Jump to content
Sign in to follow this  
bak-mister

Kto rządzi Rosją?

Recommended Posts

Jak myślicie? Rosją rządzi Miedwiediew czy tak naprawdę Putin.Mi się wydaje że Putin odchodząc z danej funkcji stworzył sobie pacynkę ,swojego sobowtóra jako głowę państwa i teraz pociąga za odpowiednie sznurki aby rządzić ''swoim'' krajem. ;) Co wy myślicie na ten temat... ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak myślicie? Rosją rządzi Miedwiediew czy tak naprawdę Putin.Mi się wydaje że Putin odchodząc z danej funkcji stworzył sobie pacynkę ,swojego sobowtóra jako głowę państwa i teraz pociąga za odpowiednie sznurki aby rządzić ''swoim'' krajem. ;) Co wy myślicie na ten temat... ?

 

A jakie to ma znaczenie?

Share this post


Link to post
Share on other sites
A jakie to ma znaczenie?

 

Takie ,że przeciętny Rosjanin żyje sobie w niewiedzy i nie wie jak jest po drugiej stronie żelaznej kurtyny,chodź na pewno niejeden już coś zaczyna podejrzewać ,że coś jest nie tak w ich państwie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Takie ,że przeciętny Rosjanin żyje sobie w niewiedzy i nie wie jak jest po drugiej stronie żelaznej kurtyny,chodź na pewno niejeden już coś zaczyna podejrzewać ,że coś jest nie tak w ich państwie.

A co ty taki troskliwy jesteś? Martw się o swój naród, Rosjanie poradzą sobie bez Ciebie.

Tak poważnie to widać, że za dużo się tv naoglądałeś.

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gdzie chcesz iść?

 

och ta moja dysleksja... ;)

 

Tematy polityczne powinny być zabroniona na di. :P

 

Możemy mieć za to przypał? Myślisz ,że Putin i jego banda mają wgląd na te forum i już szykują najazd na Polskę ? ;) ;) :P hehe żarcik,żarcik... Czemu wypowiadanie na tematy polityczne powinno być zabronione?

Edited by bak-mister

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak myślicie? Rosją rządzi Miedwiediew czy tak naprawdę Putin.Mi się wydaje że Putin odchodząc z danej funkcji stworzył sobie pacynkę ,swojego sobowtóra jako głowę państwa i teraz pociąga za odpowiednie sznurki aby rządzić ''swoim'' krajem. ;) Co wy myślicie na ten temat... ?

Ani Putin, ani Miedwiediew... Rosją rządzi FSB. Obaj są tam tylko pułkownikami...

 

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ani Putin, ani Miedwiediew... Rosją rządzi FSB. Obaj są tam tylko pułkownikami...

 

nie wiem co Miedwiediew ma wspólnego z FSB, ale Putin był szefem tej służby pod koniec lat 90. A to mówi samo za siebie...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×