Skocz do zawartości

Promowane odpowiedzi

W ostatnich 12 miesiącach najwięcej ofert i co za tym idzie odrzuceń wygenerowały u mnie: konopie*pl, ganja*pl i marycha*pl.

Nawet na marichuana/canabis/kanabis przychodzą jakieś oferty.

Z love i milionerami nie mam nic:(.

• Haha 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 godzinę temu, Bazyli napisał:

.. te 59 razy złożyły się nie tylko moje posty...:)

Nie bój się - policzą tylko te Twoje ;)
Dawniej człowiek wchodził i sprawdzał, czy ktoś coś nie chce kupić, a teraz wchodzi się, by sprawdzić co tam z love story ;) ?

Edytowane przez Kangur
  • Haha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może by tak Bazylemu wydzielić osobny temat: "Oferty na moją LoveStory.pl ( Love-Story.pl też mam )" aby tam mógł z księgową dokładnością i skrupulatnością dokumentować KAŻDĄ ofertę (bo przecież, regulamin nie zabrania a świat musi wiedzieć o każdej). Miłośnicy tematu będą mogli subskrybować sobie ten kanał bo zapewne wiele osób będzie śledzić taki wątek z zapartym tchem... ( w poprzednim odcinku: Bazyli dostał kolejną ofertę na LoveStory .pl, przyjmie ją czy odrzuci? Dowiecie się zaraz po reklamach...) ;)

Edytowane przez przemowild
  • Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
45 minut temu, Kangur napisał:

Nie bój się - policzą tylko te Twoje ;)
Dawniej człowiek wchodził i sprawdzał, czy ktoś coś nie chce kupić, a teraz wchodzi się, by sprawdzić co tam z love story ;) ?

Zajmij się swoim życiem i swoimi domenami. To jest moja i tylko moja sprawa ile razy piszę o odrzuconych ofertach.

Jeśli jeszcze tego nie pojąleś, czas najwyższy to zrobić.

Jest to moja ostatnia wypowiedź na ten temat z mojej strony. Tak że możecie się swobodnie produkować dalej ale już bez mojego udziału w tej jakże owocnej i wiele wnoszącej "dyskusji".

:)

Edytowane przez Bazyli
  • Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 godziny temu, Bazyli napisał:

Zajmij się swoim życiem i swoimi domenami.

Spróbuję, choć czuję, że Ty mi tego nie ułatwisz ;) Ale może jednak napiszesz nam jeszcze dlaczego o każdej ofercie na tą domenę informujesz publiczność ? To jakieś zaklęcia czy gra jakaś?

Edytowane przez Kangur

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 godziny temu, Bazyli napisał:

Zajmij się swoim życiem i swoimi domenami. To jest moja i tylko moja sprawa ile razy piszę o odrzuconych ofertach.

Jeśli jeszcze tego nie pojąleś, czas najwyższy to zrobić.

To jest jego i tylko jego sprawa ile razy będzie pisać na publicznym forum o Twoich postach z odrzuconymi ofertami. Jeśli jeszcze tego nie pojąleś, czas najwyższy to zrobić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bazyli minęło już 8h, czy była kolejna oferta na LoveStory.pl? :P

PS. Kiedyś zamęczał Eliksirem, chociaż to przynajmniej była fajna domena w przeciwieństwie do mocnego średniaka jakim jest promowana na siłę LoveStory ;) 

Edytowane przez CzarnyElo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pewnie Bazyli czeka na konkretną ofertę, w stylu porządnego love story :D A takie "ochłapy" pieniężne z marszu odrzuca.

A tak już koleżeńską radą, może warto @Bazyli ich poinformować: http://lovestory.waw.pl/contacts/ że w posiadaniu poczty biuro@lovestory.pl to nie są.

• Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co was napadło z tą nagonką? Myślę, źe przydałby się osobny wątek pt. "odrzucone oferty na domeny które cenimy powyżej 10 k pln:".  Czepiacie się "lovestory" a jak to wygląda u Was?

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 25.01.2019 o 08:51, Bazyli napisał:

Myślałem że jesteś nieco bardziej rozgarnięty. Jak znajdę czas to powklejam inne skany.

A jak to jest Bazyli, że piszesz o odrzuconych ofertach nie swoich domen ? 

I przypominam, że to wątek "odrzucone oferty" a nie "jakie oferty chciałbym otrzymywać" :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta