Skocz do zawartości

Promowane odpowiedzi

Cena była blisko moich oczekiwań, ale ostatecznie nabywca zrezygnował z zakupu rejetesrując domenę .com.pl. Na domenę dostaję regularne zapytania, a do tego sam działam w branży. Taki byle jaki audyt to kwota minimum 500zł, średniej jakośc 1000-2000, audyt rozbudowanego sklepu to nawet 10.000-15.000.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No widzisz, skoro com.pl było wolne to sam sobie dopowiedz resztę, a dla seowca nie ma większego znaczenia pl czy com.pl byle by był wysoko w serpach. No i taka domena wg mnie to na landing raczej tylko.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ale z drugiej strony jak coś ciekawego powstanie na com.pl to powinien od kolejnego zainteresowanego otrzymać oczekiwaną kwotę.

#audytprawny.pl

Edytowane przez pshemec
  • Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W ramach ciekawostki.

(Styropian)*(pl)

Przeszło 2 miesiące temu odrzuciłem ofertę na 100tys brutto. - rozmowa telefoniczna.

Ten sam klient rok wcześniej zaoferował 40tys lub wspólny biznes. - negocjacje email.

Jeśli pójdzie tak dalej, to następnym razem się dogadamy ;)

ja bym szedl we wspolprace w przypadku gdy nie masz pewnego pomyslu na pomnozenie tej kwoty. lepszy comiesieczny wrobel w garsci niz utopic w cos, stracic albo zamrozic...

wspolpraca ale na warunkach takich, ze procent od OBROTU i gwarantowane jest jakies miesieczne minimum, domena zostaje Twoja wlasnoscia caly czas ale hurtownika bedzie chronic umowa abys nie uciekl na swoje lub nie zostawil z dnia na dzien...

branza budowlana do dobry rynek i mozna sobie zapewnic staly dochod do konca zycia...spiac spokojnie nie martwiac sie o przyszlosc i co politycy wymysla :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

zerotolerancji_pl 5.8k. Wcześniej kilka mniejszych od innych osób.

Jeżeli to oferta od tych pajaców z myślnikiem to dobrze, że odrzuciłeś ;)

• Like 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kurczę, Tobie dają prawie sześć koła a ja bym tego nawet nie zarejestrował.

Bardzo popularna fraza. Można sobie wyobrazić wiele tematów pod tą domeną.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie ma to jak obciąć resztę i komentować. Usuwam te posty bo to działa tylko na niekorzyść względem kolejnego potencjalnego klienta.

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tn.pl 5zl netto.

To chyba jeden z tych "cfaniaków" liczących na to, że zaspany właściciel domeny przez pomyłkę zaakceptuje ofertę zamiast ją odrzucić. Ciekawe czy to działa i czy ktoś się dał na to nabrać ;)

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To chyba jeden z tych "cfaniaków" liczących na to, że zaspany właściciel domeny przez pomyłkę zaakceptuje ofertę zamiast ją odrzucić. Ciekawe czy to działa i czy ktoś się dał na to nabrać ;)

To niestety kiedys potrafilo zadziałać. Zanim AM wprowadziło ikonkę czy akceptujesz sprzedaz domeny za "tę" cenę..

Na szczęście nie straciłem cennej domeny.. Uprzedzając pytania - byłem trzeźwy i wyspany, lecz zaaferowany ;P

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Lichtenstein.pl-400zł/oferta odrzucona

Uchroniłeś klienta od potencjalnego bólu głowy, kiedy dotarłoby do niego że kupił literówkę od Liechtenstein.pl

• Like 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przy takich domenach warto pomyśleć o cenie minimalnej, problem ofert na takim poziomie zniknie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta