Jump to content
Cockney

Odrzucone oferty

Recommended Posts

puścił bym bez żalu, nie ma takiego słowa jak expres ani w polskim ani w angielskim słowniku - do tego potrzebny IDN.

Tak jak kredyteo, kaseo, kredito, zaplo, lendon i inne...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak jak kredyteo, kaseo, kredito, zaplo, lendon i inne...

 

Ale te frazy to wymyślone twory a u Ciebie jest błąd ortograficzny - chyba jest różnica

Edited by Sodeko
  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

love story - przeolbrzymia kwota ;-)

 

Też miałem obawy że klient by sporo przepłacił stąd też nie zaakceptowałem...

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

selection.pl - 1k (z małym hakiem o ile pamiętam ...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oddałbym bez zwłoki :)

widzę bardzo duży potencjał pod tę domenę. Sklep, usługi, magazyn etc. Nie oddam za niskie x.xxx

Share this post


Link to post
Share on other sites

I wtedy się obudziłeś i poszedłeś na 6 do roboty?

;)

wybacz ale nie będę zniżać się do Twojego poziomu bo mnie łatwo pokonasz. Już kiedyś ktoś zakwestionował moją odrzuconą ofertę i jak zobaczył maila to się zamknął. Sorry ale zrób to samo.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

wybacz ale nie będę zniżać się do Twojego poziomu bo mnie łatwo pokonasz. Już kiedyś ktoś zakwestionował moją odrzuconą ofertę i jak zobaczył maila to się zamknął. Sorry ale zrób to samo.

 

Nim coś jeszcze napiszesz o moim poziomie to może napiszesz jak to możliwe że ktoś składa ci ofertę a AM tego nie widzi? Ba...AM nie widzi żadnego ruchu dla tej domeny? Nie dziwota skoro wujek Google informuję :

Ta witryna jest nieosiągalna

Zresztą nie ważne...Orłem promocji to ty raczej nie jesteś i nie będziesz.

 

edit:

 

To kiedy złożono ci tą ofertę? Chętnie przejrzę raz jeszcze wydarzenia z tego dnia...bo pod 19 i 20 nie znalazłem...

:)

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

edit:

 

To kiedy złożono ci tą ofertę? Chętnie przejrzę raz jeszcze wydarzenia z tego dnia...bo pod 19 i 20 nie znalazłem...

:)

Ty tak poważnie ? O składaniu oferty poprzez maila nie słyszałeś ? Przecież na AM jest coś takiego jak "Wyślij wiadomość do sprzedającego" a i domena może być wystawiona na innych giełdach.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ty tak poważnie ? O składaniu oferty poprzez maila nie słyszałeś ? Przecież na AM jest coś takiego jak "Wyślij wiadomość do sprzedającego" a i domena może być wystawiona na innych giełdach.

 

Owszem, ja całkowicie poważnie. Bo wyrosłem już z bajek.

Nie jest nigdzie indziej wystawiona. Bynajmniej nie była wystawiona do czasu kiedy kolega poinformował o tej odrzuconej ofercie. A co do AM...to zapewniam Ciebie że nie złożono tej oferty w sposób o jakim piszesz. Bo pierwsze wejście pod tą domenę nastąpiło po tym jak kolega podał tutaj informację...no chyba ze telepatycznie dostał...Żeby złożyć ofertę przez formularz trzeba wejść w ofertę sprzedaży domeny...a to już AM liczy jako wejście w statystykach...

Jakikolwiek ruch pod tą domeną zaczął się po podaniu informacji o odrzuceniu oferty !!!

Edited by Bazyli
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus

Eh, ten nasz Bazyli i jego stuprocentowa wiedza na każdy możliwy temat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh, ten nasz Bazyli i jego stuprocentowa wiedza na każdy możliwy temat.

 

 

100 procentową to Ty masz ja mam tylko 90%.

Zostaw sobie tą ironię dla siebie...Napisałem jak jest. I tyle.

A tu niektórzy wymyślają nowe metody wysyłania maili przez stronę domeny bez wchodzenia na tą stronę...

:)

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

rowerek.net (koło 350 odwiedzin w miesiącu wg danych z AM) - najpierw 200PLN potem 500PLN po pierwszej kontrofercie, po następnej cisza, a myślałem o 1000PLN :blush: . Mam mieszane odczucia co do mojej decyzji -_-

Edited by smogwawelski

Share this post


Link to post
Share on other sites

rowerek.net (koło 350 odwiedzin w miesiącu wg danych z AM) - najpierw 200PLN potem 500PLN po pierwszej kontrofercie, po następnej cisza, a myślałem o 1000PLN :blush: . Mam mieszane odczucia co do mojej decyzji -_-

 

Chyba bym za 500 puścił.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

rowerek.net (koło 350 odwiedzin w miesiącu wg danych z AM) - najpierw 200PLN potem 500PLN po pierwszej kontrofercie, po następnej cisza, a myślałem o 1000PLN :blush: . Mam mieszane odczucia co do mojej decyzji -_-

Liczba pojedyncza i do tego zdrobnienie w .net, ja bym za te 500 puścił.

 

edit. rowery.net poszła chyba za 2500zł

Edited by cannot
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×