Jump to content
kamil7140

rpa2010.tv

Recommended Posts

rpa2010.tv

 

domena naturalnie jest zwiazana z mistrzostwami swiata w piłce nożnej w RPA 2010

 

koncówka .tv nabiera na popularosci i jest jednoznacznie kojarzona z Tv co doaje blasu domenie (kampania onet.tv)

 

lepiej zainwestowac w tworzenie strony i zarabiac na rekamie czy tez sprzedac?

 

przewidywana cena:...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przewidywana cena... tak jak większość domen euro2012 sprzedawanych na Allegro.pl (ktoś to kupuje?)

 

Lepiej zajmij się tworzeniem strony, pozycjonowaniem itd - może za 3 lata coś zarobisz na reklamach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja myślę że domena nie jest wtopą :) Do mundialu jeszcze ok. 3 lat, w tym czasie telewizja internetowa będzie już czymś więcej niż paroma filmikami odtwarzanymi naprzemiennie... Trzymaj ją, rób chociaż zalążki jakiegoś serwisu - a nie pożałujesz.

Aż dziwne że to powiedziałem, nie lubię domen .TV, ale może się przekonam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wątpię, żebyś sprzedał bez serwisu za sensowne pieniądze. Rób stronę i to raczej po ang. bo Polska to chyba za mały rynek na takie cuda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Renek. Do 2010 uświadomienie społeczeństwa w kwestii internetu powinno być większe. Do tego, w tym czasie, pozostanie 2 lata do ojro2012 (może już nawet będzie namiastka jakiegoś stadionu) i zainteresowanie piłką kopaną w Polsce wzrośnie oraz rozwój telewizji internetowej (o czym wspomniał domain) może wpłynąć pozytywnie na wartość tej domeny oraz samej końcówki tv (na to ostatnie akurat bardzo liczę, bo inaczej cały mój misterny plan w piz** :))

 

Kokosów raczej bym się nie spodziewał. Raz, że domena ma "termin ważności" - rok w nazwie, dwa, że mistrzostwa w rpa w 2010 będą tylko raz ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Renek. Do 2010 uświadomienie społeczeństwa w kwestii internetu powinno być większe. Do tego, w tym czasie, pozostanie 2 lata do ojro2012 (może już nawet będzie namiastka jakiegoś stadionu) i zainteresowanie piłką kopaną w Polsce wzrośnie oraz rozwój telewizji internetowej (o czym wspomniał domain) może wpłynąć pozytywnie na wartość tej domeny oraz samej końcówki tv (na to ostatnie akurat bardzo liczę, bo inaczej cały mój misterny plan w piz** :))

 

Kokosów raczej bym się nie spodziewał. Raz, że domena ma "termin ważności" - rok w nazwie, dwa, że mistrzostwa w rpa w 2010 będą tylko raz ;)

Też tak samo myślę. Dlatego pomyślałem o poszerzeniu bazy. .tv jest na tyle uniwersalne, że serwis anglojęzyczny jest prawdopodobnie dużo bardziej dochodową alternatywą.

Share this post


Link to post
Share on other sites

RSA2010.TV wolna, WC2010.TV wolna, a ty się w jakieś polskie wersje bawisz...

 

(dotacje na paypal itd. mile widziane :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie martw sie Kamil, czasami człowiek jak się raz tak wyłoży w głupi sposób to później pamięta czego nie robić i na co zwrócić uwagę ; )

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
facet na allegro doemene www.elro2012.pl ceni na 100 000 zł!!!

 

czyba żartuje? czy elro2012 kojarzy sie wogole z euro2012? dodaje tylko analfabetyzmu!

 

 

Faktycznie ktos sobie tak wycenil http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=240178946 BRAWO!!

 

 

 

A co do rpa2010.tv ja bym zostawil i jak radzili wyzej zaczal tworzyc serwis, moze z transmisjami meczów cos jak http://www.football4less.com/schedules/, oczywiscie nie tylko z MS przynajmniej narazie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Faktycznie ktos sobie tak wycenil http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=240178946 BRAWO!!

A co do rpa2010.tv ja bym zostawil i jak radzili wyzej zaczal tworzyc serwis, moze z transmisjami meczów cos jak http://www.football4less.com/schedules/, oczywiscie nie tylko z MS przynajmniej narazie :D

Też chyba zarejestruję jakąś nindżę i wpuszczę na Allegro, a co? Za 10.000.000USD Albo za 20.000.000UDS!

Albo nie będę rejestrował tylko wystawię taką, którą już zarejestrowałem... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×