Jump to content
Cockney

Odrzucone oferty

Recommended Posts

Nie wiem jak u Was ale u mnie portfolio stało się chyba "terenem zapowietrzonym"...oferty są i owszem ale poziomem zbliżonym do w/w...zaraza jaka czy co ?

:)

 

To ja pozwolę sobie wprowadzić nieco optymizmu, czerwcowa tego roku oferta na Diety*pl 25.000 zł, nie jest to jedyna tak wysoka oferta na tę domenę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

... czerwcowa tego roku oferta na Diety*pl 25.000 zł...

 

Szklaną kulę masz, czy co? ;) Nieźle...

 

dobreszkolenie*PL 800zł :blush:

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bym nawet minuty się nie zastanawiał czy Diety.pl puścić za 25k

Wlasnie to chcialem powiedziec...

 

axara*eu - 1 (jeden) EUR

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bym nawet minuty się nie zastanawiał czy Diety.pl puścić za 25k...

:)

 

A może gdybyś się zastanowił tą minutę to byś zdanie zmienił :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

A może gdybyś się zastanowił tą minutę to byś zdanie zmienił :)

Nie...bo na tą chwilę wątpliwe aby ktoś chciał dać więcej a całość można by było zainwestować w tańsze i bardziej komercyjne domeny. A poziom tej oferty był spory...

Przy tym poziomie propozycji cenowych "kiszenie" domen we własnym portfolio i liczenie na to że kiedyś, za jakiś czas, może ktoś da więcej, jest po prostu głupotą...

:)

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie...bo na tą chwilę wątpliwe aby ktoś chciał dać więcej a całość można by było zainwestować w tańsze i bardziej komercyjne domeny. A poziom tej oferty był spory...

Przy tym poziomie propozycji cenowych "kiszenie" domen we własnym portfolio i liczenie na to że kiedyś, za jakiś czas, może ktoś da więcej, jest po prostu głupotą...

:)

 

Może trochę masz racji, ale zauważ, ile ofert ma ta domena

 

Otrzymane oferty kupna: 11

 

i z tego co wiem to ta oferta nie była najwyższa :) Więc takie akceptowanie ofert bez zastanowienia się nie ma sensu. Trzeba też patrzeć w przyszłość, a ta domena z pewnością ją ma.

Edited by zabaco
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

takie akceptowanie ofert bez zastanowienia się nie ma sensu. Trzeba też patrzeć w przyszłość, a ta domena z pewnością ją ma.

No ale odrzucanie ofert bez przedstawienia własnej kontrofert tym bardziej nie ma sensu, więc mam nadzieję, że banialuka1 przedstawiał swoją kontroofertę. Ja mam z kolei odwrotny problem. Po przedstawieniu mojej kontroferty zainteresowani nie podejmują negocjacji, całkowita cisza z ich strony. To się robi coraz bardziej frustrujące :unsure: .

Edited by Domenatorix
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam z kolei odwrotny problem. Po przedstawieniu mojej kontroferty zainteresowani nie podejmują negocjacji, całkowita cisza z ich strony. To się robi coraz bardziej frustrujące :unsure: .

Mnie takie zachowanie KK dobija Moim zdaniem z czystej uprzejmości powinien albo złożyć swoją kontrofertę albo odrzucić i sprawa zakończona a nie milczeć....

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam z kolei odwrotny problem. Po przedstawieniu mojej kontroferty zainteresowani nie podejmują negocjacji, całkowita cisza z ich strony. To się robi coraz bardziej frustrujące :unsure: .

To nie problem, to standard. Warto do tego przywyknąć. Czasami trzeba się z tym liczyć nawet wtedy gdy potencjalny nabywca sam zaproponuje cenę w wysokości kilkudziesięciu tys. zł a potencjalny sprzedawca oczekuje w odpowiedzi tylko 10 lub 20 k. więcej.

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie...bo na tą chwilę wątpliwe aby ktoś chciał dać więcej a całość można by było zainwestować w tańsze i bardziej komercyjne domeny. A poziom tej oferty był spory...

Przy tym poziomie propozycji cenowych "kiszenie" domen we własnym portfolio i liczenie na to że kiedyś, za jakiś czas, może ktoś da więcej, jest po prostu głupotą...

 

Według mnie z tej domeny można z czasem wyciągnąć o wiele więcej, i sam na pewno oddałbym się "tej głupocie" o której napisałeś ;). A domena na pewno z najwyższej półki.

 

Ja mam z kolei odwrotny problem. Po przedstawieniu mojej kontroferty zainteresowani nie podejmują negocjacji, całkowita cisza z ich strony. To się robi coraz bardziej frustrujące :unsure: .

Są dwa wyjścia: albo ulegniesz ich cenom, albo czekasz ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może trochę masz racji, ale zauważ, ile ofert ma ta domena

 

 

i z tego co wiem to ta oferta nie była najwyższa :) Więc takie akceptowanie ofert bez zastanowienia się nie ma sensu. Trzeba też patrzeć w przyszłość, a ta domena z pewnością ją ma.

Tak...jej przyszłość wygląda na tyle interesująco iż przez prawie rok nikt nie zaproponował więcej niż owe 25k...

:)

Czasami warto zejść na ziemię i realnie spojrzeć na panujące tendencje.

Nasze oczekiwania to jedno, a możliwości i chęci kupujących to drugie...

:)

 

ps. Nie twierdzę że ta domena nie ma potencjału, bo niewątpliwie ma, tyle tylko że w moim przekonaniu, tak jak napisałem wyżej...wolałbym ją zamienić na parę innych o podobnym potencjalnie, niż ją kisić nie wiadomo ile czasu jeszcze...

:)

Edited by Bazyli
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

i z tego co wiem to ta oferta nie była najwyższa :)

 

 

Tak...jej przyszłość wygląda na tyle interesująco iż przez prawie rok nikt nie zaproponował więcej niż owe 25k...

 

 

Czytaj trochę Bazyli :)

Edited by zabaco

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Czytaj trochę Bazyli :)

 

Tak...i nasz kolega akurat napisał o odrzuceniu niższej a nie wyższej oferty...jakoś mało marketingowe działanie...

:)

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×