Jump to content
Cockney

Odrzucone oferty

Recommended Posts

NajtanszyKurier.pl

Odrzuciłem oferty 850zł i 400zł :D potem były już tylko oferty 30-60zł

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podajecie nazwy domen wraz z cenami ( a czasami także z komentarzami ) w tym indeksowanym wątku świadomie ?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Podajecie nazwy domen wraz z cenami ( a czasami także z komentarzami ) w tym indeksowanym wątku świadomie ?

 

:D

Nic dodać, nić ująć - gdyby nie to wątek byłby fajny.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Podajecie nazwy domen wraz z cenami ( a czasami także z komentarzami ) w tym indeksowanym wątku świadomie ?

 

A mówiłem już z milion razy, że potrzebna jest na forum nieindeksowana Domainer's Cafe :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale o co chodzi? Że ktoś inny zobaczy, za jaką cenę nie zdecydowaliśmy się na sprzedaż domeny? Czy że zobaczy, że czasem domena raz zarejestrowana wraca na rynek pierwotny? Czy o coś zgoła innego?

Share this post


Link to post
Share on other sites

odrzucone:

 

bezpieczny.pl 4000 pln netto

dworki.pl 5000 pln netto

cojak.pl 1000 pln netto

prezenty24.pl 3200 pln netto

szkolimy.pl 2500 pln netto

wyciagi.pl 3000 pln netto

bzik.pl 1000 pln netto

przyprawy.pl 20000 pln netto

 

takich poniżej 1000 to nie pisze, bo bym musiał zająć cały wątek :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

W sumie to trochę od czapy wątek, hehe. Zaraz ktoś kreatywny sobie przypomni, jakie to on oferty na swoje ninje odrzucał, zapoda kilka k i inni pomyślą, jaka to wartość takich domen musiała być, że takie oferty odrzucił.

Share this post


Link to post
Share on other sites
W sumie to trochę od czapy wątek, hehe. Zaraz ktoś kreatywny sobie przypomni, jakie to on oferty na swoje ninje odrzucał, zapoda kilka k i inni pomyślą, jaka to wartość takich domen musiała być, że takie oferty odrzucił.

Myślę, że osoby z pewnym doświadczeniem na tym forum będą umiały odsiać ziarno od plewy a osoba, która wrzuci tutaj jakąś e-cośtamcośtam-24h.biz.pl za 10.000 PLN sama sobie wystawi opinię.

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites
e-Sex.pl - 500 zł

 

e-Sex.pl - 1000 zł

 

e-Sex.pl - 1200

Gdyby nie ten ja_roju - cena byłaby jeszcze niższa.

Że też niektórym opłaca się tak przelewać kasę z jednego konta na drugie tracąc przy okazji na prowizjach ;)

Czy ceną za to ma być podniesienie rankingu...? Może... Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem...

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites
Że też niektórym opłaca się tak przelewać kasę z jednego konta na drugie tracąc przy okazji na prowizjach ;)

 

Dobre, hehe ;) ;) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

p o l a c t w o . p l 1k i nie żałuję :ph34r: mam jeszcze p o l a c z k o w o . p l i dokupie sobie rzeszapospolita.pl będę miał komplet :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kilka lat temu travel4all (.net albo .info - nie pamietam) - oferta za 200$ odrzucona ;-) Dzisiaj zaluje... ale wtedy wydawala sie bezcenna ;-)

 

Niedawno mialem sytuacje, gdzie zglosil sie klient do przechwyconej przeze mnie domeny. Moja poczatkowa propozycja wynosila 1k po czym zszedlem do 600, ale klient i tak uwazal, ze za duzo, ze tam byla tylko wizytowka firmy, ze ruch znikomy itd i proponuje max 250 Po miesiacu sie zglasza z zapytaniem, czy zmienilem zdanie... Mi akurat potrzeba bylo "na gwalt" pieniedzy, zatem zaproponowalem 300 i ani grosza mniej. Zaczal cos wymyslac o cesjach, ze czytal jakies fora i inne tego typu, ze chcialby sie dowiedziec, jak to ma byc przeprowadzone... Zaproponowalem f-re pf, i/albo ppd Minelo 2 tyg. Wlasnie przed chwila podziekowalem za zainteresowanie domena, i ze domena nadal jest na sprzedaz, ale z cena wyjsciowa jaka mnie interesowala na poczatku bez targowania. Nie obchodzi mnie juz, ze jego firma musi wizytowki zmieniac. Obecnie mam juz gdzies jego propozycje bo i kase juz zdobylem. Nie warto sie litowac :) Chyba ze to byl jakis "cwaniak", ktory sie podszywal, byle tanio domene kupic, ale jego strata, bo mial okazje i z niej nie skorzystal. Mam jeszcze prawie rok na sprzedaz tej domeny, a firm tego typu jest cala masa.

 

Czasem faktycznie mamy duze oczekiwania cenowe, ale bywa tak, ze to klienci maja za wysokie mniemanie o sobie. Cenmy sie, nawet kosztem nie sprzedania domen. Nie nalezy przesadzac z cenami, ale tez nie nalezy wyprzedawac za byle co.

 

A propos - to zaluje ze nie odrzucilem oferty na mild.pl ktora poszla za ponad 1k ... Mysle, ze byla wiecej warta :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odświeżam temat, który uważam w sumie za dosyć ciekawy.

 

Wybrane odrzucone oferty od wczoraj:

chirurgiaplastyczna*pl - 2500 zł

rehabilitanci*pl - 1000 zł

lekarzwarszawa*pl - 500 zł

multibud*pl - 1500 zł

 

Jak widać poziom ofert jest bardzo niski, więc i satysfakcja z odrzucenia dosyć słaba. :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Odświeżam temat, który uważam w sumie za dosyć ciekawy.

 

Wybrane odrzucone oferty od wczoraj:

chirurgiaplastyczna*pl - 2500 zł

rehabilitanci*pl - 1000 zł

lekarzwarszawa*pl - 500 zł

multibud*pl - 1500 zł

 

Jak widać poziom ofert jest bardzo niski, więc i satysfakcja z odrzucenia dosyć słaba. :(

 

 

I bardzo dobrze zrobiłeś... za takie domeny ludzie chcieliby płacić gorsze.. a zwrócić taka inwestycja może się w ciągu 1-2 miesięcy... szukają jelenia... ale jest OK :wacko: Trafili w tym przypadku na wytrawnego gracza, którzy zrobił tak jak powinien - oferty cenowe odrzucił.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W styczniu mam usunięte wszystkie ceny w serwisie i pewnie dlatego tak "wysokie" oferty. :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest slawomir_cwirko

klimatyzacje.com -w 10 min po zakonczeniu aukcji dostałem 4 oferty w przedziale 4000-4500 pln.

Troche byłem zdziwiony bo licytacja wypadła raczej słabo.

Wszystkie zostały ostatecznie odrzucone.

Share this post


Link to post
Share on other sites

chmura.com.pl

 

500 pln - odrzucona.

 

Była jeszcze jedna na całe 10 pln, którą potraktowałem jako słaby żart i nawet nie składałem kontroferty :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites
chmura.com.pl

 

500 pln - odrzucona.

 

Była jeszcze jedna na całe 10 pln, którą potraktowałem jako słaby żart i nawet nie składałem kontroferty :wacko:

 

Ktoś kiedyś pisał, że pierwsza oferta zaczęła się od 10, czy 20zł, a skończyła na czterech iksach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×