Jump to content
Cockney

Odrzucone oferty

Recommended Posts

Guest
Jestem w podwójnym szoku ;)

raz, bo nie rozumiem czemu ktoś miałby tyle oferować za tę domenę,

a dwa, bo już całkowicie nie rozumiem, czemu ktoś miałby taką ofertę odrzucić.

Na jaką ofertę czekasz?

nie zamierzam jej sprzedawac (zarabia wystarczajaco na siebie) - w krotkim czasie dostalem 2 oferty telefoniczne na 20 i 25k, nastepnie prosbe na email o "wycene"

Share this post


Link to post
Share on other sites
nie zamierzam jej sprzedawac (zarabia wystarczajaco na siebie) - w krotkim czasie dostalem 2 oferty telefoniczne na 20 i 25k, nastepnie prosbe na email o "wycene"

 

mam chyba dzień wielkiego "LOL" ;)

jeśli goły template o malowaniu w którym nie ma praktycznie żadnych reklam tematycznych tylko reklamy butów i soczewek zarabia na siebie na tyle, że można odrzucać takie oferty to zaliczam lol'owego hat-tricka. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
mam chyba dzień wielkiego "LOL" ;)

jeśli goły template o malowaniu w którym nie ma praktycznie żadnych reklam tematycznych tylko reklamy butów i soczewek zarabia na siebie na tyle, że można odrzucać takie oferty to zaliczam lol'owego hat-tricka. :o

pominales istotny szczegol... jedyna dostepna na stronie oferte ;) wdziecznosc naprawde solidnej ekipy jest wystarczajaca** ;)

 

edit:

** tyle, ze rozlozona w czasie :P

Edited by Guest

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest slawomir_cwirko

czasem żałuje ze odrzuciłem oferte,

ostatnio odrzuciłem oferte na 4k na domenę a teraz chce kupic inna i mi wlasnie tej kasy brakuje :)

I gdyby mi dzisiaj ktos dał za nia 3k to bym sprzedał by kupic inną :mellow:

Taka przewrotnosc biznesu więc czasem może warto sprzedac od razu bo pewnie znowu ktos mi zaoferuje te 4k za jakis czas akurat jak nie bede potrzebowal i pewnie znowu odrzucę liczac na więcej :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie raz udało mi się sprzedać domenę za kwotę 4-cyfrową, gdzie pierwsza oferta to było 10-12 zł. Może niektórzy traktują złożenie takiej oferty jako formę kontaktu/rozpoczęcia negocjacji lub jest tak jak piszesz i klienci myślą że są na stronie rejestratora.

 

Oferta od tej samej osoby wzrosła do 100 pln :) Jak tak dalej pójdzie to może kiedyś coś z tego będzie :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja kiedyś kupiłem domene poprzez negocjuj cenę i dałem 50 % ceny KT - sprzedawca się zgodził a mnie wtedy olsniło że jednak można było dać mniej :) no ale udało sie sprzedac kilka tygodniu później nawet z zyskiem .

 

Także powolne rzucanie stówkami to moze jakas trategia i szukanie granicy :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja kiedyś kupiłem domene poprzez negocjuj cenę i dałem 50 % ceny KT - sprzedawca się zgodził a mnie wtedy olsniło że jednak można było dać mniej :)

 

Dlatego już nie przyjmuję oferty jeśli jest niższa niż 3/4 ceny KT. W ogóle zawsze staram się negocjować.

Raz zdarzyło mi się, że po negocjacjach KK zbił dość sporo cenę KT (zaczynaliśmy bodajże od 50 pln i o ile dobrze pamiętam na koniec było to około 50% ceny KT) i po tym się rozmyślił :)

Co prawda była to straszna :) i zdziwiony byłem, że w ogóle pojawił się chętny, ale chciwość wzięła górę i obróciła się przeciwko mnie.

Teraz pewnie już się nie sprzeda :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

tomon, każdy chyba kupił kiedyś domenę za więcej, niż mógłby :mellow: Realnie patrząc, jeśli zakupiłeś domenę za kwotę przez Ciebie zaproponowaną (a więc w pełni akceptowalną), to powinieneś być zadowolony. Zawsze można myśleć, że "mogłem kupić taniej" oraz "mogłem sprzedać drożej", ale to do niczego konstruktywnego nie prowadzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
ocieplamy.pl - cena 1000 PLN - nie żałuję :mellow:

bo nie ma czego :)

 

ltemobile_pl - oferta 2000 zł, odrzucona

tu bym sprzedal na bank

Share this post


Link to post
Share on other sites

autokontrol.pl

 

Być może ktoś z forum dawał 50zł(chyba, że jakiś mechanik z garażu:) , a ja chce 150zł. ehhh.... tak nie wiele, a jednak tak wiele.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Piwowary.pl

 

zaraz po rejestracji w 2009 złożono 2 oferty, które odrzuciłem:

1000 PLN

15000 PLN

 

Czy żałuję? Nie wiem, liczę na coś więcej ale pewnie się przeliczę ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Piwowary.pl

 

zaraz po rejestracji w 2009 złożono 2 oferty, które odrzuciłem:

1000 PLN

15000 PLN

 

Czy żałuję? Nie wiem, liczę na coś więcej ale pewnie się przeliczę ;)

 

;)

 

Z pocałowaniem ręki bym sprzedał, ale ja się chyba nie znam ;)

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×