Jump to content
monty

ParkDomen.pl - uwagi i sugestie

Recommended Posts

Nie znalazłem innego tematu gdzie można coś zaproponować, zgłosić więc zakładam.

Oto co mi się nasuwa:

- w "Domeny zlecone do przechwycenia" brakuje hurtowego usuwania z listy tych, które nie zostały przechwycone, szkoda też, że nie ma informacji z jakiego powodu

- nie jestem pewnien czy w "szukaj na skróty: 3L PR>=4 <=2006 słownikowe „świeże spady” można ustawić jednocześnie np. świeże spady + tylko .pl

- wyszukiwanie do przechwycenia z ustawieniem ilości linków nie działa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

 

- w "Domeny zlecone do przechwycenia" brakuje hurtowego usuwania z listy tych, które nie zostały przechwycone, szkoda też, że nie ma informacji z jakiego powodu

 

Hurtowe usuwanie domen został dodane. Pomyślimy też o informacji z powodem.

 

- nie jestem pewnien czy w "szukaj na skróty: 3L PR>=4 <=2006 słownikowe „świeże spady” można ustawić jednocześnie np. świeże spady + tylko .pl

 

Najlepiej wybrać kryteria wyszukiwania .pl, BLOCKED, DELETE_BLOCKED. Opcja 2, to wyszukać "świeże spady" a potem zaznaczyć domeny tylko pl i nacisnąć 'szukaj'

 

- wyszukiwanie do przechwycenia z ustawieniem ilości linków nie działa

 

Sprawdzimy, być może mamy małe zaległości w aktualności bazy.

 

Dzięki za sugestie i pozdrawiam,

Grzesiek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hurtowe usuwanie domen został dodane.

 

Jak to się robi?

 

Chodzi o to, że jak już kliknę 500 razy to potem mogę wszystko usunąć jednym przyciskiem? Chociaż Zaznacz wszystko by się przydało.

Edited by nadobny

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam dwie sugestie dla Grześka:

 

1. Automatyczne przekierowanie z parkdomen.pl na www.parkdomen.pl (albo na odwrót). Często mi się zdarza że jestem zalogowany w domenie z www a link w mailach jest w gołej domenie. Jako że sesja się nie przenosi, muszę logować się ponownie.

 

2. Wprowadzenie szyfrowania SSL podczas logowania. Aktualnie hasło do konta leci gołym tekstem po Internecie.

 

Michał

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak to się robi?

 

Chodzi o to, że jak już kliknę 500 razy to potem mogę wszystko usunąć jednym przyciskiem? Chociaż Zaznacz wszystko by się przydało.

tak, są checkboxy i faktycznie trzeba te 500 trazy kliknąć a potem "usuń". Brakuje "zaznacz wszystko".

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja muszę pochwalić iż parkdomen najszybciej reaguje na status dodanej do przechwytywania domeny :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zmiana cennika w serwisie ParkDomen.pl

Cena początkowa przechwyconej domeny na Aukcji Prywatnej 40

 

Ceny domen przechwyconych i wstawionych na aukcjach zawierają koszt rocznej rejestracji i utrzymania domeny.

 

Roczna rejestracja domeny .PL 199

Roczna rejestracja domeny funkcjonalnej (com.pl, net.pl, ...) 199

Roczna rejestracja domeny regionalnej (waw.pl, elk.pl, ...) 199

Odnowienie domeny .PL na okres jednego roku 79

Odnowienie domeny funkcjonalnej na okres jednego roku 59

Odnowienie domeny regionalnej na okres jednego roku 39

 

 

Ceny rejestracji domeny podane w Cenniku rejestracji i odnowień domen dotyczą wyłącznie domen, które nie są wystawione na aukcjach lub na sprzedaż. Rejestracja takich domen odbywa się po uprzednim kontakcie na adres poczty elektronicznej info@parkdomen.pl.

Zmiana cennika na niekorzyść użytkowników :wacko:

Gdyby serwis obniżył ceny odnowień do standardów D2D(40-50 zł :)) zapewne lwia część przechwyconych domen zostawałaby w Parku - wtedy moglibyście pomyśleć o rozwinięciu giełdy.

