Jump to content
Cockney

Odrzucone oferty

Recommended Posts

"Wrzuć skany tych ofert...co ? To takie proste rozwiązanie jest..."

 

szogun, chodziło mi o wypowiedz Bazyliego którą zacytowałem powyżej, naprawdę nie widzisz w tym uszczypliwości ? Zdaje się ze główny zainteresowany szdarek, pb i jeszcze kilku userów ma inne zdanie...

 

W porównaniu do wypowiedzi umberto, która została przeoczona i była zwyczajnie chamska to nie widzę ani krzty uszczypliwości w wypowiedzi Bazyliego. Według mnie zwyczajnie zasugerował użytkownikowi szdarek wrzucenia zdjęcia oferty, aby nie budzić kolejnych niepotrzebnych spekulacji. Sam zaznaczył na początku wiadomości, cytuje:

Mam dla Ciebie propozycję która zamknie usta wszystkim niewierzącym...( w tym wypadku klawiatury ).

Bazyli był w podobnej sytuacji, wrzucił zdjęcia ofert i całe grono niedowiarków rozeszło się do innych działów :)

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

chauffeur.pl - dwa miesiące temu zarejestrowana z palca, dzisiaj odrzucona oferta na 20 000 PLN. Nie oszukuję nikogo! Oto screen, którego nie da się spreparować w 5 minut w Photoshopie przy byle jakich umiejętnościach:

 

rBQUf9c.jpg

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

zastanawia mnie tylko dlaczego pod twoją kontroertą jest biały pasek, zamiast szarego tła, btw w 5 min można spreparować taki screenshot.

 

Poprawiłem. Teraz mi wierzysz, nie?

 

b8HIZbh.jpg

Edited by Anubis

Share this post


Link to post
Share on other sites

chauffeur.pl - dwa miesiące temu zarejestrowana z palca, dzisiaj odrzucona oferta na 20 000 PLN. Nie oszukuję nikogo! Oto screen, którego nie da się spreparować w 5 minut w Photoshopie przy byle jakich umiejętnościach:

 

Spreparować da się nawet w Paincie (i to bez tej gafy z białym na szarym tle :)), ale po co się męczyć jak z poziomu przeglądarki można to zrobić w kilka sekund. I w sumie słuszna uwaga na temat udowadniania czegokolwiek w tym temacie.

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Dokładnie Shogun.

 

Poza tym, "skany ofert"? :huh: Nie ma problemu:

blonde_printer.jpg

Edited by Anubis
  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

W porównaniu do wypowiedzi umberto, która została przeoczona i była zwyczajnie chamska to nie widzę ani krzty uszczypliwości w wypowiedzi Bazyliego. Według mnie zwyczajnie zasugerował użytkownikowi szdarek wrzucenia zdjęcia oferty, aby nie budzić kolejnych niepotrzebnych spekulacji. Sam zaznaczył na początku wiadomości, cytuje:

Bazyli był w podobnej sytuacji, wrzucił zdjęcia ofert i całe grono niedowiarków rozeszło się do innych działów :)

 

Szogun...bezsensowne jest tłumaczenie komuś czegoś, czego i tak nie zrozumie...chłop przeczytał co chciał przeczytać i tyle.

Za to myślę, iż PB mój przekaz zrozumiał...

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cały ten temat jest na tyle "wolnym tematem", że każdy z Was może tu wrzucać cokolwiek i tak naprawdę nic ani nikt nie sprawdzi prawdomówności poszczególnych użytkowników. Można się tylko opierać na pewnym zaufaniu i znajomości co poniektórych. Ciekaw jest ilu domainerów biorących czynny udział w tym temacie napisało kiedyś nieprawdę, która tak naprawdę nie spotkała się z odpowiedziami typu "pokaż skany" czy "udowodnij i nie zgrywaj pajaca"...

 

Komentowanie w jakikolwiek sposób postów w tym temacie uważam za totalną bzdurę i bezsens. Każdy powinien sam wiedzieć w jakie informacje można uwierzyć a w jakie nie należy. Tyle ode mnie. "Dbajcie o siebie i innych" :P

 

edit: wykłócanie się o to kto pisze prawdę a kto nie niepotrzebnie wprowadza w to forum agresję i dystans do poszczególnych userów...

Edited by vul

Share this post


Link to post
Share on other sites

reprinty.pl - 1500 PLN netto od KK, ale to już kilka miesięcy temu <- głupi byłem, bo teraz mam problemy z jej zbyciem w ogóle :D

urnypogrzebowe.pl - 800 PLN netto

Edited by Geekboy68k

Share this post


Link to post
Share on other sites

reprinty.pl - 1500 PLN netto od KK, ale to już kilka miesięcy temu <- głupi byłem, bo teraz mam problemy z jej zbyciem w ogóle :D

urnypogrzebowe.pl - 800 PLN netto

 

Obie po mnie i obu nie sprzedałem przez 6 lat, więc też myślę że głupi byłeś. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

ciekawostki w pl z tego miesiąca(3 osoby zainteresowane) 3.5k, 5k, 6.7k

zdecydowanie prawidlowo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie lubię tego ;(

 

A o urny walczyliśmy jeszcze niedawno na aukcji ale po gęstej rozmowie na forum pozwoliłem Ci wziąć pałeczkę :D

 

* ale Ty dużo punktów do przechwyceń miałeś więc nie narzekaj bo kupiłeś za grosze :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

coffeshop w pl - 1000 pln - mimo że to literówka to przychód roczny z PP na minisite przekracza ofertę kilkakrotnie.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ApartHotel*pl - 14k jakiś czas temu.

Ostatecznie dzisiaj zmieniła abonenta. Cena inna.

O ile % większa od odrzuconej ofert ? :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oferty są powalające

Niektórzy kilka razy obracają każdą złotówkę w palcach zanim ją wydadzą. Dosłownie.

Ostatnio ponownie dostałem ofertę na domenę, na którą mam najwięcej zapytań.

Potencjalny nabywca zaproponował 50 zł netto lecz po chwili wycofał tą ofertę aby zaproponować ... 49 zł netto :)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Kredytomania.pl - 50 PLN od domenowego rekina z forum - szanujmy swój czas.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×