to dostalem info ze warunkiem posiadania konata jest posiadanie adresu z niemiec/szwajcarii/austrii i przelanie faksem podpisanego oswiadczenie, ze to Twoj poprawny adres.Bbez tego SMTP i POP3 sa zablokowane.

I kur.. wojne przegrali !

Czy ktos ma moze do odstapienia niemieckie darmowe konto mailowe lub doradzi jak zalozyc gdzies bez tych faksow i innych wymogow

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy ktos ma moze do odstapienia niemieckie darmowe konto mailowe lub doradzi jak zalozyc gdzies bez tych faksow i innych wymogow

 

Z Yahoo.de nie powinno być problemów, polecam, mam konto od wielu wielu lat . Może spróbuj też na Web.de, Hotmail.de, Freenet.de.

Share this post


Link to post
Share on other sites

slyszales o kontach jednorazowych?

Np.:

trash-mail.com

 

nie wiem do czego Ci niemieckie konto, ale moze wlasnie takie jednorazowe konta to jest to czego tak naprawde szukasz. pewnie tez sa takie serwisy z koncowka .de

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chcialem zalozyc sobie konto na gmx.net ale cwaniaki blokuja polskie IP .Jak juz sie nameczylem i mi sie udalo to dostalem info ze warunkiem posiadania konata jest posiadanie adresu z niemiec/szwajcarii/austrii i przelanie faksem podpisanego oswiadczenie, ze to Twoj poprawny adres.Bbez tego SMTP i POP3 sa zablokowane.

I kur.. wojne przegrali !

Czy ktos ma moze do odstapienia niemieckie darmowe konto mailowe lub doradzi jak zalozyc gdzies bez tych faksow i innych wymogow

 

Kup domenę i załóż konto :D

 

np #justintime*de :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Możemy pogadac o którejś z poniższych domen

 

A1z1.de

Qqq1.de

V1v1.de

 

Hercliszewilkomen :)

Edited by Mateo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×