A tak wszystko jest zaraz tranferowane do rejestratorów zapewniających korzystniejsze warunki dla inwestorów.

//taka sugestia :)

Edited by Gaudzinski

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trzeba przyjrzeć się aukcjom LM :wacko:

Tutaj ceny niziutkie w porównaniu z późniejszą "bijatyką" na aukcjach domen przechwyconych - cena przedłużenia domeny LM już nie powinna być hamulcem przed inicjacją licytacji w aukcjach LM.

 

Spoko - rynek sam się ureguluje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam taką sugestię odnośnie newslettera "Polecane domeny do przechwycenia" by nie dołączać informacji 'zachęcających' jak PR, alexa bo to w 90% jest FAKE. Nawiasem mówiąc, w "przechwyć domeny" na stronie serwisu te wszystkie bardzo przydatne w ocenie domeny informacje jak PR, linki, strony, alexa trzeba weryfikować i zwykle okazuje się, że w większości wypadków zgadza się tylko data utworzenia i data wygaśnięcia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziś dostałem coś takiego na e-mail:

 

Witaj,

 

Pragniemy poinformować, że w związku ze zmianą strategii i celów

biznesowych serwis ParkDomen.pl zaprzestaje świadczenia usługi

przechwytywania zleconych przez naszych Klientów domen.

Od dziś zostanie zablokowana możliwość dodawania do przechwycenia

domen.

 

Pragniemy w tym miejscu podziękować Wam za dotychczasową współpracę i

korzystanie z naszego serwisu poprzez zlecanie nam przechwytywania domen.

 

Mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli zaprezentować Wam nową

formę naszego serwisu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół ParkDomen.pl

 

Szkoda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szkoda, na ogół była mniejsza konkurecja przy licytacjach niż na dropped, a i czasem fajne domeny wpadały :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Szkoda, na ogół była mniejsza konkurecja przy licytacjach niż na dropped, a i czasem fajne domeny wpadały :blink:

 

Dokładnie. Zawsze się cieszyłem jak coś mi złapali :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

najistotniejszy dla mnie byl fakt, ze serwis nie pozwalal na dolaczanie do aukcji (tak jak jest to w ppd i dropped).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szkoda. Był bardzo funkcjonalny - w sumie czemu "był" - on nadal jest :blink:

 

Mam nadzieję, że te zmiany strategii nie spowodują zrobienia kobyły w której trudno się poruszać i długo trzeba jej się uczyć. Osobiście lubię proste serwisy, które zaspokajają konkretną potrzebę w maksymalnie prosty sposób - bez zbędnego udziwniania i komplikowania.

 

Życzę powodzenia!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pragniemy poinformować, że w związku ze zmianą strategii i celów

biznesowych serwis ParkDomen.pl zaprzestaje świadczenia usługi

przechwytywania zleconych przez naszych Klientów domen.

Od dziś zostanie zablokowana możliwość dodawania do przechwycenia

domen.

 

czyt. Dziekujemy za dokonane zakupy domen, ale ROI się nie kalkuluje, a kredyt trzeba spłacać :blink: więc przechwytywanie bedzie wyłącznie najlepszych domen i tylko dla właściciela :o.

 

Mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli zaprezentować Wam nową

formę naszego serwisu.

 

Hmm, obstawiam coś na kształt broker domen? albo jakieś mini sites? Cholera wie. Zobaczymy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

szkoda trochę, lubiłem ten serwis i ogólnie trzeci gracz był wskazany na rynku

mam nadzieję, że wyjdzie z tego coś dobrego i dla Nas :blink:. Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pewnie, że szkoda, bo trzy serwisy przechwytujące zawsze jakoś się tam wzajemnie motywowały do polepszania usługi. Dobrze chociaż, że AZ.pl wkrótce uruchomi przechwytywanie, to duch konkurencji mam nadzieję zostanie podtrzymany :blink:

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×