Jump to content
orcinusorca

Bezużytecznie przechwycona domena!! POMOCY!!

Recommended Posts

orcinusorca - odebrałaś PW?
orcinusorca.pl --> Dropped mnie wyprzedził. Trudno, już sobie poradziłam. Dzięki.

CZY KOBIETA POTRAFI MYŚLEĆ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
orcinusorca.pl --> Dropped mnie wyprzedził. Trudno, już sobie poradziłam. Dzięki.

 

Wszyscy Cię wyprzedzają...odbierz wiadomość na PW

:D

 

Otrzyj łzy...zdążysz jeszcze kupić seks.com

:D:):D

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zamiast pisać tyle przykrych słów dla tej Pani, moglibyście na spokojnie wytłumaczyć na czym to wszystko polega, a sprawa pewnie zakończyłaby się inaczej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie zauważyłam postu od Ciebie. Dziękuje za dobre chęci, ale zdecydowałyśmy się na inny adres. Pozdrawiam. A co do Grześka, to ta domena bez naszego serwisu nie jest warta ceny jaką sobie zażyczył, ba! nie jest warta nawet 30zł. Powodzenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wszyscy Cię wyprzedzają...odbierz wiadomość na PW

:D

 

Otrzyj łzy...zdążysz jeszcze kupić seks.com

:D:):D

Mileno - chciałem odkupić dla Ciebie domenę za te dwieście złotych... Niestety nie odezwałaś się ani na PW, ani przez tel., który napisałem dla Ciebie w PW... Chyba zaczyna we mnie ginąć altruista... Nawet za cenę ośmieszenia na forum przed CrazyGrześkiem i innymi kolegami... Pierwszy Twój post mi się podobał... (ot, odruch serca) - niestety w późniejszych pokazałaś już tylko tzw. focha... To podobało mi się mniej. Rezygnuję więc z chęci pomocy Tobie. Grzegorzu przepraszam, nie zakupię jednak...

Norbert

Edited by Almon

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mileno - chciałem odkupić dla Ciebie domenę za te dwieście złotych... Niestety nie odezwałaś się ani na PW, ani przez tel., który napisałem dla Ciebie w PW... Chyba zaczyna we mnie ginąć altrusita... Nawet za cenę ośmieszenia na forum przed Grześkiem Crazy i innymi kolegami... Pierwszy Twój mail mi się podobał... (ot, odruch serca) - niestety w późniejszych pokazałaś już tylko tzw. focha... To podobało mi się mniej. Rezygnuję więc z chęci pomocy Tobie. Grzegorzu przepraszam, nie zakupię jednak...

Norbert

 

 

I była szansa na piękną, przeterminowaną, ale tylko trochę, WALENTYNKĘ

 

:D:D:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

mądry odkupi, a mniej będzie wylewał swoje żale do nie wiadomo kogo, a zemsta jest z gatunku odmrożę sobie uszy wszystkim na złość

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tasiemce mają ładniejsze pyszczki :D

 

Almon, dziękuje Ci za dobre chęci, jednak mamy już nowy adres, który też odpowiada tematyce serwisu :D Być może Pan od Hoteli zrozumie, że ta domena nie zbije mu kokosów i z niej zrezygnuje na przyszły rok, a wtedy może ją odzyskamy (jeśli nowy adres nie osiągnie identycznej popularności). Od zawsze uczyli mnie, że nikt na tym świecie nic nie da Ci za darmo, więc tu na pewno byłby jakiś haczyk :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie zauważyłam postu od Ciebie. Dziękuje za dobre chęci, ale zdecydowałyśmy się na inny adres. Pozdrawiam. A co do Grześka, to ta domena bez naszego serwisu nie jest warta ceny jaką sobie zażyczył, ba! nie jest warta nawet 30zł. Powodzenia.

Właściwie to fakt: PR=1, alexa prawie 15mln... więc kolega Grzesiek nie połakomił się na jakość domeny tylko zrobił Ci przysługę proponując symboliczną cenę - ktoś inny mógł zrobić to samo i żądać wyższej kwoty.

