Jump to content
Cockney

Odrzucone oferty

Recommended Posts

Klient chciał ugrać ją za 50 PLN, myślał że masz taki błąd, jak występował w AM :)

Nie, to nie błąd. Klient faktycznie oferował tę kwotę.

 

DD

Edited by DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest g.sliwinski@willa.pl

 

Witaj!

Otrzymałeś właśnie ofertę kupna domeny centrumfinansowe.pl w serwisie AfterMarket.pl.

Cena oferowana za domenę 12000 PLN, została automatycznie odrzucona ponieważ była niższa niż ustalona przez Ciebie cena minimalna...

Dosc ciekawa funkcjonalnosc

Edited by g.sliwinski@willa.pl
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Scarlet.pl - 250 zl

 

#

 

Grzegorz, poszukaj tej oferty w negocjacjach, i jeśli ją akceptujesz to odeślij kontroofertę na tą samą kwotę lub podnieś...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest g.sliwinski@willa.pl

Scarlet.pl - 250 zl

 

#

 

Grzegorz, poszukaj tej oferty w negocjacjach, i jeśli ją akceptujesz to odeślij kontroofertę na tą samą kwotę lub podnieś...

 

Kupujący wie jakie jest minimum. To kolejna coraz wyższa Jego oferta. Dla mnie domena ma potencjał więc za tyle z nią się nie rozstanę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest g.sliwinski@willa.pl

wie bo mu napisaleś

nie ma opcji w AM żeby oferent znał cenę minimalną

 

No przecież nie napisałem, że go AM poinformował o cenie minimalnej.

Kupujący zna cenę, za którą mógłbym ją ewentualnie sprzedać. Minimanej na AM nie zna.

Edited by g.sliwinski@willa.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

manu.pl

 

Odrzucone po kolei w zł 25, 75, 75, 76, 77

Nie chce sprzedać jej drogo i chociaż pisałem, że tej 75-ce brakuje jeszcze jednego zera to gość jest uparty i dorzuca po złotówce. Może myśli: nie będę sknerą, chce zero, dam mu złotówkę.

W dodatku mocno to argumentuje: "nie chce jej do dalszej odsprzedaży, tylko dla siebie" :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

manu.pl

 

Odrzucone po kolei w zł 25, 75, 75, 76, 77

Nie chce sprzedać jej drogo i chociaż pisałem, że tej 75-ce brakuje jeszcze jednego zera to gość jest uparty i dorzuca po złotówce. Może myśli: nie będę sknerą, chce zero, dam mu złotówkę.

W dodatku mocno to argumentuje: "nie chce jej do dalszej odsprzedaży, tylko dla siebie" :)

 

Jakby chciał ją do dalszej odsprzedaży to dałby więcej ? ;)

Pewnie liczy na to, że przypadkiem wciśniesz przycisk SPRZEDAJ ;)

Ustaw cenę minimalną to unikniesz takich ofert.

Share this post


Link to post
Share on other sites

joel.pl 30

dbam.pl 150

 

 

manu.pl

 

Odrzucone po kolei w zł 25, 75, 75, 76, 77

 

Nie no trochę powagi koledzy. Gdyby wszyscy wrzucali tutaj info o ofertach z rzędu XX zł, to temat miałby milion stron.

 

 

 

 

 

Cena oferowana za domenę 12000 PLN...

 

Oferta ciekawa. Ja bym się już zaczął zastanawiać nad sprzedażą. Za jakieś 15-17k oddałbym bez żalu; )

Edited by maniek32s
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie no trochę powagi koledzy. Gdyby wszyscy wrzucali tutaj info o ofertach z rzędu XX zł, to temat miałby milion stron.

 

Pewnie, że tak, ale otrzymane oferty wrzuciłem jako ciekawostkę, bo nie często się zdarza, żeby klient podbijał o złotówkę :]

Share this post


Link to post
Share on other sites

manu.pl

 

Odrzucone po kolei w zł 25, 75, 75, 76, 77

Nie chce sprzedać jej drogo i chociaż pisałem, że tej 75-ce brakuje jeszcze jednego zera to gość jest uparty i dorzuca po złotówce. Może myśli: nie będę sknerą, chce zero, dam mu złotówkę.

W dodatku mocno to argumentuje: "nie chce jej do dalszej odsprzedaży, tylko dla siebie" :)

 

 

Tak, tak, "dla siebie", pewnie na pracę magisterską potrzebuje.

 

Ja bym mu odpisał, że to nie totolotek i takie numery nie są na pewno twoimi szczęśliwymi numerkami.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak, tak, "dla siebie", pewnie na pracę magisterską potrzebuje.

 

Ja bym mu odpisał, że to nie totolotek i takie numery nie są na pewno twoimi szczęśliwymi numerkami.

A ja się zastanawiam dlaczego właściciel tutaj nie pomyśli o cenie minimalnej. Byłem przekonany że głównie po to to stworzono.

Edited by administrator

Share this post


Link to post
Share on other sites

dss-logger.pl, dsslogger.pl 100->100->100->100->200->300->300->300->300->400 pln. Uparty.. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

dss-logger.pl, dsslogger.pl 100->100->100->100->200->300->300->300->300->400 pln. Uparty.. :)

 

DSS Logger - nazwa własna, stąpasz po grząskim gruncie. Niestety, nie mogę sprawdzić, czy firma zgłosiła nazwę do UP RP, bo chwilowo (a właściwie od kilku już dni, bazy nie działają). Jak dojdzie do 500, opyliłbym i dał sobie spokój.

Share this post


Link to post
Share on other sites

DSS Logger - nazwa własna, stąpasz po grząskim gruncie. Niestety, nie mogę sprawdzić, czy firma zgłosiła nazwę do UP RP, bo chwilowo (a właściwie od kilku już dni, bazy nie działają). Jak dojdzie do 500, opyliłbym i dał sobie spokój.

E tam. Powie że literówka od css :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×