Jump to content
Sign in to follow this  
CzarnyElo

mydvd*pl cfos*pl elay*pl kcal*pl ekri*pl

Recommended Posts

Witam!

Mój portfel powiększył się o kilka krótkich domen:

 

1. MyDVD*pl - jakoś mi się spodobała, fajnie brzmi, zastosowanie może jakaś wypożyczalnia dvd?

 

2. cFos*pl - znany program "przyśpieszający" internet, poza tym fajnie brzmiąca, krótka domena?

 

3. eLay*pl - nie wiem czym mnie ujęła... może się nadawać dla firm zajmującymi się projektami graficznymi stron internetowych, tzw. "layouty"?

 

4. kcal*pl - anglojęzyczny skrót od słowa kalorie (kilocalorie), w sumie nie wiem pod co, ale jakiś tam sens delikatny jest?

 

5. Ekri*pl - ulubiony kolor mojej matuli, zastosowanie także nieznane?

 

Macie może jakieś propozycje zastosowań lub ogólnej wyceny którejś z wymienionych domen?

Zarejestrowalibyście którąś, czy przeszli obok bez zastanowienia?

 

Pozdrawiam i z góry dzięki za propozycje i opinie ;)

Edited by CzarnyElo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do wyceny dodaje przechwyconą dziś rano:

 

6. Itea*pl - region turystyczny w Grecji, internetowa herbata - ciekawa nazwa :)

 

PS.

Nie wiem dlaczego lubuje się w krótkich domenach...

Straszą mnie te niektóre generyki pod wycenę typu wycieczkiwakacyjne.pl itp... może obrałem złą drogę i podążając nią moje inwestycje są bezsensowne?

Jak myślicie?

Edited by CzarnyElo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dlaczego nikt nie ocenia?

Widzę oceny pod wg. mnie gorszymi tworami, a tutaj cisza i nie wiem co mam o tym myśleć... Pamiętajcie, że dla początkującego cisza jest najgorsza, już lepiej zostać skrytykowanym i sprowadzonym na ziemie... Wtedy przynajmniej wiadomo co myśleć i w którym kierunku iść, a tak człowiek sam już nie wie jak jest ignorowany. Walcie śmiało jak uważacie, że same :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

kcal.pl jest OK, spadla mi z tastingu (miala chyba z 6 wejsc w 2 tygodnie). Nadaje sie na wszystko zwiazane z odchudzaniem, a .com.pl nalezy do innego usera forum ;-)

reszty bym nie zarejestrowal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

rok1978 dzieki za Twoja opinie. 6 wejsc na 2 tygodnie to nie za duzo, ale zawsze cos. Jakbym postawil jakis serwis o odchudzaniu, diety to z taka domena na pewno mialby swoja wartosc.

 

Co do reszty domen myslalem, ze mydvd.pl jest warta uwagi. Gdzies tu czytalem, ze jest faza na domeny z my czy moje?

 

Czy ktos jeszcze chcialby wyrazic opinie o powyzszych domenach? Moze w przyszlosci braknie 4-literowek i beda w cenie, szczegónie te majace jakis sens :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moze w przyszlosci braknie 4-literowek i beda w cenie, szczegónie te majace jakis sens :)

A będziesz je do tego czasu przedłużał (czyli myślę minimum 2-3 lata) ?

 

Jeśli chciałeś być sprowadzony na ziemię, ja to zrobię łagodnie - nie zarejestrowałbym żadnej z przedstawionych przez Ciebie domen, ale to nie koniec świata ;)

 

S.F.

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×