Jump to content
Cockney

Odrzucone oferty

Recommended Posts

kb.pl - 15k

bok.pl / bok24.pl - 12 k

epomoc.pl - 4.5 k

 

trochę zabrakło do kwot oczekiwanych.

Edited by projektor

Share this post


Link to post
Share on other sites

inteligentneubrania*pl

inteligentneubrania*com.pl

inteligentneubrania*eu

inteligentneubrania*com

 

za komplet 2000 pln.

 

smartclothes*pro

 

300 euro

Share this post


Link to post
Share on other sites

1,5 miesiąca po utworzeniu domen i od razu zainteresowanie liczone w tysiącach. Chyba nie pojawią się dziesiątki ofert na nie ?

Nie a szkoda. Na razie tylko dwie ale jak napisałem przy rejestracji nie mam zamiaru ich się szybko pozbywać.

Jakby policzyć to po 500 zł a nie tysiące oprócz pro

Edited by szdarek

Share this post


Link to post
Share on other sites

kilka dni temu: zakoduj*pl - 1ooo zł

 

Wlasnie odrzucilem kolejne dwie oferty na zakoduj*pl, co prawda bardzo niskie w porownaniu do poprzedniej, ale zastanawia mnie skad nagle zainteresowanie ta domena. 3 oferty w ciagu kilku dni, czy jest cos o czy nie wiem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

inteligentneubrania*pl

inteligentneubrania*com.pl

inteligentneubrania*eu

inteligentneubrania*com

 

za komplet 2000 pln.

 

smartclothes*pro

 

300 euro

I tylko w PLN i EUR, a nie w USD? Szok! NIedowierzanie!

 

NIe wiem, po co pajacujesz. chcesz, żebyśmy uwierzyli, że taką ofertę otrzymałeś? TO jest temat, gdzie każdy mże sobie pisać z sufitu oferowane sumy. 80-90 procentom użytkowników daję wiarę, bo ich znam z forum i wiem, że to osoby, które są OK. Zawsze jednak znajdzie się paru cwaniaków i tacy od razu śmierdzą! Zgadnij, czy ładnie pachniesz?

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites

I tylko w PLN i EUR, a nie w USD? Szok! NIedowierzanie!

 

NIe wiem, po co pajacujesz. chcesz, żebyśmy uwierzyli, że taką ofertę otrzymałeś? TO jest temat, gdzie każdy mże sobie pisać z sufitu oferowane sumy. 80-90 procentom użytkowników daję wiarę, bo ich znam z forum i wiem, że to osoby, które są OK. Zawsze jednak znajdzie się paru cwaniaków i tacy od razu śmierdzą! Zgadnij, czy ładnie pachniesz?

Słoma z butów wystaje czy zazdrość?

Jakbym napisał w USD to byś obrócił to w drugą stronę więc szukaj pajaca gdzieś indziej.

 

Nie zniżę się do Twojego poziomu bo mnie pokonasz.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Słoma z butów wystaje czy zazdrość?

Jakbym napisał w USD to byś obrócił to w drugą stronę więc szukaj pajaca gdzieś indziej.

 

Nie zniżę się do Twojego poziomu bo mnie pokonasz.

 

Mam dla Ciebie propozycję która zamknie usta wszystkim niewierzącym...( w tym wypadku klawiatury )

Wrzuć skany tych ofert...co ? To takie proste rozwiązanie jest...

:)

Edited by Bazyli
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam z kolei propozycję - skoro ten temat już musi być na tym forum to chociaż na czas wakacji go zamykać, zacznie się szkoła to wróci do normy może wszystko.

Edited by mindryl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wlasnie odrzucilem kolejne dwie oferty na zakoduj*pl, co prawda bardzo niskie w porownaniu do poprzedniej, ale zastanawia mnie skad nagle zainteresowanie ta domena. 3 oferty w ciagu kilku dni, czy jest cos o czy nie wiem?

 

Pewnie ten, co chciał za tysiąca zakupić, chce sprawić wrażenie, że dał ci super ofertę na początku, czyż nie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Pewnie ten, co chciał za tysiąca zakupić, chce sprawić wrażenie, że dał ci super ofertę na początku, czyż nie?

 

Tez tak na poczatku myslalem ;) Ale wydaje mi sie, ze to jednak od 2 roznych osob.

Pierwsze zapytanie od nowego uzytkownika AM (wydaje mi sie, ze byl to KK), drugie i trzecie (duzo tansze) od starego uzytkowika AM (domeniarz).

Dodatkowo zupenie inne ip, wiec albo to spisek albo zwykly przypadek.

