Skocz do zawartości

Promowane odpowiedzi

ktoś ewidentnie poluje na domeny pożyczkowe :) niestety ceny d2d mnie nie interesują

swiatecznapozyczka*pl 250 pln

szybkapozyczkagotowkowa*pl 200pln, 350pln

Potwierdzam :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ktoś ewidentnie poluje na domeny pożyczkowe :) niestety ceny d2d mnie nie interesują

swiatecznapozyczka*pl 250 pln

szybkapozyczkagotowkowa*pl 200pln, 350pln

Ciekawe czy polowanie i mnie dotknie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

pozyczkaexpresowa.pl - 2000 zł

puścił bym bez żalu, nie ma takiego słowa jak expres ani w polskim ani w angielskim słowniku - do tego potrzebny IDN.

• Like 6

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

puścił bym bez żalu, nie ma takiego słowa jak expres ani w polskim ani w angielskim słowniku - do tego potrzebny IDN.

Tak jak kredyteo, kaseo, kredito, zaplo, lendon i inne...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak jak kredyteo, kaseo, kredito, zaplo, lendon i inne...

Ale te frazy to wymyślone twory a u Ciebie jest błąd ortograficzny - chyba jest różnica

Edytowane przez Sodeko
  • Like 6

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

love story - przeolbrzymia kwota ;-)

Też miałem obawy że klient by sporo przepłacił stąd też nie zaakceptowałem...

;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

I wtedy się obudziłeś i poszedłeś na 6 do roboty?

;)

wybacz ale nie będę zniżać się do Twojego poziomu bo mnie łatwo pokonasz. Już kiedyś ktoś zakwestionował moją odrzuconą ofertę i jak zobaczył maila to się zamknął. Sorry ale zrób to samo.

• Like 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

wybacz ale nie będę zniżać się do Twojego poziomu bo mnie łatwo pokonasz. Już kiedyś ktoś zakwestionował moją odrzuconą ofertę i jak zobaczył maila to się zamknął. Sorry ale zrób to samo.

Nim coś jeszcze napiszesz o moim poziomie to może napiszesz jak to możliwe że ktoś składa ci ofertę a AM tego nie widzi? Ba...AM nie widzi żadnego ruchu dla tej domeny? Nie dziwota skoro wujek Google informuję :

Ta witryna jest nieosiągalna

Zresztą nie ważne...Orłem promocji to ty raczej nie jesteś i nie będziesz.

edit:

To kiedy złożono ci tą ofertę? Chętnie przejrzę raz jeszcze wydarzenia z tego dnia...bo pod 19 i 20 nie znalazłem...

:)

Edytowane przez Bazyli

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

edit:

To kiedy złożono ci tą ofertę? Chętnie przejrzę raz jeszcze wydarzenia z tego dnia...bo pod 19 i 20 nie znalazłem...

:)

Ty tak poważnie ? O składaniu oferty poprzez maila nie słyszałeś ? Przecież na AM jest coś takiego jak "Wyślij wiadomość do sprzedającego" a i domena może być wystawiona na innych giełdach.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ty tak poważnie ? O składaniu oferty poprzez maila nie słyszałeś ? Przecież na AM jest coś takiego jak "Wyślij wiadomość do sprzedającego" a i domena może być wystawiona na innych giełdach.

Owszem, ja całkowicie poważnie. Bo wyrosłem już z bajek.

Nie jest nigdzie indziej wystawiona. Bynajmniej nie była wystawiona do czasu kiedy kolega poinformował o tej odrzuconej ofercie. A co do AM...to zapewniam Ciebie że nie złożono tej oferty w sposób o jakim piszesz. Bo pierwsze wejście pod tą domenę nastąpiło po tym jak kolega podał tutaj informację...no chyba ze telepatycznie dostał...Żeby złożyć ofertę przez formularz trzeba wejść w ofertę sprzedaży domeny...a to już AM liczy jako wejście w statystykach...

Jakikolwiek ruch pod tą domeną zaczął się po podaniu informacji o odrzuceniu oferty !!!

Edytowane przez Bazyli
  • Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta