Jump to content
Sign in to follow this  
jelen160

Сочи2014.eu

Recommended Posts

Witam proszę o wycenę domeny Сочи2014.eu, co o niej sądzicie?? Jest to odpowiednik w cyrylicy soczi2014. Pozdrawiam

Powiedz mi, dobry człowieku, gzie ja na mojej klawiaturze wstukam te twoje wywijasy cyrylicowe? Teraz już wiesz, że na niewłaściwym forum pytasz?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Powiedz mi, dobry człowieku, gzie ja na mojej klawiaturze wstukam te twoje wywijasy cyrylicowe? Teraz już wiesz, że na niewłaściwym forum pytasz?

 

Zmiana języka klawiatury + nakładka na tą fizyczną ;P

 

 

Dla klienta w Polsce 0zł , powodzenia za wschodnią granicą

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena IDN eu pisana w cyrylicy... no cóż, sam kilka z nich posiadam (patrz: aktualna stopka mojego posta) i na razie nieco oglądania - zero zainteresowania. W kwietniu kończy się sunrise dla domen IDN .ru, więc po tej dacie IDN-y z cyrylicą eu będą bardziej popularne (Obszar zasięgu cyrylicy).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam wrażenie, że mapka jest nieco nieaktualna. Mongolia odchodzi od cyrylicy chyba...

 

Jak to w Wikipedii ;) Wszyscy myślą, że jest to encyklopedia, a prawda jest taka, że do czasu gdy ktoś nie wskaże błędu każdy go powiela ;)

Mimo wszystko, zasięg cyrylicy jest całkiem obiecujący.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak to w Wikipedii ;) Wszyscy myślą, że jest to encyklopedia, a prawda jest taka, że do czasu gdy ktoś nie wskaże błędu każdy go powiela ;)

Mimo wszystko, zasięg cyrylicy jest całkiem obiecujący.

Głównie tajga, tundra, pustynia i pustynia lodowa. No, jest też trochę stepu...

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak jak wyżej napisał DESiGNER w Polsce ta domena nie ma wartości, natomiast za wschodnią granicą może na niej zarobisz, musisz tam poszukać odpowiednika aftermarket albo spróbować na "rosyjskim" allegro. Nie wiem jak za wschodnią granicą popularne są IDN eu.

Edited by anbial

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×