Jump to content
Sign in to follow this  
DontPanic

pozycjonowanie/certyfikaty

Recommended Posts

mam dwie sprawy

posiadam pewną ilość domen, zaparkowane są na NewDrive i ... i nic. ruch niewielki. Z tego co mi panowie z ND powiedzili nie ma u nich opcji pozycjonowania bo nie ingerują w ruch w sieci. Z drugiej strony nie chce spamowac i wysyłać swoich adresów po ludziach "żeby weszli i klikali na reklamy".

Macie jakieś rady na to?

 

druga sprawa.

certyfikaty.

co to takiego? czy to przypadkiem nie jest szacunkowe określenie wartości domeny? a jeśli tak to po co skoro domena jest tyle warta ile ktoś jest w stanie za nią zapłacić?

 

no i ile tak plus minus trzeba zapłacić żeby dowiedzieć się ile domena może być warta?

 

z góry dziękuje za pomoc

 

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
mam dwie sprawy

posiadam pewną ilość domen, zaparkowane są na NewDrive i ... i nic. ruch niewielki. Z tego co mi panowie z ND powiedzili nie ma u nich opcji pozycjonowania bo nie ingerują w ruch w sieci. Z drugiej strony nie chce spamowac i wysyłać swoich adresów po ludziach "żeby weszli i klikali na reklamy".

Macie jakieś rady na to?

 

Pozycjonowanie zaparkowanych domen jest najczęściej niezgodne z regulaminami samych parkingów. Jeśli już to najpierw się pozycjonuje a dopiero potem parkuje.

Najwidoczniej są to po prostu nie najlepsze domeny na parking. Zdarza się.

 

co to takiego? czy to przypadkiem nie jest szacunkowe określenie wartości domeny? a jeśli tak to po co skoro domena jest tyle warta ile ktoś jest w stanie za nią zapłacić?

no i ile tak plus minus trzeba zapłacić żeby dowiedzieć się ile domena może być warta?

Mówiąc wprost jest to w 99% przypadków zawoalowana próba wyłudzenia pieniędzy. Nie nabieraj się na to. Jak chcesz wysondować wartość domeny to wystaw ją na allegro albo na ebayu z wysoką ceną minimalną i wtedy się dowiesz jaka jest wartość domeny i ile rynek za nią chce dać.

 

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×