 

Przepraszam za OT.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam dla Ciebie propozycję która zamknie usta wszystkim niewierzącym...( w tym wypadku klawiatury )

Wrzuć skany tych ofert...co ? To takie proste rozwiązanie jest...

:)

 

Poniżej jedna oferta na te 4 domeny. Na resztę szkoda mi czasu na przerabianie. Chyba nie sądzicie, że podam dane firmy. oferta.jpg

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poniżej jedna oferta na te 4 domeny. Na resztę szkoda mi czasu na przerabianie. Chyba nie sądzicie, że podam dane firmy. oferta.jpg

 

Brakuje jednego...daty...

::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wczasomat.pl - 200 / 1500 / 1700 (netto ) ...

A gdzie potwierdzone notarialnie skany ofert?
  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poprawione dla Twojego świętego spokoju.

 

A gdzie potwierdzone notarialnie skany ofert?

 

Dokładnie bez potwierdzenia notarialnego mało kto Ci uwierzy.

Najlepiej podaj dla pewności swój login i hasło do konta email, żeby co niektórzy mogli sobie sami sprawdzić autentyczność ofert ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaraz i tak zdjęcie usuwam bo nie musi wisieć cały czas w necie.

Gdzie jest ten co najwięcej pajacował? Ilość postów o niczym nie świadczy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bazyli, zdaje się że wyszedłeś na idiotę, nie pierwszy raz z resztą.

Czekamy teraz na potwierdzenie skanem Twoich ofert - chyba podejmiesz rękawice ?

 

Swoja droga ostatnio zauważyłem że szanowni koledzy są strasznie uprzedzeni do nowych userów, jeśli każdy "nowy" po swoim pierwszym poście będzie obrzucany błotem to to forum umrze powoli śmiercią naturalną...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bazyli, zdaje się że wyszedłeś na idiotę, nie pierwszy raz z resztą.

Czekamy teraz na potwierdzenie skanem Twoich ofert - chyba podejmiesz rękawice ?

 

Swoja droga ostatnio zauważyłem że szanowni koledzy są strasznie uprzedzeni do nowych userów, jeśli każdy "nowy" po swoim pierwszym poście będzie obrzucany błotem to to forum umrze powoli śmiercią naturalną...

od dłuższego czasu mam pewne spostrzeżenie. Niestety dotyczy ona właśnie takich cwaniaków jak umberto. Milion dwieście domen a próbują sprzedawać za 10 zł. I to się bardzo często pojawia w odpowiednim dziale. Zresztą co chwilę pojawia się też oferta sprzedaży portfolio z taką samą ilością domen. Lepiej mieć kilka a dobrych i przeczekać.

 

W tym przypadku tak jak napisałem wyżej słoma z butów i zazdrość.

Takie OT. Kończę temat, Dzisiaj o północy usuwam zdjęcie z serwera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A gdzie potwierdzone notarialnie skany ofert?

 

PB...zerknij se chłopie we Whois...

:)

 

Bazyli, zdaje się że wyszedłeś na idiotę, nie pierwszy raz z resztą.

Czekamy teraz na potwierdzenie skanem Twoich ofert - chyba podejmiesz rękawice ?

Swoja droga ostatnio zauważyłem że szanowni koledzy są strasznie uprzedzeni do nowych userów, jeśli każdy "nowy" po swoim pierwszym poście będzie obrzucany błotem to to forum umrze powoli śmiercią naturalną...

Nie zrozumiałeś aluzji co do tej daty...trudno...i tak bywa.

Wychodzenie od czasu do czasu na idiotę nie jest aż taką tragedią jak bycie nim cały czas...Zapewne Ty coś więcej możesz na ten temat powiedzieć...

:)

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli pamięć mnie nie myli to Bazyli już kiedyś pokazywał w temacie zdjęcia złożonych ofert, ponieważ wywiązywała się podobna dyskusja. Niemniej jednak wydaje mi się, że Sebastian po prostu źle zrozumiał intencję Bazyliego, przynajmniej ja nie widzę w tej wypowiedzi nic uszczypliwego. Bardziej była to dobra rada, aby użytkownicy tacy jak umberto mogli spać spokojnie. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Wrzuć skany tych ofert...co ? To takie proste rozwiązanie jest..."

 

szogun, chodziło mi o wypowiedz Bazyliego którą zacytowałem powyżej, naprawdę nie widzisz w tym uszczypliwości ? Zdaje się ze główny zainteresowany szdarek, pb i jeszcze kilku userów ma inne zdanie...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×