 

Skoro masz już inną, to jednak skorzystaj z tego doświadczenia, przejrzyj forum, zainteresuj się tematem (przedłużenia, ceny, opcje, rejestratorzy itp), żeby za rok i 14 dni nie powtarzać tego samego wątku:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tasiemce mają ładniejsze pyszczki :D

 

Almon, dziękuje Ci za dobre chęci, jednak mamy już nowy adres, który też odpowiada tematyce serwisu :D Być może Pan od Hoteli zrozumie, że ta domena nie zbije mu kokosów i z niej zrezygnuje na przyszły rok, a wtedy może ją odzyskamy (jeśli nowy adres nie osiągnie identycznej popularności). Od zawsze uczyli mnie, że nikt na tym świecie nic nie da Ci za darmo, więc tu na pewno byłby jakiś haczyk :D

 

 

Tak jak napisali poprzednicy... Nie możesz mieć żalu do obecnego właściciela tej domeny. Na tym to polega. Domena spadła dzięki temu że jej nie przedłużyłaś. Zatem tutaj jest Twojej winy bardzo dużo. On nie zajął Twojej domeny, On zajął wolną domenę...

I postaraj się to jak najszybciej zrozumieć to szybciej przestaniesz przeżywać...i pomyśl o tych wszystkich kobietach którym w życiu sprzątnęłaś z przed nosa jakąś ostatnią bluzkę lub inny ciuch...

:P:):)

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tasiemce mają ładniejsze pyszczki :D

 

Almon, dziękuje Ci za dobre chęci, jednak mamy już nowy adres, który też odpowiada tematyce serwisu :D Być może Pan od Hoteli zrozumie, że ta domena nie zbije mu kokosów i z niej zrezygnuje na przyszły rok, a wtedy może ją odzyskamy (jeśli nowy adres nie osiągnie identycznej popularności). Od zawsze uczyli mnie, że nikt na tym świecie nic nie da Ci za darmo, więc tu na pewno byłby jakiś haczyk :D

Jeśli nie wierzysz, że takie sprawy mogą zakończyć się szczęśliwie, to przeczytaj ten wątek:

http://www.di.pl/index.php?showtopic=44436

Tutaj też mogło tak być, ale to już od ciebie zależy i twojego nastawienia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli nie wierzysz, że takie sprawy mogą zakończyć się szczęśliwie, to przeczytaj ten wątek:

http://www.di.pl/index.php?showtopic=44436

Tutaj też mogło tak być, ale to już od ciebie zależy i twojego nastawienia.

 

 

Przeczytałam to, jednak Pan Grzesiek powiedział, że KUPIŁ tą domene, więc dupa zbita. A na zwrot kosztów przechwytu nie chciał się zgodzić...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przeczytałam to, jednak Pan Grzesiek powiedział, że KUPIŁ tą domene, więc dupa zbita. A na zwrot kosztów przechwytu nie chciał się zgodzić...

No, bo ją kupił i jest jego. I myślę, że zarobi na niej sporo więcej niż te dwieście złotych odstępnego jakie zaproponował. Wydaje się, że postąpił bardzo fair wobec Ciebie.

 

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wygląda na to, że dwukrotnie nie zrozumiała Pani, jakimi zasadami rządzi się rynek domen. Raz wykiwała Panią firma, która zarejestrowała domenę, zapewne na siebie :D Może Pani podać jej nazwę, będziemy wiedzieć, kto tak oszukuje.

 

I drugi raz samą siebie Pani oszukała nie rozumiejąc, że nikomu nie należy się domena tylko dlatego, że raz był jej właścicielem :D Zasady są brutalne, to prawda... ale przecież rzeczywistości nie interesuje co o niej sądzimy :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Raz wykiwała Panią firma, która zarejestrowała domenę, zapewne na siebie :D Może Pani podać jej nazwę, będziemy wiedzieć, kto tak oszukuje.

