Jump to content
Sign in to follow this  
bradiaga

PSID Gratulujemy powstania:)

Recommended Posts

Sugerowałbym, żeby niedostępne dla gawiedzi były tylko niektóre Wasze wątki organizacyjne.

Natomiast, jako że zostaliście jedyni na placu boju - reprezentujecie ogół naszych interesów i myślę, że możecie się na nasze sugestie (i gratulacje) otworzyć ;)

 

Szczególne gratulacje dla Yarowa, Thomaso,Korneliusza i Sainta.

Powodzenia

Share this post


Link to post
Share on other sites

czemu info o stowarzyszeniu jest dostępne osobom nie zalogowanym na di.pl

nie mogę one pisać postów, ale mogą czytać ten dział - miało być chyba inaczej..

Share this post


Link to post
Share on other sites
czemu info o stowarzyszeniu jest dostępne osobom nie zalogowanym na di.pl

nie mogę one pisać postów, ale mogą czytać ten dział - miało być chyba inaczej..

Nie miało i jest tak jak miało być co zostało także przegłosowane.

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...]

 

Szczególne gratulacje dla Yarowa, Thomaso,Korneliusza i Sainta.

Powodzenia

 

Dziękuję ;) choć mnie się one nie należą. Byłem tylko impulsem. To co dzieje się teraz, to co Panowie robią [przybranie namacalnych kształtów, rozwój], zasługuje naprawdę na duże brawa!

Share this post


Link to post
Share on other sites

To troszkę nie tak.

Sam sugerowałem, żebyście mieli wydzielone forum. Ale tylko dla Waszych spraw - żeby np nikt Wam w głosowaniu nie bruździł.

W innych przypadkach - skoro post się pojawia, tworzy się dyskusja a nie można odpisać - to denerwuje.

Zapisz się - żebyś mógł pisać - to małostkowe. Popisz z nami, poznaj nas i zapisz się - to ma sens. Przydałby się przynajmniej wątek - ogólnodostępny - z Waszym statutem, celami i dyskusją . Na forum cały czas pojawiają się nowe osoby - może ktoś chciałby przystąpić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki! Zapomniałem podziękować. Ale tu nie ma za bardzo czego gratulować (nic nie zrobiłem), gdyż stowarzyszenie nie ma poparcia całego środowiska, a całą pracę dopiero będzie trzeba wykonać. Większość z domeniarzy woli poczekać na to, aż stowarzyszenie będzie im potrzebne zamiast wesprzeć je na początku, kiedy tego wsparcia stowarzyszenie najbardziej potrzebuje.

 

Każdy może przystąpić do stowarzyszenia i wypowiadać się w temacie. Nie jest to równoznaczne z członkostwem i opłacaniem składek. Osoba która przystąpi będzie miała wpływ na działalność stowarzyszenia, a przy tym wyrazi swoje poparcie. Jeżeli osoba postronna chce się wypowadać to może na ogólnym. Dzięki temu nie będzie bałaganu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzięki! Zapomniałem podziękować. Ale tu nie ma za bardzo czego gratulować (nic nie zrobiłem), gdyż stowarzyszenie nie ma poparcia całego środowiska, a całą pracę dopiero będzie trzeba wykonać. Większość z domeniarzy woli poczekać na to, aż stowarzyszenie będzie im potrzebne zamiast wesprzeć je na początku, kiedy tego wsparcia stowarzyszenie najbardziej potrzebuje.

 

Każdy może przystąpić do stowarzyszenia i wypowiadać się w temacie. Nie jest to równoznaczne z członkostwem i opłacaniem składek. Osoba która przystąpi będzie miała wpływ na działalność stowarzyszenia, a przy tym wyrazi swoje poparcie. Jeżeli osoba postronna chce się wypowadać to może na ogólnym. Dzięki temu nie będzie bałaganu.

 

Ok. Więc stwórzcie wątek dla takich osób.

 

Właśnie przed chwilą dostałem na PM pytanie o adres do Was. Więc chyba coś jest na rzeczy?

 

Weź pod uwagę, że nie wszyscy znają wszystkich członków i całą historię. Niektórzy mają też awersję do jakiegokolwiek zrzeszania się a mogą jakoś pomóc. A może kiedyś awersja im minie ;)

 

Moja - początkowo wyśmiana propozycja połączenia niedoszłego i Waszego stowarzyszenia nadal jest sensowna. Myślę, że warto by było, żebyście znaleźli miejsce i sposób na przyłączenie tamtych sił :P

 

PS

Zrobiłeś, zrobiłeś. Mogłem kogoś pominąć, ale na pewno nie napisałem o nikogo za dużo :P

Edited by bradiaga

Share this post


Link to post
Share on other sites
Większość z domeniarzy woli poczekać na to, aż stowarzyszenie będzie im potrzebne zamiast wesprzeć je na początku, kiedy tego wsparcia stowarzyszenie najbardziej potrzebuje.

 

 

Weź pod uwagę, że nie wszyscy znają wszystkich członków i całą historię. Niektórzy mają też awersję do jakiegokolwiek zrzeszania się a mogą jakoś pomóc. A może kiedyś awersja im minie :P

 

Moja - początkowo wyśmiana propozycja połączenia niedoszłego i Waszego stowarzyszenia nadal jest sensowna. Myślę, że warto by było, żebyście znaleźli miejsce i sposób na przyłączenie tamtych sił :P

 

 

Każdy wie ,że lepiej mieć 100 osób na ''start'' niż żeby potem mieli stopniowo dochodzić ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×