Jeśli to prawda to pewnie wiele osób tutaj byłoby zainteresowanych...

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Raz wykiwała Panią firma, która zarejestrowała domenę, zapewne na siebie smile.gif Może Pani podać jej nazwę, będziemy wiedzieć, kto tak oszukuje.
Nie rozumiem pytania. Chodzi o naszą firmę hostingową, czy o nowego właściciela domeny? Jeśli chodzi o firmę, to jest ona jak najbardziej w porządku i serdecznie nas przepraszała za to, że dropped był szybszy, ponieważ tylko ich poprosiliśmy o próbę rejestracji, a nie o zarejestrowanie za wszelką cenę.

 

 

Ja doskonale rozumiem, że ta domena należy teraz do Pana od Hoteli i że to mój błąd i moje zaniedbanie, jednak grzecznie prosiłam go przez 7 minut, że to serwis któremu poświęcałam pare lat pracy, że to moja pasja, że nie mam z niego ani grosza zysku, że dokładałam z własnego kieszonkowego na hosting itp. I że na prawdę bardzo, bardzo proszę o odsprzedanie mi jej po kosztach rejestracji, ponieważ ona do niczego mu się nie przyda, ale jak zwykle dla niektórych liczą się tylko łatwe pieniądze. Temat uważam za zamknięty, a Panu życzę duuużo miłośników delfinów w pensjonacie.

Edited by orcinusorca

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja doskonale rozumiem, że ta domena należy teraz do Pana od Hoteli i że to mój błąd i moje zaniedbanie, jednak grzecznie prosiłam go przez 7 minut, że to serwis któremu poświęcałam pare lat pracy, że to moja pasja, że nie mam z niego ani grosza zysku, że dokładałam z własnego kieszonkowego na hosting itp. I że na prawdę bardzo, bardzo proszę o odsprzedanie mi jej po kosztach rejestracji, ponieważ ona do niczego mu się nie przyda, ale jak zwykle dla niektórych liczą się tylko łatwe pieniądze. Temat uważam za zamknięty, a Panu życzę duuużo miłośników delfinów w pensjonacie.

To nie jest żaden "Pan od hoteli" - ktoś już wyżej napisał, że to co widzisz pod domeną to tzw. parking domen - tam są zamieszczone automatycznie reklamy - obecny abonent czerpie z tego zyski.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A świstak siedzi ...bo nie chciał żreć delfinów

 

:D

 

Poza tym Crazy Grześ Jak sam nick wskazuje jest szalony i otwiera hotel...dla delfinów

:D:):D

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites
... (jeśli nowy adres nie osiągnie identycznej popularności)...

Przypuszczam, że wystarczy parę dni pracy, aby to osiągnąć.

 

Nowy adres już jest, być może ktoś się czegoś nauczył.

chyba wystarczy ciągnąć dalej tą farsę publicznie i zamknąć wątek

Share this post


Link to post
Share on other sites
obecny abonent czerpie z tego zyski.

Warto dodać, tak samo jak poprzedni "darmowy hosting" cba.pl (reklamy AS).

 

I wydaje mi się, że cba.pl zarabiał więcej na "obcej" pracy niż 200 pln w ciągu tych kilka lat.

Edited by seomi

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie rozumiem pytania. Chodzi o naszą firmę hostingową, czy o nowego właściciela domeny?
Chodzi o firmę, która zarejestrowała domenę na samym początku. Od początku należało zadbać o posiadanie pełni praw do domeny.

 

Ja doskonale rozumiem, że ta domena należy teraz do Pana od Hoteli
To nie jest pan od hoteli :D

 

jednak grzecznie prosiłam go przez 7 minut, że to serwis któremu poświęcałam pare lat pracy
Niestety ponownie powiem brutalnie - to nie ma żadnego znaczenia.

 

dla niektórych liczą się tylko łatwe pieniądze
A nie pomyślała Pani że to po prostu czyjaś praca?

 

Może to Pani potraktować jako bardzo cenną lekcję.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×